Gość: oszukany
IP: 193.189.116.*
29.07.09, 19:07
Inteligo - PKO BP rachunek oszczędnościowy - przestrzegam przed zapisami małym
druczkiem. Przy drugiej wypłacie w miesiącu pobierają prowizję o,4% wypłacanej
kwoty, co przy 100 000 zł daje 400 zł!!! To, że miesiąc u nich trwa od 10-go
do 10-go domyślaj się sam. Reklamacje klienta mają gdzieś. ZŁODZIEJE!
ZŁODZIEJE! ZŁODZIEJE!!!!!!!