zapalniczka 28.10.05, 20:03 seksu matko seksu mi trzeba... jestem zmierzla... niech mnie ktos przeleci, poobraca albo tego typu... juz i natychmiast bo zachowuje sie okropnie!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:09 o matko.. widze ze to juz desperacja dzis piatek idz do jakiejs knajpy i wyrwij sobie kogos na noc Odpowiedz Link
mariolka99 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:18 kup sobie wibrator. Nie bedziesz musiała z nim gadac...ani udawać ze ci dobrze...;PPP Odpowiedz Link
anula001 Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:20 Pomysly juz Ci ludzie podsuneli. Imprezownie pekaja w szwach od napalonych malolatow A jak sie zachowujesz?? Gryziesz? Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:24 w tym wypadku raczej lepsze slowo "kąsasz" Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 20:30 ale jest chyba na dobrej drodze do spelnienia bo jakos nic nie pisze ;D Odpowiedz Link
monikson Re: potrzebuje! 28.10.05, 22:02 Oooj, nietopsze,Ewuś... Ale brawo za odwage cywilną.... W zasadzie to bardzo dobrze Cie rozumiem, ale znalazlam sobie absorbujace zajecie - wysylanie smsow, ktorych bede jutro z pewnoscia zalowac Funu mam po pachy Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: potrzebuje! 28.10.05, 23:21 ciekawy zamiennik seksu.. wysylanie sms'ów Odpowiedz Link
heart_of_ice Re: potrzebuje! 28.10.05, 23:44 no moze jak przychodzi odpowiedz a telefon jest z wibratorem.... Pauli -- Na ogół wszystkiemu sie umiem oprzeć - z wyjątkiem pokusy. Odpowiedz Link
emzecik Re: potrzebuje! 29.10.05, 14:56 zapalniczka napisała: > seksu matko seksu mi trzeba... no chyba do matki to się z tym problemem nie zwracasz... PP > niech mnie ktos przeleci tiaaa... halny chyba Odpowiedz Link
zapalniczka Re: potrzebuje! 29.10.05, 16:50 o widze ze niezle zainteresowanie wzbudzil moj post... niestety juz po wszystkim Odpowiedz Link
mort_subite Re: potrzebuje! 29.10.05, 17:21 zapalniczka napisała: > o widze ze niezle zainteresowanie wzbudzil moj post... niestety juz po wszystki > m Ktoś odpowiedział czynem na Twój apel? ;-PPPP mort_niedyskretny Odpowiedz Link
tranzystor4 Re: potrzebuje! 29.10.05, 17:39 Daj spokój, zmęczysz się tylko i jeszcze będziesz w stresie, czy aby dobrze wypadłaś Ja tam z seksu w ogóle zrezygnowałem, o! Odpowiedz Link
zapalniczka ludzie!!!!!!! 29.10.05, 18:32 powiedzcie mi czy to cos zdroznego ze napisalam o swojej potrzebie? bo dostalam troche mail'i z tym zwiazanym... Odpowiedz Link
sudione bravissimo;) 30.10.05, 01:47 zapalniczka napisał(a): powiedzcie mi czy to cos zdroznego ze napisalam o swojej potrzebie? bo dostalam troche mail'i z tym zwiazanym... Eeee tam, od razu zdrożnego. Należą się brawa, że potrafisz na forum publicznym pisać o KAŻDYCH potrzebach. Wszyscy teraz czekają na odpowiedź, co się stało, chęć sama przeszła, czy może znalazł się "przyjaciel" gotowy pomóc ??? Odpowiedz Link
gad_forumowy Re: bravissimo;) 30.10.05, 01:17 sudione napisał: > Wszyscy teraz czekają na odpowiedź, co się stało > , chęć sama przeszła, czy może znalazł się "przyjaciel" gotowy pomóc ??? Ewentualnie wprawna dłoń Odpowiedz Link