singielka_1976 05.02.08, 09:49 No właśnie, ja zaraz zmykam do kuchni po śledzika a la moja Mama . Mniaaam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 10:41 No śledź po raz pierwszy zaliczony, ciąg dalszy w drugiej połowie dnia , ale jest pyszny). Odpowiedz Link
singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 12:36 oleyu napisał: > sledzik to wieczorem bedzie Wieczorem to mój będzie pływał, a ja...hmmm nie powiem Odpowiedz Link
singielka_1976 Re: ale... 05.02.08, 12:30 Jak to od jutra?Jutro to jest środa popielcowa a sledź dzisiaj Odpowiedz Link
tanger.soto Re: ale... 05.02.08, 12:58 dotąd myślałam, ze ostatki to dzień laby, a posypywanie głowy i śledzik zaczyna się z popielcem właśnie... człowiek to się uczy całe życie Odpowiedz Link
singielka_1976 Re: ale... 05.02.08, 13:30 No patrz, jak dobrze, że na nasze forum zawitałeś . Odpowiedz Link
altu Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 19:37 ja tradycyjnego 'śledzika' (czyli imprę ostatkową) zaczęłam pączkami i martini sledzik jako rybka - na jutro ;0 Odpowiedz Link
singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 20:28 Hej, ludzie!Co jest?Nikt dzisiaj śledzia nie spożywał??Normalnie nie wierze! Odpowiedz Link
opson83 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 21:45 Ja zjadłem dwa , ale pożywałem coś innego chociaż jutro o 5.30 wstaje do pracy , ale wcześnie skończyłem więc będzie good jutro P.S Nie pamiętam kiedy o 22 szedłem spać ostatnio , ale na to dziś sie zapowiada ahh te ostatki Odpowiedz Link
mmilky11 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 21:55 ..wlasnie robie sobie sledzika na jutro do pracy... Odpowiedz Link
singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :))i po śledziu:( 06.02.08, 11:48 mmilky11 napisał: > ..wlasnie robie sobie sledzika na jutro do pracy... Że na dzisiaj??Trochę późno Odpowiedz Link
mmilky11 Re: Śledzia czas zacząć :))i po śledziu:( 07.02.08, 00:01 ...jutro tez mozna zjesc sledzika...taka praca...ze mozna cos zjesc... Odpowiedz Link