Dodaj do ulubionych

potrzebuje!

28.10.05, 20:03
seksu matko seksu mi trzeba... jestem zmierzla... niech mnie ktos przeleci, poobraca albo tego typu... juz i natychmiast bo zachowuje sie okropnie!!!!
Obserwuj wątek
    • pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:09
      o matko.. widze ze to juz desperacja indifferent
      dzis piatek idz do jakiejs knajpy i wyrwij sobie kogos na noc
    • mariolka99 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:18
      kup sobie wibrator. Nie bedziesz musiała z nim gadac...ani udawać ze ci
      dobrze...;PPP
    • anula001 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:20
      Pomysly juz Ci ludzie podsuneli. Imprezownie pekaja w szwach od napalonych
      malolatowtongue_out

      A jak sie zachowujesz?? Gryziesz?smile
      • pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:24
        w tym wypadku raczej lepsze slowo "kąsasz" smile
        • anula001 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:25
          okreslen jest wiele, powod jedensmile)
          • pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:30
            ale jest chyba na dobrej drodze do spelnienia bo jakos nic nie pisze ;D
            • anula001 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:32
              moze poszla do klubu towary wyrywac??smile
              • pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:46
                albo po wibrator :]
                • anula001 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:53
                  do nocnego??smile)
                  • pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:58
                    może do warzywniaka
    • monikson Re: potrzebuje! 28.10.05, 22:02
      Oooj, nietopsze,Ewuś...wink Ale brawo za odwage cywilną....
      W zasadzie to bardzo dobrze Cie rozumiem, ale znalazlam sobie absorbujace
      zajecie - wysylanie smsow, ktorych bede jutro z pewnoscia zalowacwink
      Funu mam po pachywink
      • pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 23:21
        ciekawy zamiennik seksu.. wysylanie sms'ów
        • heart_of_ice Re: potrzebuje! 28.10.05, 23:44
          no moze jak przychodzi odpowiedz a telefon jest z wibratorem....wink

          Pauli
          --
          Na ogół wszystkiemu sie umiem oprzeć - z wyjątkiem pokusy.
    • emzecik Re: potrzebuje! 29.10.05, 14:56
      zapalniczka napisała:
      > seksu matko seksu mi trzeba...

      no chyba do matki to się z tym problemem nie zwracasz... tongue_outPP

      > niech mnie ktos przeleci

      tiaaa... halny chyba tongue_out
    • zapalniczka Re: potrzebuje! 29.10.05, 16:50
      o widze ze niezle zainteresowanie wzbudzil moj post... niestety juz po wszystkim tongue_out
      • mort_subite Re: potrzebuje! 29.10.05, 17:21
        zapalniczka napisała:

        > o widze ze niezle zainteresowanie wzbudzil moj post... niestety juz po wszystki
        > m tongue_out

        Ktoś odpowiedział czynem na Twój apel? ;-PPPP

        mort_niedyskretny
    • tranzystor4 Re: potrzebuje! 29.10.05, 17:39
      Daj spokój, zmęczysz się tylko i jeszcze będziesz w stresie, czy aby dobrze
      wypadłaś wink Ja tam z seksu w ogóle zrezygnowałem, o!
      • zapalniczka ludzie!!!!!!! 29.10.05, 18:32
        powiedzcie mi czy to cos zdroznego ze napisalam o swojej potrzebie? bo dostalam troche mail'i z tym zwiazanym... tongue_out
        • sudione bravissimo;) 30.10.05, 01:47
          zapalniczka napisał(a):
          powiedzcie mi czy to cos zdroznego ze napisalam o swojej potrzebie? bo dostalam troche mail'i z tym zwiazanym... tongue_out
          Eeee tam, od razu zdrożnego. Należą się brawa, że potrafisz na forum publicznym pisać o KAŻDYCH potrzebach.wink Wszyscy teraz czekają na odpowiedź, co się stało, chęć sama przeszła, czy może znalazł się "przyjaciel" gotowy pomóc ???wink
  • gad_forumowy Re: bravissimo;) 30.10.05, 01:17
    sudione napisał:

    > Wszyscy teraz czekają na odpowiedź, co się stało
    > , chęć sama przeszła, czy może znalazł się "przyjaciel" gotowy pomóc ???wink

    Ewentualnie wprawna dłoń smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka