przedziwna1 18.10.07, 18:29 Prosze przeszukajcie swoje pudla ze zdjeciami z Dz. z lat minionych, zeskanujcie je i powklejajcie na FFDziwnowa. Takie wspomnienia fotograficzne sa na wage zlota :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przedziwna1 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 18.10.07, 18:48 Wlasnie otworzylam nowy watek na FFDz fotoforum.gazeta.pl/72,2,1005,70721015.html Odpowiedz Link Zgłoś
przedziwna1 Magd-a! 23.10.07, 21:24 Zajrzalam do Twojej galerii a tam stare fotki z Dz :) Kiedy wrzucisz je na FFDz? Odpowiedz Link Zgłoś
piotrpietk1 Re: Magd-a! 27.10.07, 08:16 juz publikowalem je wczesniej na forum ale dla przypomnienia. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33164&w=62656100&a=62656958 Odpowiedz Link Zgłoś
przedziwna1 Piotrze! 31.10.07, 22:25 Piotrze wklej je prosze jeszcze raz do watku na FFDz "Dziwnow powojenny". Tak bedzie sie je lepiej ogladac :) Odpowiedz Link Zgłoś
magd-a59 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 23.10.07, 21:52 Już się poprawiam :))))) i wrzucam :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
przedziwna1 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 23.10.07, 22:22 Zdjecia swietne, czekamy na wiecej :) Odpowiedz Link Zgłoś
przedziwna1 Re: Zdjecia z dziecinstwa i nie tylko 16.11.07, 16:45 Bardzo prosze ponownie :) Nord33 zapodal swietna kolekcje, troche dorzucila Magda i...co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś