prawdziwyja
14.06.05, 23:22
Na ilu forach - oprócz SWŚ - jesteście jeszcze obecni? Czy tylko czytacie, czy
też piszecie? Ja zaglądam jeszcze na 4 inne (raczej mało popularne, więc się
zbyt dużo nie naczytam; do nich wszystkich trafiłem - mniej lub bardziej
bezpośrednio - z SWŚ), regularnie udzielam się chyba tylko tutaj, na
pozostałych - okazjonalnie.