zimowa1
14.07.06, 00:37
Moja siostra przebywa na rencie III grupa przedłużona do maja 2008 r.
Siostra ma 54 lata i 28 lat pracy (jeśli zostanie zatrudniona na 2 lata pracy
czy ma szansę przejścia na wcześniejszą emeryturę ?). Wiadomo, że ludzie z
III grupą mają możliwość zarobkowania ale w tym wieku są małe szanse a jeśli
tak ile może dorobić do renty ?