anisua 17.03.06, 21:55 stanu singlowego można zbijać bąki, kiedy się chce) robić, co się chce...no prawie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
spey Re: Plusy 17.03.06, 22:08 można ...WSZYSTKO!!! ))) nikt Ci niczego nie zabroni i konsekwencje tego czynu ponosisz tylko Ty sam ))) Odpowiedz Link
spey Re: Plusy 17.03.06, 22:40 nie! - jak się jedną ręką unosi tak plus minus 60-70 kilo )) albo trzeba takiego kogoś zawołać.A już kobiety nie powinny miec z tym żadnych problemów! z wołaniem znaczy ... )) Odpowiedz Link
anisua Re: Plusy 17.03.06, 22:44 czyżby strong man?????;PPP z wołaniem to może nie...ale teraz takie sierotki po świecie chodzą) rączki delikatne Odpowiedz Link
anisua Re: Plusy 17.03.06, 22:55 trzech to za duzo lepszy jeden konkretny czy mi się wydaje czy zostalismy sami na forum? boją sie pisac czy imprezują ostro? Odpowiedz Link
spey Re: Plusy 17.03.06, 22:59 chyba imprezują przecież dziś St.Patrik Day ja chyba też gdzieś wyskoczę...wkurzyłem się lekko na ,,Randkach" i łyknąłem ,,wścieklicy " kielonek i taki jakiś ...tego...jestem.... Odpowiedz Link
anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:03 tak łatwo Cię wkurzyć speyu???? policz do dziesięciu)) chyba, ze to wymówka, by wyskoczyc;P miłego imprezowania Odpowiedz Link
spey Re: Plusy 17.03.06, 23:11 łatwo...łatwo...(takim zrzędząco-marudzącym głosem)... wkurza mnie jak ktoś myśli że jest nieomylny i MUSI zademonstrować swoje zdanie, bo ono jest najważniejsze...nie idę imprezować!...(marudzenie)... wyjąłem z lodówki camembert i konfiturę z jarzębiny...no ... może jeszcze kielonek wścieklicy łyknę ale to już tak tylko dla wyostrzenia smaku )) Odpowiedz Link
anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:16 idż, idż...daj upust złości) cholera...zgłodniałam..... konfitura z jarzębiny?? bleeee Odpowiedz Link
spey Re: Plusy 17.03.06, 23:24 ty mnie lepiej nie podpuszczaj! jutro muszę być na dziewiątą w kołchozie : ((( ... znów sie wszyscy będa nabijać ,że mi rączki z ,,niewyspania" latają i że pewnie (z przekąsem) ,,ptasią grypę" złapałem... wymownie patrząc na...skowronka.. ( a próbowałaś konfitury z jarzębiny???? Odpowiedz Link
anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:34 o biedaku) ale ja też idę tyle, że póżniej znów? aż tak żle z rącczkami bywa???;PP nie jadłam, ale tak myslę Odpowiedz Link
spey Re: Plusy 17.03.06, 23:42 anisua napisała: > o biedaku) > ale ja też idę tyle, że póżniej no dzięki za współczucie ja też Ci współczuję ..chyba że to Cię cieszy? > znów? > aż tak żle z rącczkami bywa???;PP ankohol do białego rana ma to do siebie (( > nie jadłam, ale tak myslę to nie myśl tylko najpierw spróbuj!taka słodko-cierpka,z lekką goryczką, pachnąca letnim słońcem i piskiem jaskółek w locie... pycha Odpowiedz Link
anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:53 cieszy czasem tylko.....nie może kiedyś jak będzie okazja to spróbuję.... a jesli alkohol daje takie skutki uboczne to czy warto? przecież mozna inaczej spędzić czas tak jak ja go zaraz spędzę;P dobranoc Odpowiedz Link
spey Re: Plusy 17.03.06, 23:55 kolorowych snów ... też chyba wezmę z Ciebie przykład Dobranoc Odpowiedz Link