Dodaj do ulubionych

Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko

18.10.07, 18:29
Prosze przeszukajcie swoje pudla ze zdjeciami z Dz. z lat minionych,
zeskanujcie je i powklejajcie na FFDziwnowa. Takie wspomnienia fotograficzne
sa na wage zlota :)
Obserwuj wątek
    • przedziwna1 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 18.10.07, 18:48
      Wlasnie otworzylam nowy watek na FFDz
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,1005,70721015.html
    • przedziwna1 Magd-a! 23.10.07, 21:24
      Zajrzalam do Twojej galerii a tam stare fotki z Dz :) Kiedy wrzucisz je na FFDz?
      • piotrpietk1 Re: Magd-a! 27.10.07, 08:16
        juz publikowalem je wczesniej na forum ale dla przypomnienia.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33164&w=62656100&a=62656958
        • przedziwna1 Piotrze! 31.10.07, 22:25
          Piotrze wklej je prosze jeszcze raz do watku na FFDz "Dziwnow powojenny". Tak
          bedzie sie je lepiej ogladac :)
          • przedziwna1 Re: Piotrze! 01.11.07, 12:36
            Juz sa dzieki :)
    • magd-a59 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 23.10.07, 21:52
      Już się poprawiam :))))) i wrzucam :))))
      • przedziwna1 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 23.10.07, 22:22
        Zdjecia swietne, czekamy na wiecej :)
    • przedziwna1 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 16.11.07, 16:45
      Bardzo prosze ponownie :) Nord33 zapodal swietna kolekcje, troche dorzucila
      Magda i...co dalej?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka