Dodaj do ulubionych

Śledzia czas zacząć :))

05.02.08, 09:49
No właśnie, ja zaraz zmykam do kuchni po śledzika a la moja Mama smile.
Mniaaamtongue_out
Obserwuj wątek
    • singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 10:41
      No śledź po raz pierwszy zaliczony, ciąg dalszy w drugiej połowie
      dnia smile, ale jest pysznysmile).
      • oleyu Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 11:13
        sledzik to wieczorem bedzie wink
        • singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 12:36
          oleyu napisał:

          > sledzik to wieczorem bedzie wink

          Wieczorem to mój będzie pływał, a ja...hmmm nie powiemtongue_out
      • aretah Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 11:21
        głodna jestem...
        • tanger.soto ale... 05.02.08, 11:40
          czy to aby nie OD JUTRA????
          • singielka_1976 Re: ale... 05.02.08, 12:30
            Jak to od jutra?Jutro to jest środa popielcowa a sledź dzisiajtongue_out
            • tanger.soto Re: ale... 05.02.08, 12:58
              dotąd myślałam, ze ostatki to dzień laby, a posypywanie głowy i
              śledzik zaczyna się z popielcem właśnie...


              człowiek to się uczy całe życie
              • singielka_1976 Re: ale... 05.02.08, 13:30
                No patrz, jak dobrze, że na nasze forum zawitałeś smile.
    • altu Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 19:37
      ja tradycyjnego 'śledzika' (czyli imprę ostatkową) zaczęłam pączkamiwink i martini wink
      sledzik jako rybka - na jutro ;0
    • singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 20:28
      Hej, ludzie!Co jest?Nikt dzisiaj śledzia nie spożywał??Normalnie nie
      wierze!
      • opson83 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 21:45
        Ja zjadłem dwa , ale pożywałem coś innego chociaż jutro o 5.30 wstaje do pracy , ale wcześnie skończyłem więc będzie good jutro smile

        P.S
        Nie pamiętam kiedy o 22 szedłem spać ostatnio , ale na to dziś sie zapowiada tongue_out ahh te ostatki tongue_out
    • mmilky11 Re: Śledzia czas zacząć :)) 05.02.08, 21:55
      ..wlasnie robie sobie sledzika na jutro do pracy...
      • singielka_1976 Re: Śledzia czas zacząć :))i po śledziu:( 06.02.08, 11:48
        mmilky11 napisał:

        > ..wlasnie robie sobie sledzika na jutro do pracy...

        Że na dzisiaj??Trochę późnotongue_out
        • mmilky11 Re: Śledzia czas zacząć :))i po śledziu:( 07.02.08, 00:01
          ...jutro tez mozna zjesc sledzika...taka praca...ze mozna cos
          zjesc...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka