Dodaj do ulubionych

Dziwnów -same rozterki

29.06.06, 13:00
miałą być Ustka, pózniej Łeba, wyszedł Dziwnów. znajomi mnie straszą ze sie
zanudzimy i komary nas zjedzą,ze wieczorami nie ma co robić,ze nie ma czegoś
w stylu promenady w mojej ukochanej Ustce,ze zycie zamiera tuż po 23...
to co ? jest tak żle i trzeba wziąc puzzle czy da sie gdzieś zabawić?
Obserwuj wątek
    • przedziwna1 Re: Dziwnów -same rozterki 29.06.06, 13:30
      Jesli celem wakcyjnego wyjazdu jest tylko rozrywka, i to nocna, to moze
      rzeczywiscie lepiej Dziwnow zamienic sobie na Miedzyzdroje albo Świnoujscie lub
      Kolobrzeg,a jeszcze lepiej na Trojmiasto. Dz. jest malym miasteczkiem,z malymi
      knajpkami, z mala promenada ( naturalna, bez starganow, frytek i glosnej muzyki
      ). Komary tez mamy male, ale strasznie zjadliwe :)jak wszedzie zreszta.
      Wieczorami mozna posiedziec przy dobrym jedzeniu i winie lub piwie, mozna
      potanczyc, spokojnie jest gdzie. Moze przestudiujesz sobie to forum dokladniej?
      Za to Dz. to miejsce idealne do wypoczynku, wiesz spacery, kontakt z przyroda,
      spokoj itd. Kazdy moze nad morzem znalezc to czego oczekuje. Powodzenia
      • booli1 Re: Dziwnów -same rozterki 29.06.06, 13:35
        ups...to chyba muszę pomysleć nad zmianą:) zależy mi na plazowaniuw dzień i
        zabawie w nocy. nie planujemy (bo nie lubimy)pieszych wycieczek,zwiedzania
        itd.za to oboje z mężem lubimy jak jest głośno,duzo ludzi,duzo atrakcji.
        kurczę, szkoda bo na fotkach fajnie Dziwnów wygląda;(
    • rudzia20 Re: Dziwnów -same rozterki 29.06.06, 13:34
      Oje jej, ale Cie znajomi nastraszyli:) Mamy promenade, ktora ciagnie sie
      praktycznie przez caly Dziwnow:) Zycie nocne wcale nie zamiera (zalezy kiedy
      chcesz jechac, bo jezeli znajomi byli we wrzzesniu to sie nie dziwie). Knajpki,
      dyskoteki, nawed budki z kebabem sa otwarte do poznych godzin:) Puzzle mozesz
      wziac, ale nie jestem pewna czy beda Ci potrzebne (no moze wrazie gdy deszcz
      bedzie padal, czego nie zycze), a komary tak jak wszedzie-aktywne latem:)
      Posmarowac sie lub psiknac wystarczy. Milego wypoczynku zycze.:)
      P.S. Poczytaj wczesniejsze posty przedziwnej1 to bedziesz wiedzial co robic
      zeby sie nie nudzic (nawet w razie brzydkiej pogody)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka