wajego
15.10.08, 13:02
Co prawda dokładnie to nie wiem, co emzecik chciał udowodnić tworząc ten wątek, ale skoro taka forumowa tradycja...
Uprzejmie informuję, iż dzisiaj o 6.15 rano niejaka levanto urodziła sliczną córeczkę. Tatuś czuje się już dobrze i stara się nie robić literówek.