fa_gus 28.07.09, 08:41 Płacę niewielką kwotę, 50 zł/m-c od 2004 roku. Nie jest tego dużo, ale zastanawiam się, czy jest sens dalszego tkwienia w tym funduszu? Czy ktoś mógłby mi coś doradzić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj