POZDROWIENIA
pozdrowienia z nowego zycia i nowego kraju dla wszystkich starych,
obecnych i przyszłych forumowiczów !
Dzieki za wsparcie ! (marzec, kwiecien, maj 2010)
To bylo dla mnie takie ważne...
Oby i Wam sie ułożyło !
najwazniejsza jest Miłośc- Wasza Miłośc i szczesliwe dzieciaki.
Pieniądze jakos przyjda, wazne by robic to, co sie lubi.
Długi jakos się spłaci.
Milość spotka.
spokój odzyska.
fajki rzuci.
zacznie sie biegac i chodzić na taniec.
Eksiowi wybaczy.
sobie wybaczy.
Wszystko bedzie dobrze, zobaczycie
ściskam ciepło
Anka