Gość: Kron Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.kielce.vectranet.pl 30.10.10, 22:42 "Najlepszy" jest Getin, przysyłał mi co miesiąc wyciągi z saldem 0zł, tak przez 3 lata,aż w końcu otrzymuję od nich list polecony że w związku z brakiem transakcji na koncie przez ostatnie 6 miesięcy oni zrywają ze mną umowę o prowadzenie rachunku. Inny bank to walczyłby o ilość otwartych rachunków lub o jakąś inną złotą wstążkę a tu proszę sami przysłali mi wypowiedzenie, ja już miałem tam przelać trochę kasiorki bo akurat było konkurencyjne oprocentowanie a tu zonk - wypowiadają mi sami konto. BRAWO!! UCZCIE SIĘ ZŁODZIEJE OD GETINU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawny klient alior Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.pychowice.pl 30.10.10, 22:52 Skoro przelewy są darmowe to trzeba poprzelewać kilka razy w aliorze: mamusia - dzieciom dzieci - mamusi mamusia - dzieciom ... i limicik się wykona (1000zł na konto studenta), więc konto stanie się główne ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klient mBank IP: *.chello.pl 30.10.10, 23:23 Wychwalacie mBank, że niby darmowy ale pobierają pieniądze za hasła jednorazowe. A nie pobierają też za zlecenia stałe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szarit Re: mBank IP: *.pogodanet.pl 31.10.10, 00:30 Ja korzystam z absolutnie darmowych haseł smsowych,jak mam konto w mbanku już 4 rok to nie zapłaciłam ani złotówki(jak przelewy były płatne korzystałam z usług innego banku)do wypłat w bankomatach,przelewów,płatności kartą idealny bank. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: 217.98.97.* 30.10.10, 23:48 a ja sobie otworzylem konto premium i juz mam kantory w d.... platforma do wymiany walut, karta , kredyt w rachunku niezly, oplat brak ... i nie uwierzycie gdzie ? ja tez nie wierzylem ... i oczy przecieram .. ale tak jest zydki z austrii chyba sie wzieli i poszli po rozum do glowy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Moduł do składania zleceń IP: *.chello.pl 31.10.10, 00:01 W Domu Maklerskim Aliora moduł do skladania zleceń juz tworzą blisko dwa lata obicujac, że juz za misiąc bedzie gotowy i tak co miesiąc zwodzą obirtnicami ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość. Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: 46.112.38.* 31.10.10, 08:18 A czego się dziwi ? Przecież to "wyższa kultura bankowości" ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomy590 Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 15:05 moje dotychczasowe doswiadczenia: mbank jak mowicie dobre tylko do przelewow, oprocentowania zenada, obsluga mlinie zenada, i jeszcze telefony o 21 z wpychaniem kart i kredytow.. inteligo - trup, nic do zaoferowania, no moze duzo bankomatow ing - beznadziejny interface, koniecznie plac ich karta bo kara w koncu kondrata musza oplacic w tych durnych spotach - nie znosze grac jak mi zagraja wiec sie pozegnalem brakuje dobrego darmowego konta ktore nie jest bullshitem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 20:36 skoro: "Bank zadowala się też wpływem z innego konta na kwotę (...) większą lub równą 1 tys. zł, w przypadku gdy właściciel - lub oboje współwłaściciele - rachunku jest studentem, uczniem lub słuchaczem i nie przekroczył 24. roku życia" to jeżeli mama zrobi zlecenie stałe na kwotę 1500 zł na rachunek jednego dziecka, a to dziecko zrobi zlecenie stałe (z datą np 2 dni póżniej do realizacji) na kwotę 1000 zł, po czym drugie dziecko robi zlecenie stałe na kwotę 500 zł. na konto mamy to byłoby O.K.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.k. Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.12.11, 14:59 Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem,gdyż blokują środki na koncie bez poinformowania o tym czynie swoich klientów,tłumacząc się o wewnętrznych przepisach inne banki czegoś takiego nie mają jest to jedyny idiotyczny bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
doktor50 Wyższa kultura ???? 06.12.11, 15:10 Wyższa kultura bankowości czy bardziej wyrafinowane metody skubania klienta na prowizjach. Oto jest pytanie. Ten bank niczym nie różni się od innych wysysarek kieszeni. Chcą tylko być postrzegani jako bardziej łagodni, a to takie same bestie jak wszyscy inni. Odpowiedz Link Zgłoś
codegen1978 Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... 27.12.11, 15:55 Ja od kilku miesięcy nie mogę zlikwidować rachunku maklerskiego, nie ma odpowiedzialnej osoby?? zapewne liczą, że będą mogli pobrać ode mnie opłatę za jego prowadzenie w następnym roku, jeśli tak ma wyglądać "wyższa kultura bankowości" to wolałabym nie zapoznawać się z ich "normalną". Robią idiotów z klientów, trzymać się od tego banku z daleka, jeśli nie potrafią załatwić tak drobnej sprawy, to co z poważnymi? zamiast wydawać pieniądze na "picu picu" reklamy, zatrudnijcie ludzi do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.12, 23:19 Co za bzdury - rachunek maklerski jest bez opłat. Odpowiedz Link Zgłoś
margotta77 Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na 29.12.11, 23:50 No niestety tanio nie jest :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROZDAJEpieniadz Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.204.120.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.01.12, 18:08 Witam wszystkich, osobiscie powiem tyle? podchodze sceptycznie do takich programów i ludzi bo to bagno wielkie piramidy bez zysków ,ale jednak 6 tygodni temu napodkalem sie na pewna stronke ktora mnie ujela zero oszustów, wszystko w pelni kontrolowane ,i zaryzykowalem, jak slowo daje to co zobaczylem pozniej na koncie to doznalem szoku 7685 zl, dzis po wielu pracach poszukiwan, smialo moge polecic kazdemu ten sposub zarabiania bo to dziala przeczytajcie uwaznie linka a tam wszystkiego się dowiecie i zycze samych sukcesów. To nie żadna sciem naprawdę można zarobić ja już gralem i gram jeszcze raz. Witam wszystkich, osobiscie powiem tyle? podchodze sceptycznie do takich programów i ludzi bo to bagno wielkie piramidy bez zysków ,ale jednak 6 tygodni temu napodkalem sie na pewna stronke ktora mnie ujela zero oszustów, wszystko w pelni kontrolowane ,i zaryzykowalem, jak slowo daje to co zobaczylem pozniej na koncie to doznalem szoku 7685 zl, dzis po wielu pracach poszukiwan, smialo moge polecic kazdemu ten sposub zarabiania bo to dziala przeczytajcie uwaznie linka a tam wszystkiego się dowiecie i zycze samych sukcesów. To nie żadna sciem naprawdę można zarobić ja już gralem i gram jeszcze raz. dobryzarobek.pl/index.php?id=3f9288e73528f2821644fca474cca16d Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia88 Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.itsa.net.pl 05.08.13, 20:09 Alior Bank to dno!!! >Jestem klientem od niedawna i maskara. Ludzie którzy pracują w oddziałach pracują za 1300 zł więc ich wiedza jest jaka jest. W oddziale nawet nie potrafią przepisać prawidłowo nazwiska ani przeczytać poprawnie tabeli opłat. Po czterech miesiącach podziekowałam za współpracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bober Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na IP: *.147.250.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.08.13, 14:12 Może zle trafiles? ;( u mnie w oddziale wszyscy są zawsze bardzo pomocni i chętni do współpracy. Nie miałem dotychczas zadnych problemów Odpowiedz Link Zgłoś
poziomek86 Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na 06.08.13, 18:50 Co prawda mam w alior sync konto ale też do tej pory nie było żadnych problemów - ani z rachunkiem ani z obsługą. Całe szczęście, że nikt nas na siłę nigdzie nie trzyma i konto można w każdej chwili zamknąć i iść do konkurencji: likwidacja-konta.pl/jak-zamknac-konto-w-alior-banku/ Odpowiedz Link Zgłoś
dr.agnes niższa kultura bankowości 22.10.13, 20:23 Pracownicy alior banku są bardzo uprzejmi i pomocni. Do czasu. W momencie gdy pojawiają się problemy albo trzeba zlikwidować konto, już nie jest tak różowo. Pierwszy raz znalazłam się w sytuacji, gdy kasjerka wypłacając pieniądze z konta wypłaciła je z limitem debetowym, nie informując mnie o tym. Odkryłam to parę dni później gdy chciałam zlikwidować konto i ku mojemu zdziwieniu na koncie było 600 zł debetu. Dodam również, że nic nie wiedziałam o istniejącym przy koncie debecie, ponieważ nigdy z niego nie korzystałam. Na moje pytanie dlaczego bank wypłaca pieniądze z debetem bez słowa informacji, odpowiedziała, że nie ma wglądu do rzeczywistego salda konta. Jak to możliwe? A może to celowe działanie banku, żeby z zaciągniętego debetu ściągać potem odsetki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hannah Re: niższa kultura bankowości IP: *.31.252.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.13, 16:23 nawet jeśli nie korzystałas, to musiałaś wiedzieć, że masz konto z debetem np. sprawdzając stan konta. bez urazy, ale nie wierze że taka sytuacja miała miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedźwiedź Re: niższa kultura bankowości IP: 89.191.152.* 23.10.13, 21:52 Taka sytuacja jak najbardziej może mieć miejsce chociażby przy płatnościach zbliżeniowych. Niektóre transakcje kartą są za pomocą terminali które nie łączą się z bankiem w chwili transakcji (off line) i nie porównują czy posiadamy odpowiednią kwotę a więc nie blokuje nam pieniędzy do rozliczenia. Kwota transakcji jest księgowana np. dopiero po tygodniu!!! Przy okazji dodam, że w takim przypadku nie ma limitu transakcji zbliżeniowych dziennych np.5 bo za pomocą takiego terminala można ich zrobić i z tysiąc. Reasumując można zrobić debet nie mając konta debetowego!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: niższa kultura bankowości IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.13, 11:31 Gość portalu: niedźwiedź napisał(a): > w takim przypadku nie ma limitu transakcji zbliżeniowych dziennych np.5 bo za pomocą > takiego terminala można ich zrobić i z tysiąc. Reasumując można zrobić debet nie mając konta > debetowego!!!! To zależy od typu zbliżeniówki. Są takie, które mają w swoim czipie "zaszyty" limit, np. tylko 5 transakcji off line a potem wymaga połączenia z bankiem lub tylko wklepania PINu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asterka Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.13, 13:11 my przenieśliśmy wszystkie konta do Banku Millennium i jesteśmy zadowoleni, z produktów, z obsługi i serwisu internetowego i mam nadzieję, że tak pozostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "nagr... IP: *.objectivity.co.uk 07.11.13, 14:45 Alior Bank leci w kulki - "Najwyższa kultura bankowości" - alior-leci-w-kulki.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka Kantor w aliorze IP: *.internetia.net.pl 27.03.14, 08:17 Kantor w aliore nie działa jak trzeba - wiecznie brakuje im "drobnych", mówie tu o dolarach - a drobne to np.50USD (z tym ostatnio był problem). Choć mam pieniądze na koncie nie moge ich wypłacic bo nie maja takich nominałów. Co z tego że proponują lokaty na których urośnie 15centów jak i tak tych drobniaków nie bedzie możliwości wypłaty. Definitywnie odradzam bo dodatkowo obsłóga kasowa jest nie uprzejma - nie zależy im! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zażenowana Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.14, 22:58 Chciałam wziąć ekspres na 10 rat w sklepie, niestety sklep ma jedynie umowę z ALIOR bankiem i kredytu nie otrzymałam. Powodu nie chcą podać, pracuję w budżetówce (stała, pewna praca), zarabiam 3 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki (zarabiają o wiele więcej ode mnie). Skoro 3 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje Wasze kredyty? Odpowiedz Link Zgłoś
bezpieczneoszczedzanie Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na 19.04.14, 08:00 To weź kredyt w innym banku i nie narzekaj na forum. W większości banków będą Cię całować po rękach jak sama do nich przyjdziesz. Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
kulfon59 Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na 20.12.14, 09:25 A ja jeszcze lepiej wdepłem...nie pamiętam w jaki sposób nabyłem konto w 2010 roku w alior banku...chyba w związku z jakimś zakupem na raty....nigdy żadnej karty płatniczej nie dostałem....i raptem w 2014 roku na telefon dostaje powiadomienie że zalegam z opłatą konta 240 zł...niby reklamują się że są profesjonalnym bankiem a tak jakoś po cichu wyłudzają od ludzi pienądze... Odpowiedz Link Zgłoś
kaskader-93 Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na 17.02.15, 18:07 UWAGA na ubezpieczenie tego banku najpierw proponują ci ubezpieczenie którego koszta będą od ciągane z tytyłu wynagrodzenia pytasz się czy jeśli nie będzie wynagrodzenia to coś się dzieję nie umowa automatycznie wygasa po czym się okazuje że bank sam robi debet na koncie aby ubezpieczenie było opłacane pomimo że zgłaszasz że zamykasz konto przy zamknięciu masz zerowe saldo po czym dostajesz sms za kilka dni że masz zadłużenie i proszą o uregulowanie należności!!! Chcesz skontaktować się z przedstawicielem banku który przy podpisywaniu umowy był taki milutki i podał swój numer telefonu aby być w kontakcie po czym próbujesz do niego zadzwonić a on nie odbiera zostawiasz wiadomość aby oddzwonił też nie łaska. W końcu zdenerwowana dzwonisz do banku a oni że to nie ich wina tylko ubezpieczenia i że trzeba zadzwonić do ubezpieczyciela, więc dzwonisz do ubezpieczyciela jak ten osioł a on cię odsyła z powrotem do banku bo to oni robią debet gdyż są patronatem ubezpieczenia. Na koniec rozmowy oświadczają że można sobie jedynie reklamację napisać ale należność trzeba uregulować bo naślą komornika. Normalnie złodziejstwo w biały dzień gdzie ta kultura bankowości ja się pytam? Odpowiedz Link Zgłoś
bylembordo Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W 30.12.15, 11:11 Tutaj macie ciekawy artykuł dotyczący pracy w Alior Banku - rekrutacja i zarobki: www.careego.pl/4768/alior-bank-praca-zarobki-rekrutacja/ Odpowiedz Link Zgłoś
jan943 Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na 07.07.16, 20:33 Witam!Jestem klijentem Alior bank-u w Bydgoszczy ul Gdanska,obsluga tego oddzialu,pracuje bardzo wolno, tak jakby stosowała "strajk włoski", na cały oddział jest jedno stanowisko "klijenta kluczowego" kasa nieczynna bo system ma awarie.Taka sytuacja miała miejsce w dn.07.07.2016 godz 14.00 do 14.30 i nikt się, nie interesował ze strony Osób nadzorujączych ten oddział banku.Będe zmuszony przenieść swoje aktywa do innego Banku.J.S. Bydgoszcz Odpowiedz Link Zgłoś
pan_autko Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W 11.09.16, 07:21 Kto to jest "Klijent" ?? Sio, ale szybciutko do podstawówki dokształcić się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patriota Re: Przeniosła całą rodzinę do Alior Banku. W "na IP: *.suwalki.vectranet.pl 23.09.16, 16:48 Alior Bank tragedia i porażka brałem coś na kredyt za pośrednictwem tego banku miało być bez odsetek a wyszło że z odsetkami i prowizją dana rzecz kosztowała 1900 a wyszła mnie 2400 + 100zł na dzwonienie do nich to prawie jak na 0700...rozmowa z konsultantami tragiczna połowa nie powinna tam pracować przeciągają rozmowy i naciągają klientów.Reasumując spłaciłem kredyt zamiast trzech lat w 15 miesięcy ale suma odsetek nie zmalała i trzeba było dopłacić jeszcze bo kobieta w banku nie doliczyła 140 zł baa dopłacić za drugim razem kazali z zapasem bo czy kredytu jest 2000 tysiące czy 140 zł to odsetki liczą dziennie 40 groszy a księgowanie wpłaty może nastąpić nawet po kilku dniach tak powiedział mi pracownik banku czyli jak nie dopłacę nawet 10 groszy to 40 groszy dziennie narośnie mi odsetek...Boje się pomyśleć co by było jak miał bym w tym banku kredyt na mieszkanie... Zrujnowali by człowieka na samych telefonach i problemach z odsetkami horrendalnymi...Także radzę omijać to instytucję szerokim łukiem bo to nie bank tylko PARABANK... Odpowiedz Link Zgłoś