Gość: hanka
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
10.11.01, 12:24
nie place ubezpieczenia zdrowotnego na siebie. Za moja corke
placi jej Tata ( nie jestesmy juz ze soba). Czy zgloszenie
dzialalnosici ( rejestracja) bez wzgledu czy bedzie przynosilo
zyski czy nie rozwiaze ten problem, bede miala ubezpieczenie i
ubezpiecze corke? Poniewaz nigdzie na pracuje tylko na umowe
zlecenie wiec placenie tylko zdrowotnego nie ejst takie latwe i
zdaje sie ze trzeba placic haracz za lata kiedy sie tego nie
robilo. Czy ktos wie jak to jest???