zapalniczka 05.04.05, 22:14 nigdy przenigdy nie jedzcie ogorkow z bita smietana, albo nie zapijajcie kielbaski kawa... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapalniczka Re: toxic 05.04.05, 22:18 ogorki kiedys (uwielbiam pod wszelkimi postaciami i jadam nawet na slodko kiszone) dzis byla kawa z kawalkiem kielbaski no i troszke mi sie wyrabia w brzuchu... Odpowiedz Link
prawdziwyja Re: toxic 05.04.05, 22:18 Kielbaska + kawa nie jest toxic, co najwyzej nie jest tejsti Odpowiedz Link
zapalniczka Re: toxic 05.04.05, 22:20 tejsti akurat bylo... a toxic odczuwam rajt nau... Odpowiedz Link