19.03.06, 18:45
wszyscy na urlopach?wink
Czy zdołowani czekaja na wiosnę?
Obserwuj wątek
    • pomysl.po.wypiciu Re: Cisza 19.03.06, 18:47
      senni... jak tam? robisz parapetowe?? kazdy by przyszedl z pedzelkiem i
      kubelkiem jakiejs farby i pomalowal kawalek sciany big_grin
      • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:02
        Ania nie robi parapetowy, tylko ja do niej jade i zapraszamy sobie dwoch
        przystojnych malolatow;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
        • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:13
          albo nawet 3;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:15
            mala, nie badz zachlanna;DDDDDDDD
            • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:16
              a anisua pisała że lepszy do noszenia jeden konkretny niż trzech
              takich ...tego... smile
              • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:17
                ja tak pisałam??????????
                kiedy?
                <mysli intensywniewink>
                • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:18
                  oooo... w takim jednym którymś wątku smile
                  • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:21
                    hmmm.....
                    coś kolega za dobrą pamięc mawink))

                    ja nie pamiętam;P
                    • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:21
                      no dobra! poszukam smile
                      • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:23
                        mam!!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=38712032&a=38715548
                        HA! smile
                        • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:24
                          wow, jaki skrupulatnywink i pamietliwywink)
                          • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:26
                            starzy ludzie tak mają.... jak łykają Geriavit smile)))
                          • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:26
                            jeżu......aż się bojęwink))

                            ale ja nie napisałam, że wolę jednegowink))
                            • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:27
                              napisałaś , że lepszy jeden... smile
                              • anisua Re: Cisza 19.03.06, 20:23
                                wróbel w garści niz gołąb na dachu;P

                                cholera jaki Ty.........<nie powiem jaki>
                                musisz postawić na swoim?wink
                                • spey Re: Cisza 19.03.06, 20:26
                                  no powiedz, powiedzsmile))) niech się wreszcie dowiem jaki to ja..... tongue_outPP
                                  no i żeby nie wyszło że zawsze muszę postawić na swoim tongue_outPP
                                  • anisua Re: Cisza 19.03.06, 21:41
                                    ciekawski na pewnowink))
      • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:15
        ja.... wybredna trochę jestemwink))
        takie malowanie??
        róznymi pedzelkami i farbami?????????????????
        wink))

        dziekiwink
    • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:03
      a co tu pisac, wszystko juz zostalo powiedzianetongue_outPPP
      • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:06
        koniecznie muszą być małolaty ? sad
        • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:07
          niekoniecznie, chociaz do tego o czym mysle nadaliby siesmile)))))))))
          • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:10
            a o czym myślisz ?
          • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:12
            do sprzatania?;DDDDDjak w prohramie jednym na TVNwink))
            była taka brygada co sprzataławink))))))))))))))))))))
            • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:13
              myslalam o noszeniu mebli, dywanow, co mlodzik to mlodzikbig_grinDDDDDDDDDDd
            • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:13
              ale żeby było co sprzątać ... to najpierw trzeba troszkę ,,narozrabiać" smile np.
              imprezka jakas czy cóś... tongue_out
              • anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:15
                ANia, rob te impre, bo chlopakom sie marzywink))
                Jeno nie zapomnij, ze ja bez zaproszeniawink)
                • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:19
                  a co to tak...spełniać wszystkie zachcianki chłopaków??????
                  nie za łatwo by było??wink))

                  ale co sie im marzy??
                  bo tego nie jestem pewna do końca;PP
                  • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:21
                    eeee jak by tak wszystko było wiadomo od razu , to żadnej przyjemności by nie
                    było sad
                    • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:23
                      ale jak duzo niewiadomych...to się pojawia lekki niepokój
                      i brak radosciwink
                      • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:25
                        A może im większa niespodzianka, tym większa radość ? smile))
                        • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:30
                          ale wiesz..czasem niespodzianka jest zbyt dużą niespodzankąwink))

                          a radość...........z nia bywa rózniewink
                          • spey Re: Cisza 19.03.06, 19:32
                            no i już! nabyło się radości sad .....musiałaś ?! tak? musiałaś?...asekurantko
                            jedna! sad((
                            • anisua Re: Cisza 19.03.06, 20:22
                              ee masz inne radościwink
                              nie płaczwink)

                              musiałam...trzeba sie asekurowac;P
                              • spey Re: Cisza 19.03.06, 20:28
                                nie płaczę tylko nie mam innej emotikonki żeby pokazać zmarszczone brwi sad
                                trzeba??? a dlaczego ? smile))
                                • anisua Re: Cisza 19.03.06, 21:42
                                  a dlategowink
                                  <marszczy brwi>
                  • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:22
                    lepiej zrobic parapetowke przed wstawieniem mebli i remontem smile
                    • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:23
                      byle tylko jakies lozko sie znalazlowink
                      • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:26
                        ale po co Ci lozko?? he? ;p
                        • spey Re: impa 19.03.06, 19:27
                          no jak to? nie wiesz?..... do..... tańca ! tongue_out
                          • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:28
                            raczej do rozanca, nie zapominaj,ze jestem wyslanniczka Ojca Dyrektora;PPP
                            • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:31
                              jak mozna tanczyc w lozku?? indifferent
                              • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:33
                                mlody jestes jeszcze, to nie wiesztongue_out
                                • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:43
                                  pruchno tongue_out
                              • spey Re: impa 19.03.06, 19:34
                                jak? hehehe smile jak będziesz starszy - to sie dowiesz smile)))
                            • anisua Re: impa 19.03.06, 19:33
                              różańca??????
                              chcesz u mnie na parapetówce...odmawiać różaniec???????????????????????????

                              kobieto................wink)
                              • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:34
                                no co, za nowe mieszkaniebig_grinDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                                • spey Re: impa 19.03.06, 19:36
                                  nowe mieszkanie to trzeba oblać smile żeby się ściany nie rozeschły i dach nie
                                  przeciekał smile)))
                                  • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:37
                                    to tez, ale jedna dziesiatke mozemy odmowic;DDDDDDDDDDD
                                    • spey Re: impa 19.03.06, 19:40
                                      he smile ja z modlitwy to najbardziej lubię ten kawałek: ,, więcej grzechów nie
                                      pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję i proszę o powtórzenie... " - tak ,
                                      właśnie to smile))
                                      • anisua Re: impa 19.03.06, 19:41
                                        HAHAHAHAHAHAH

                                        ale jakie ...powtórzenie???
                                        cholerka, nie pamietam tego..wink)
                                        • spey Re: impa 19.03.06, 19:43
                                          noooo... tych grzechów... powtórzenie... Nie tak było w modlitwie??? smile
                                  • anisua Re: impa 19.03.06, 19:39
                                    też przyjeżdżasz?wink)
                                    • spey Re: impa 19.03.06, 19:42
                                      nooo.... co Ty? ... przecież to anisuy mieszkanie ...a nie Klub Seniora... sad
                                      • anisua Re: impa 19.03.06, 19:44
                                        no tak...ja małolata jestemwink))))))))
                                        seniorze;P
                                        • spey Re: impa 19.03.06, 19:46
                                          no nijak ukryć się nie da! nawet jak zdjęcie zamazane.... smile)))))
                        • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:27
                          hmm, jaby Ci to powiedziec - bo mieszkam daaaleko, i nie mam wcale zamiaru
                          przyjechac na 1 dzienwink)
                          • spey Re: impa 19.03.06, 19:28
                            uuuuuuuuuuu smile to nie impa tylko maratonik smile)))
                            • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:30
                              nooowink Ania jeszcze nic nie wiewink))
                              • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:32
                                znzcy sie niespodzianka??
                                • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:34
                                  znaczy siewink)
                          • anisua Re: impa 19.03.06, 19:36
                            o cholera........
                            na wekend???????????

                            uuuuu sie bedzie działowink)))))))))))

                            posiedzimy, oglądniemy film,popiszemy na forum, napijemy sie herbatki;PPPPPPPPPPPPPPPPPP
                            • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:37
                              na forum?? zwariowalas! ja chce krakow noca poznawacwink)

                              Na 1 dzien nie oplaca mi sie, bo podroz trwa pewnie z 7 godzinuncertain
                              • anisua Re: impa 19.03.06, 19:40
                                hahahahahahahahahhaha
                                przeciez wiesz, że ja normalna nie jestem;DDDD
                                • anula001 Re: impa 19.03.06, 19:46
                                  wiem, ale sie nie boje, bo swoj swego wyczulwink)))
                    • anisua Re: impa 19.03.06, 19:31
                      ok, pomyślęwink)
                    • anisua Re: impa 19.03.06, 19:32

                      pomyslęwink)
                    • anisua Re: impa 19.03.06, 19:43

                      przed???
                      czyżbyś chciał demolkę zrobic?wink))
                      • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:46
                        nie nie ja spokojny jestem smile
                        no to w kwietniu wpadne
                        • spey Re: impa 19.03.06, 19:48
                          to tak mniej więcej w sierpniu ślub???? ...żeby jeszcze za bardzo widać nie
                          było.... smile))))
                          • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:49
                            biersz slub?? gratuluje big_grin
                            • anisua jaki kurna ślub????????/ i kto z kim.........????? 19.03.06, 19:51

                              bo na chwilę sie wyłaczyłamwink)))))))
                            • spey Re: impa 19.03.06, 19:51
                              nie noooo ...myślałem że jak wpadniesz, to zachowasz się jak mężczyzna.... tongue_outPPP
                              • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:52
                                ale ja wpadne do krakowa tongue_out
                                • spey Re: impa 19.03.06, 19:54
                                  wiesz... miejsce nie gra roli... Kraków...Wodzisław Śląski czy inna Kudowa....
                                  dziecko musi mieć ojca! tongue_outPPPP
                                  • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:58
                                    na jakiej podstawie tak twierdzisz?
                                    • spey Re: impa 19.03.06, 20:00
                                      wielowiekowe doświadczenie smile)))))
                                      • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 20:02
                                        znczy mam sie do Ciebie zwracac dziadku??
                                        • spey Re: impa 19.03.06, 20:03
                                          hehehe smile dziadku to mógłbyś się zwracać do moich wnuków smile)))) ja to jeszcze
                                          dinozaury pamiętam smile))))))
                                      • anisua Re: impa 19.03.06, 20:08
                                        co nie znaczy, żeś ............mądrzejszy;P
                                        • spey Re: impa 19.03.06, 20:10
                                          a gdzie ja napisałem żem mądrzejszy???? HĘ !!! ???
                                • anisua Re: impa 19.03.06, 19:57
                                  w Krakowie chcesz wpadac????????????????;PPPPPPP

                                  daj spokójwink
                                  trzeba się zabezpieczaćwink
                                  • spey Re: impa 19.03.06, 19:59
                                    nie ja! to pomyśl-i-wypij chce wpadać tongue_outP
                                    • pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 20:00
                                      nie wiem czy wiesz ale jedno slowo moze miec kilka znaczec smile)
                                      • spey Re: impa 19.03.06, 20:02
                                        pomyśl i.... wyluzuj smile przecierz tak sobie tylko improwizuję smile))))
                                    • anisua Re: impa 19.03.06, 20:05
                                      a ja nie myslałam o Tobiewink)
                                      dziadku...;P
                              • anisua Re: impa 19.03.06, 19:59
                                myslisz, że tak powinno byc przy każdej wpadce??
                                taki ślub na zywca?wink

                                potem sa szybkie rozwody, nieszczęsliwe małżeństwa....
                                • spey Re: impa 19.03.06, 20:05
                                  generalizujesz i czarnowidzisz smile)))) a bez ślubów ,,na żywca" to nie ma
                                  szybkich rozwodów itd?
                                  • anisua Re: impa 19.03.06, 20:07
                                    nie, widze po prostu co jest dookoła....
                                    lepiej się rozczarowac miłowink

                                    mysle, ze mniej jest rozwodów ze slubów nie branych, bo trzeba, bo wypada, bo dziecko musi miec ojca....
                                    • spey Re: impa 19.03.06, 20:09
                                      a najmniej rozwodów jest ze ślubów wogóle nie branych ! tongue_outPP
                                      • anisua Re: impa 19.03.06, 20:16
                                        tak....
                                        ale chyba nie o to chodzi by unikac czegoswink
                                        • spey Re: impa 19.03.06, 20:18
                                          więc wracamy do punktu wyjściasmile czyli jednak -ślub! smile))
                                          • anisua Re: impa 19.03.06, 20:21
                                            nie ma tylko czarne białe...
                                            wybory są różnewink
                                            czasem lepiej nie brać slubu, a czasem...wpadka tylko przyspiesza to,
                                            co i tak by nastapiłowink
                                            • spey Re: impa 19.03.06, 20:29
                                              i tak by nastąpiło smile ...... czyli..... ślub!!! tongue_outPPPPPPPPPP
                                              • anisua Re: impa 19.03.06, 21:43
                                                czasem tak, czasem niewink

                                                aleś się uparł na ten ślub;P
                        • anisua Re: impa 19.03.06, 21:47
                          tego roku??????????wink
              • anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:18
                ja już troche narozrabiałamwink))

                jest co robicwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka