14.06.05, 23:22
Na ilu forach - oprócz SWŚ - jesteście jeszcze obecni? Czy tylko czytacie, czy
też piszecie? Ja zaglądam jeszcze na 4 inne (raczej mało popularne, więc się
zbyt dużo nie naczytam; do nich wszystkich trafiłem - mniej lub bardziej
bezpośrednio - z SWŚ), regularnie udzielam się chyba tylko tutaj, na
pozostałych - okazjonalnie.
Obserwuj wątek
    • emzecik Re: Fora 14.06.05, 23:41
      czytam 2, na kolejnych 2 piszę, mam jeszcze 2 w ulubionych ale rzadko zaglądam
      • herezja Re: Fora 14.06.05, 23:45
        smile
        Ulubionych mam z 20 smile
        ok 15 podczytuję smile
        na jakiś 4 czasami się udzielam
        a jestem - tutaj smile
        • prawdziwyja Re: Fora 14.06.05, 23:57
          Piętnaście?!
          • herezja Re: Fora 15.06.05, 00:00
            Podczytuję smile
            Nie czytam tego regularnie, ale jak mnie akurat dany temat dopadnie... tongue_out
    • samentu Re: Fora 15.06.05, 00:11
      stale obecny jestem na forum zawodowym (pod innym nickiemsmile
      pozatym się nigdzie nie udzielam
      tyle że tam panuje zasadniczo odmienna atmosfera
      paniom zdecydowanie nie polecam, a panowie tu mają próbkę (naturalnie nie mojej
      twórczości)
      www.parkiet.com/forum/list.jsp?id=00&root=654058
    • tamara_t Re: Fora 15.06.05, 09:11
      To ja chyba pobiję rekord: w ulubione mam wrzuconych 17 [ostatnio wywaliłam
      chyba z 5 bo wkurzała mnie konieczność przewijania strony]; dużo udzielam się
      na 6, od czasu do czasu na 4 innych, na reszcie okazjonalnie, czyli raz na
      miesiąc. I zaznaczam, że od jakiegoś czasu nie odpalam kompa w domu big_grin Moja
      podzielnosc uwagi w pracy dochodzi do szczytów perfekcji big_grinDDDDD
      • zeppelia Re: Fora 15.06.05, 09:23
        w ulubionych 9, czytam i udzielam się na 7, 2 pozostałe czytam czasami...
    • mr_maks Re: Fora 15.06.05, 09:32
      teraz na trzech, kiedys jeszcze pod starym nickiem na czterech innych
      • hispana Re: Fora 15.06.05, 09:45
        a ja to raczej podczytuje niz pisuje - aktywnie uczestnicze w 2, czytam z 10
        • tamara_t Re: Fora 15.06.05, 09:49
          Hispi na jakich 2??? na trzech chyba, co? big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka