Dodaj do ulubionych

ubezpieczenie

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.01, 12:24
nie place ubezpieczenia zdrowotnego na siebie. Za moja corke
placi jej Tata ( nie jestesmy juz ze soba). Czy zgloszenie
dzialalnosici ( rejestracja) bez wzgledu czy bedzie przynosilo
zyski czy nie rozwiaze ten problem, bede miala ubezpieczenie i
ubezpiecze corke? Poniewaz nigdzie na pracuje tylko na umowe
zlecenie wiec placenie tylko zdrowotnego nie ejst takie latwe i
zdaje sie ze trzeba placic haracz za lata kiedy sie tego nie
robilo. Czy ktos wie jak to jest???
Obserwuj wątek
    • Gość: Ted® Re: ubezpieczenie IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.11.01, 14:10
      Gość portalu: hanka napisał(a):

      > nie place ubezpieczenia zdrowotnego na siebie. Za moja corke
      > placi jej Tata ( nie jestesmy juz ze soba). Czy zgloszenie
      > dzialalnosici ( rejestracja) bez wzgledu czy bedzie przynosilo
      > zyski czy nie rozwiaze ten problem, bede miala ubezpieczenie i
      > ubezpiecze corke? Poniewaz nigdzie na pracuje tylko na umowe
      > zlecenie wiec placenie tylko zdrowotnego nie ejst takie latwe i
      > zdaje sie ze trzeba placic haracz za lata kiedy sie tego nie
      > robilo. Czy ktos wie jak to jest???

      cos sie nie zgadza w tym co piszesz, jesli nigdzie nie pracujesz to ze zlecenia
      powinnas placic wszystkie skladki (w tym zdrowotne)
      rejestrowanie dzialalnosci tylko dla ubezpieczenia zdrowotnego jest bez sensu- za
      drogo, prosciej bedzie (jesli nie masz innej mozliwosci) zarejestrowac sie tylko
      na zdrowotne bezposrednio w chorej kasie
      jesli nie mialas dochodow podlegajacych skladce to nie ma 'haraczu"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka