booli1
29.06.06, 13:00
miałą być Ustka, pózniej Łeba, wyszedł Dziwnów. znajomi mnie straszą ze sie
zanudzimy i komary nas zjedzą,ze wieczorami nie ma co robić,ze nie ma czegoś
w stylu promenady w mojej ukochanej Ustce,ze zycie zamiera tuż po 23...
to co ? jest tak żle i trzeba wziąc puzzle czy da sie gdzieś zabawić?