anisua 19.03.06, 18:45 wszyscy na urlopach? Czy zdołowani czekaja na wiosnę? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pomysl.po.wypiciu Re: Cisza 19.03.06, 18:47 senni... jak tam? robisz parapetowe?? kazdy by przyszedl z pedzelkiem i kubelkiem jakiejs farby i pomalowal kawalek sciany Odpowiedz Link
anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:02 Ania nie robi parapetowy, tylko ja do niej jade i zapraszamy sobie dwoch przystojnych malolatow;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 19:16 a anisua pisała że lepszy do noszenia jeden konkretny niż trzech takich ...tego... Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:21 hmmm..... coś kolega za dobrą pamięc ma)) ja nie pamiętam;P Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 19:23 mam!!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=38712032&a=38715548 HA! Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:26 jeżu......aż się boję)) ale ja nie napisałam, że wolę jednego)) Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 20:23 wróbel w garści niz gołąb na dachu;P cholera jaki Ty.........<nie powiem jaki> musisz postawić na swoim? Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 20:26 no powiedz, powiedz))) niech się wreszcie dowiem jaki to ja..... PP no i żeby nie wyszło że zawsze muszę postawić na swoim PP Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:15 ja.... wybredna trochę jestem)) takie malowanie?? róznymi pedzelkami i farbami????????????????? )) dzieki Odpowiedz Link
anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:07 niekoniecznie, chociaz do tego o czym mysle nadaliby sie))))))))) Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:12 do sprzatania?;DDDDDjak w prohramie jednym na TVN)) była taka brygada co sprzatała)))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:13 myslalam o noszeniu mebli, dywanow, co mlodzik to mlodzikDDDDDDDDDDd Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 19:13 ale żeby było co sprzątać ... to najpierw trzeba troszkę ,,narozrabiać" np. imprezka jakas czy cóś... Odpowiedz Link
anula001 Re: Cisza 19.03.06, 19:15 ANia, rob te impre, bo chlopakom sie marzy)) Jeno nie zapomnij, ze ja bez zaproszenia) Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:19 a co to tak...spełniać wszystkie zachcianki chłopaków?????? nie za łatwo by było??)) ale co sie im marzy?? bo tego nie jestem pewna do końca;PP Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 19:21 eeee jak by tak wszystko było wiadomo od razu , to żadnej przyjemności by nie było Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:23 ale jak duzo niewiadomych...to się pojawia lekki niepokój i brak radosci Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 19:25 A może im większa niespodzianka, tym większa radość ? )) Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 19:30 ale wiesz..czasem niespodzianka jest zbyt dużą niespodzanką)) a radość...........z nia bywa róznie Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 19:32 no i już! nabyło się radości .....musiałaś ?! tak? musiałaś?...asekurantko jedna! (( Odpowiedz Link
anisua Re: Cisza 19.03.06, 20:22 ee masz inne radości nie płacz) musiałam...trzeba sie asekurowac;P Odpowiedz Link
spey Re: Cisza 19.03.06, 20:28 nie płaczę tylko nie mam innej emotikonki żeby pokazać zmarszczone brwi trzeba??? a dlaczego ? )) Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:22 lepiej zrobic parapetowke przed wstawieniem mebli i remontem Odpowiedz Link
anula001 Re: impa 19.03.06, 19:28 raczej do rozanca, nie zapominaj,ze jestem wyslanniczka Ojca Dyrektora;PPP Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 19:33 różańca?????? chcesz u mnie na parapetówce...odmawiać różaniec??????????????????????????? kobieto................) Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:36 nowe mieszkanie to trzeba oblać żeby się ściany nie rozeschły i dach nie przeciekał ))) Odpowiedz Link
anula001 Re: impa 19.03.06, 19:37 to tez, ale jedna dziesiatke mozemy odmowic;DDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:40 he ja z modlitwy to najbardziej lubię ten kawałek: ,, więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję i proszę o powtórzenie... " - tak , właśnie to )) Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 19:41 HAHAHAHAHAHAH ale jakie ...powtórzenie??? cholerka, nie pamietam tego..) Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:43 noooo... tych grzechów... powtórzenie... Nie tak było w modlitwie??? Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:42 nooo.... co Ty? ... przecież to anisuy mieszkanie ...a nie Klub Seniora... Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:46 no nijak ukryć się nie da! nawet jak zdjęcie zamazane.... ))))) Odpowiedz Link
anula001 Re: impa 19.03.06, 19:27 hmm, jaby Ci to powiedziec - bo mieszkam daaaleko, i nie mam wcale zamiaru przyjechac na 1 dzien) Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 19:36 o cholera........ na wekend??????????? uuuuu sie bedzie działo))))))))))) posiedzimy, oglądniemy film,popiszemy na forum, napijemy sie herbatki;PPPPPPPPPPPPPPPPPP Odpowiedz Link
anula001 Re: impa 19.03.06, 19:37 na forum?? zwariowalas! ja chce krakow noca poznawac) Na 1 dzien nie oplaca mi sie, bo podroz trwa pewnie z 7 godzin Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 19:40 hahahahahahahahahhaha przeciez wiesz, że ja normalna nie jestem;DDDD Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 19:46 nie nie ja spokojny jestem no to w kwietniu wpadne Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:48 to tak mniej więcej w sierpniu ślub???? ...żeby jeszcze za bardzo widać nie było.... )))) Odpowiedz Link
anisua jaki kurna ślub????????/ i kto z kim.........????? 19.03.06, 19:51 bo na chwilę sie wyłaczyłam))))))) Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:51 nie noooo ...myślałem że jak wpadniesz, to zachowasz się jak mężczyzna.... PPP Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 19:54 wiesz... miejsce nie gra roli... Kraków...Wodzisław Śląski czy inna Kudowa.... dziecko musi mieć ojca! PPPP Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 20:03 hehehe dziadku to mógłbyś się zwracać do moich wnuków )))) ja to jeszcze dinozaury pamiętam )))))) Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 19:57 w Krakowie chcesz wpadac????????????????;PPPPPPP daj spokój trzeba się zabezpieczać Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: impa 19.03.06, 20:00 nie wiem czy wiesz ale jedno slowo moze miec kilka znaczec ) Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 20:02 pomyśl i.... wyluzuj przecierz tak sobie tylko improwizuję )))) Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 19:59 myslisz, że tak powinno byc przy każdej wpadce?? taki ślub na zywca? potem sa szybkie rozwody, nieszczęsliwe małżeństwa.... Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 20:05 generalizujesz i czarnowidzisz )))) a bez ślubów ,,na żywca" to nie ma szybkich rozwodów itd? Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 20:07 nie, widze po prostu co jest dookoła.... lepiej się rozczarowac miło mysle, ze mniej jest rozwodów ze slubów nie branych, bo trzeba, bo wypada, bo dziecko musi miec ojca.... Odpowiedz Link
spey Re: impa 19.03.06, 20:09 a najmniej rozwodów jest ze ślubów wogóle nie branych ! PP Odpowiedz Link
anisua Re: impa 19.03.06, 20:21 nie ma tylko czarne białe... wybory są różne czasem lepiej nie brać slubu, a czasem...wpadka tylko przyspiesza to, co i tak by nastapiło Odpowiedz Link