Dodaj do ulubionych

Z zycia singielki.........

16.01.06, 20:23
jak ma problemy to musi borykać się sama...
rozwiązywać sama, główkować sama

a jak wiadomo, co dwie głowy to nie jedna
Obserwuj wątek
    • liz_bennet Re: Z zycia singielki......... 16.01.06, 21:31
      A z drugiej strony też to lepiej nie wygląda... Kiedyś Woody Allen powiedział,
      że związek, to próba stawienia czoła problemom, których człowiek nie miałby w
      pojedynkę wink
      • anisua Re: Z zycia singielki......... 16.01.06, 22:04
        no nie pocieszyłas mnie za bardzo, wiesz?wink))
        • iwona2727 Re: Z zycia singielki......... 16.01.06, 22:08
          e tam..
          a może wtedy problemy byłyby podwójne..
          weź to pod rozwagę big_grinDDDD
    • konrado80 Re: Z zycia singielki......... 16.01.06, 22:11
      a od czego są przyjaciele?
      • anisua Re: Z zycia singielki......... 16.01.06, 22:56
        to nie to samo.......
        przyjacielowi czasem trudno sie wczuc w Twoje problemy,
        choc ma najszczersze chęciwink
        • nightcrawler Re: Z zycia singielki......... 17.01.06, 00:15
          hmmmm, to wszystko zależne jest, myślę, od przyjaciela
        • tiggra Re: Z zycia singielki......... 17.01.06, 19:07
          niestety musze przyznac racje... "osoba od pary".. oczywiscie mowie tu o w
          miare "odpowiedniej osobie".. spedza zwykle z toba wiecej czasu niz przyjaciel
          (chociaz roznie to w zyciu bywa)...
          ja ostatnio mam wlasnie same problemy z powodu remontu + tego ze wszystko bylo
          na mojej glowie.. a nie zawsze tak latwo przekonac faceta (robiacego u ciebie w
          domu) ze tez znasz sie na pewnych rzeczach.. bo w rzeczach techn, niby facet ma
          zawsze racje.. co mnie do glebi WKURZA.. a przynajmniej podejscie niektorych
          plci odmiennej smile .. na cale szczescie "niedobry kafelkarz" i tak sie na mnie
          wypial.. wiec ja na niego tez smile Mam nowego, wydaje sie bardziej kumaty
          i "zrozumialy"... Well, czas pokaze... TRZYMAJCIE KCIUKI smile
          No i pozdawiam wszystkie dziewuchy co to maja caly dom na glowie.. a
          szczegolnie remonty smile
    • gosialska Anisua 18.01.06, 21:42
      Co u Ciebie?
      • anisua Re: Anisua 18.01.06, 23:05
        dycham ostatkiem siłwink
        duzo się dziejewink
        i pewnie będzie działo.....tfu, by nie zapeszyć.......

        ale mogłoby jeszcze wiecejwink
      • anisua a Ty gosialska?;) 18.01.06, 23:06
        jakieś zmiany widzęsmile
        nastrój dobry?wink
        • gosialska Re: a Ty gosialska?;) 18.01.06, 23:12
          U mnie to jak sinusoida. Raz u góry raz na dole. Ale na dolki pijam grzańca
          galicyjskiego (zwlaszcza teraz w zimie) i szybko jestem na gorzewink Generalnie
          ok, tez sie duzo dzieje ale chyba wole tak niz jak nic sie nie dzieje bo wtedy
          umieram z nudówwink Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka