17.03.06, 21:55
stanu singlowegowink

można zbijać bąki, kiedy się chcewink)
robić, co się chce...no prawiewink
Obserwuj wątek
    • spey Re: Plusy 17.03.06, 22:08
      można ...WSZYSTKO!!! smile))) nikt Ci niczego nie zabroni i konsekwencje tego
      czynu ponosisz tylko Ty sam smile)))
      • anisua Re: Plusy 17.03.06, 22:16
        nie zawsze można wszystko...crying
        • spey Re: Plusy 17.03.06, 22:28
          aaaa...czego na przykład ? smile
          • anisua Re: Plusy 17.03.06, 22:33
            np...........trudno samemu powiesić szafkęwink)))
            • spey Re: Plusy 17.03.06, 22:40
              nie! smile - jak się jedną ręką unosi tak plus minus 60-70 kilo smile)) albo trzeba
              takiego kogoś zawołać.A już kobiety nie powinny miec z tym żadnych
              problemów! smile z wołaniem znaczy ... smile))
              • anisua Re: Plusy 17.03.06, 22:44
                czyżby strong man?????;PPP

                z wołaniem to może nie...ale teraz takie sierotki po świecie chodząwink)
                rączki delikatnewink
                • spey Re: Plusy 17.03.06, 22:46
                  hehe smile

                  to wtedy woła się trzech takich sierotków smile))
                  • anisua Re: Plusy 17.03.06, 22:55
                    trzech to za duzowink
                    lepszy jeden konkretnywink

                    czy mi się wydaje czy zostalismy sami na forum?
                    boją sie pisac czy imprezują ostro?wink
                    • spey Re: Plusy 17.03.06, 22:59
                      chyba imprezują smile przecież dziś St.Patrik Day smile ja chyba też gdzieś
                      wyskoczę...wkurzyłem się lekko na ,,Randkach" i łyknąłem ,,wścieklicy "
                      kielonek i taki jakiś ...tego...jestem....
                      • anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:03
                        tak łatwo Cię wkurzyć speyuwink????
                        policz do dziesięciuwink))

                        chyba, ze to wymówka, by wyskoczyc;P
                        miłego imprezowaniawink
                        • spey Re: Plusy 17.03.06, 23:11
                          łatwo...łatwo...(takim zrzędząco-marudzącym głosem)... wkurza mnie jak ktoś
                          myśli że jest nieomylny i MUSI zademonstrować swoje zdanie, bo ono jest
                          najważniejsze...nie idę imprezować!...(marudzenie)... wyjąłem z lodówki
                          camembert i konfiturę z jarzębiny...no ... może jeszcze kielonek wścieklicy
                          łyknę smile ale to już tak tylko dla wyostrzenia smaku smile))
                          • anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:16
                            idż, idż...daj upust złościwink)

                            cholera...zgłodniałam.....
                            konfitura z jarzębiny?? bleeee
                            • spey Re: Plusy 17.03.06, 23:24
                              ty mnie lepiej nie podpuszczaj! jutro muszę być na dziewiątą w kołchozie :
                              ((( ... znów sie wszyscy będa nabijać ,że mi rączki z ,,niewyspania" latają i
                              że pewnie (z przekąsem) ,,ptasią grypę" złapałem... wymownie patrząc
                              na...skowronka.. sad(


                              a próbowałaś konfitury z jarzębiny????
                              • anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:34
                                o biedakuwink)
                                ale ja też idę tyle, że póżniejwink

                                znów?wink
                                aż tak żle z rącczkami bywa???;PP

                                nie jadłam, ale tak myslęwink
                                • spey Re: Plusy 17.03.06, 23:42
                                  anisua napisała:

                                  > o biedakuwink)
                                  > ale ja też idę tyle, że póżniejwink
                                  no dzięki za współczucie smile ja też Ci współczujęsmile ..chyba że to Cię cieszy?

                                  > znów?wink
                                  > aż tak żle z rącczkami bywa???;PP

                                  ankohol do białego rana ma to do siebie sad((

                                  > nie jadłam, ale tak myslęwink
                                  to nie myśl tylko najpierw spróbuj!taka słodko-cierpka,z lekką goryczką,
                                  pachnąca letnim słońcem i piskiem jaskółek w locie... pycha smile
                                  • anisua Re: Plusy 17.03.06, 23:53

                                    cieszywink
                                    czasem tylko.....nie

                                    może kiedyś jak będzie okazja to spróbuję....

                                    a jesli alkohol daje takie skutki uboczne to czy warto?
                                    przecież mozna inaczej spędzić czaswink
                                    tak jak ja go zaraz spędzę;P

                                    dobranocwink
                                    • spey Re: Plusy 17.03.06, 23:55
                                      kolorowych snów smile ... też chyba wezmę z Ciebie przykład smile
                                      Dobranoc smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka