Gość: Piotr
IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl
04.06.05, 13:10
Jakiś czas temu dostałem w Lukasie pożyczkę(limit w koncie) na 3000zł. Warunek był taki, że co miesiąc miałem wpłacać na konto min. 1500zł.
Ostatnio przez kilka miesięcy nie wpłacałem (spłacałem tylko odsetki) no i bank wypowiedział mi umowę. Pięniądze na spłacenie limitu mam, mogę sprawę zakończyć i zamknąć konto, chciałbym się jednak dowiedzieć czy ktoś już miał podobną historię i udało mu się jakoś "dogadać" z windykacją? Chciałbym np. zminiejszyć ten limit z 3000zł do 1000zł. W placówce decyzja odmowna, nie wiem, czy w ogóle jest sens dzwonić do działu windykacji i próbować zmniejszyć limit czy dać sobie spokój bo i tak nic z tego nie wyjdzie?