Dodaj do ulubionych

Mam pytanie do ekspertów ZUS

14.07.06, 00:37
Moja siostra przebywa na rencie III grupa przedłużona do maja 2008 r.
Siostra ma 54 lata i 28 lat pracy (jeśli zostanie zatrudniona na 2 lata pracy
czy ma szansę przejścia na wcześniejszą emeryturę ?). Wiadomo, że ludzie z
III grupą mają możliwość zarobkowania ale w tym wieku są małe szanse a jeśli
tak ile może dorobić do renty ?
Obserwuj wątek
    • eliza.wisniewska Re: Mam pytanie do ekspertów ZUS 17.07.06, 10:04
      Przykro mi bardzo, ale nie jestem ekspertem ZUS i nie zajmuje sie szczegółowymi
      i indywidualnymi sprawami z zakresu systemu ubezpieczeń społecznych. Proszę o
      kontak z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej lub z ZUS-em.
      Pozdrawiam, Eliza Wisniewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka