wenecka
04.01.07, 21:33
Wiemy, że bywałaś tu gościem, a i zapewne nadal bywasz na tym forum.
Zachęcałaś nas do korzystania z usług Twojego biura. Jedna osoba była na
imprezie organizowanej przez singletour i nie jest zadowolona (eufemistycznie
nazywając) ze świadczeń, jakie otrzymała, czego wyraz dała w poniższym wątku:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=54730743
Prosimy o ustosunkownie się do opini uczestniczki Sylwestra w Spale.