15.10.08, 13:02
Co prawda dokładnie to nie wiem, co emzecik chciał udowodnić tworząc ten wątek, ale skoro taka forumowa tradycja...
Uprzejmie informuję, iż dzisiaj o 6.15 rano niejaka levanto urodziła sliczną córeczkę. Tatuś czuje się już dobrze i stara się nie robić literówek.
Obserwuj wątek
    • gapuchna Re: Dowód2 15.10.08, 14:13
      Gratulacje mamusi, córusi i tatusi.....big_grin
    • niemoge Re: Dowód2 15.10.08, 14:15
      wszyscy pracują czy coś?
      wszystkiego najlepszego jeszcze raz !!!
    • chinsk.i.smok Re: Dowód2 15.10.08, 14:17
      Gratulacje!
      Uściski dla dzielnej Mamy i całusy dla Córeczki.
      Tatuś - kiedy pępkowe, hę?

      I jakie imię pociechy?
      • alo_ha Re: Dowód2 15.10.08, 16:07
        chinsk.i.smok napisała:
        > I jakie imię pociechy?

        ja wiem ja wiem tongue_out IGA smilesmile
        • wajego Re: Dowód2 15.10.08, 18:26
          A, że tak spytam, szkolenie z ochrony danych osobowych przechodziła czy przespała, a? wink
          Wszystkim wielkie dzięki!
    • alo_ha Re: Dowód2 15.10.08, 16:07
      Gratulacje po raz drugi smile
    • altu Re: Dowód2 15.10.08, 22:10
      smile
      gratulacje wielkie smile dla rodziców..
      dla Levanto dodatkowo uściskiwink
      a dla Małej - niech się jej dobrze wiedzie na tym świecie smile
      • wajego Re: Dowód2 15.10.08, 22:49
        Z uściskami chwilę się ws3mam. Buziak może być?
        wink
    • sorrento_8 Re: Dowód2 15.10.08, 22:46
      Serdecznie gratuluję!
    • czarny.onyks Re: Dowód2 16.10.08, 07:46
      udowodnić??
      chciał się podzielić szczęściem raczejsmile

      gratulacje dla tatuśka i mamusismile
    • pomysl.po.wypiciu Re: 16.10.08, 15:45
      proba gratulacji nr 6 (ciagle nie chce wyslac posta)
      tak wiec gratuluje smile
    • dzika_zdzicha Re: Dowód2 16.10.08, 17:33
      gratulacje! big_grin niech się zdrowo chowa! big_grin
      • wajego Re: Dowód2 16.10.08, 22:21
        To jak w tym starym chińskim kawale: Co tam góralu hodujecie?
        Ja? Ja nie hoduję, ja chowamsmile
        Dzięki wszystkim

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka