Dodaj do ulubionych

POZDROWIENIA

28.07.10, 20:24
POZDROWIENIA

pozdrowienia z nowego zycia i nowego kraju dla wszystkich starych,
obecnych i przyszłych forumowiczów !
smile

Dzieki za wsparcie ! (marzec, kwiecien, maj 2010)
To bylo dla mnie takie ważne...

Oby i Wam sie ułożyło !

najwazniejsza jest Miłośc- Wasza Miłośc i szczesliwe dzieciaki.
Pieniądze jakos przyjda, wazne by robic to, co sie lubi.
Długi jakos się spłaci.
Milość spotka.
spokój odzyska.
fajki rzuci.
zacznie sie biegac i chodzić na taniec.
Eksiowi wybaczy.
sobie wybaczy.
Wszystko bedzie dobrze, zobaczycie smile

ściskam ciepło

Anka
Obserwuj wątek
    • mola1971 Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 20:26
      Cześć Anka smile
      Super, że u Ciebie wszystko się poukładało. I tak trzymaj!!!
    • ef.endir Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 20:31
      Fajki się rzuci????

      może się doczekamsmile
      wszystkiego najlepsiejszego w normalnym życiu (za nienormalne uważam to, co było
      w Twoim "starym: życiu)
      pzdr.
    • mayenna Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 21:27
      Anka, po czym ma się taki świetny humor?smile

      Buziakismile
    • enesta Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 21:32
      Ty to masz tempo dziewczyno,
      już na prostejsmile
      Pozdrowienia
    • armia55 Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 21:33
      Powodzenia Anko smile
    • obrazo-burca Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 21:39






      Ło Jezuuuuuuuu!!!
      > Długi jakos się spłaci.
      > Milość spotka.
      > spokój odzyska.
      > fajki rzuci.

      i te fajki, że się rzuci, oj!
      • nadia3008 Re: POZDROWIENIA 28.07.10, 22:29
        I tak trzymaćsmile)
      • jarkoni Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 17:20
        Trzymaj się się Anka, naprawdę aż tak dobrze?
    • niutka Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 01:08
      Brawo i zazdroszcze...
      • anka_cyganka35 Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 09:10
        super, że u Ciebie super smile

        z tymi fajkami i ruchem to jakbym o sobie czytała..
    • malgolkab Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 11:22
      dobrze, że jest dobrzesmile)
      masz racje w tym co piszesz, tylko, zeby te fajki było łatwo rzucić -
      masz sprawdzony sposób??smile)
    • anka_spiewak Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 18:25
      dziekuje serdecznie za ciepłe pozdrowienia.

      wszystko przyszło niespodziewanie.
      ale ja zawsze wierzyłam w Miłość
      w męzczyzn
      w kobiety tez wierze , bo i cudowne kobiety mnie otaczają.
      Długów mam od cholery, ale to się jakos spłaci.

      BARDZO MI TUTAJ POMOGLISCIE , to forum trzymało mnie przy zyciusmile

      DZIEKUJE

      pisałam po nocach, po pracy, rozwalona na czasteczki...

      W nowym kraju nie zaczynam od najambitniejszego zajecia, ale nie mam
      powodów do narzekań

      To ja decyduje czy czuje się szczęsliwa na zmywaku czy jako prezes
      firmy smile

      Jeszcze raz dziekuje: zycze Wam duzo dobrego, szcześcia, spokoju,
      miłosci, zdrowia, pieniedzy, dobrej pracy i co tam sobie jeszcze
      życzycie. O, seksu, wysmienitego smile
      Choc czestokroć nasze poglady skrajnie sie rózniły i nieraz
      dochodziło do ostrej wymiany słów - cenie sobie czas spedzony z Wami.

      Do usłyszenia

      Ania

      ....Najważniejsze, byśmy przestali żyć z nawyku....
      • jarkoni Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 18:30
        Dobrze, że czujesz się w jakiś sposób spełniona, szczęśliwa...
        Tak trzymaj..
    • plujeczka Re: POZDROWIENIA 29.07.10, 21:47
      cześc Aniu! miło ze wpadlaś my jak widzisz w zupełniezmienionym
      składzie ostała się nas tutaj garstka "starych druchów" Dobrze ze
      piszesz pozytywnbie bo wielu nie wierzy ,że po rozwodzie może być
      tylko lepiej .Już nie mogę tego "nowym" wiecznie tego powtarzac jak
      mantrę może Ciebie posłuchają? trzymaj się dzielnie bo fajna z
      Ciebie kobieta ..a to palenie no,no.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka