Dodaj do ulubionych

PKO CS stabilnego wzrostu-fio

28.07.09, 08:41
Płacę niewielką kwotę, 50 zł/m-c od 2004 roku.
Nie jest tego dużo, ale zastanawiam się, czy jest sens dalszego tkwienia w tym
funduszu? Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka