jarkoni 23.02.11, 18:08 Czy ktokolwiek miał do czynienia z tym forum? forumprawne.org/ Jakieś opinie, komentarze? Ja miałem jednorazowe, bardzo nieprzyjemne, ale jeszcze nie chcę o tym pisać.. Znacie takie forum? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ro35 Re: forumprawne.org 23.02.11, 19:00 chyba najlepsze prawnicze forum, moderatorzy starają się pilnować porządku, bo tu www.forum.prawnikow.pl/ to wolna amerykanka ale jak się odfiltruje troli, można uzyskać właściwą informację Odpowiedz Link
jarkoni Re: forumprawne.org 23.02.11, 19:19 Widać ja, mimo uprzejmego i niezobowiązującego pytania zostałem uznany za trolla i zbanowany po pierwszym poście, zresztą w mało uprzejmy, żeby nie powiedzieć chamski, sposób.. Napisałem oficjalnego maila, z czym? Z reklamacją? Z zastrzeżeniami co do sposobu prowadzenia forum? Z żalami swoimi? Wszystko naraz, czekam na odpowiedź. O efektach poinformuję.. Odpowiedz Link
jarkoni Re: forumprawne.org 23.02.11, 19:21 PS. A wydawało mi się, że po wielu poszukiwaniach i sprawdzaniach wielu forów prawnych trafiłem na najlepsze możliwe.. A tu upsss.. Odpowiedz Link
ro35 Re: forumprawne.org 23.02.11, 19:45 ja akurat się tam nie udzielam, ale czytam interesujące mnie tematy. w miarę przestrzegana jest netykieta, bluzgi są wycinane, nie ma "osobistych wycieczek" ps. trafiłem na twój zmoderowany "reklamujący" wątek trole a w zasadzie psychopaci to na tym drugim forum Odpowiedz Link
sonia_30 Re: forumprawne.org 23.02.11, 19:42 Bardzo sensowne forum.... A że bana dostałeś... hmmmm jeśli w odpowiedzi na prośbę Mayenny chciałeś zaprosić prawnika z forumprawne.org do udzielania się na RiCD, chyba nie jestem zdziwiona. Udzielają bezpłatnych porad tam, dlaczego mieliby to robić tutaj? Odpowiedz Link
jarkoni Re: forumprawne.org 24.02.11, 18:53 A dlaczego ktoś z ich szacownego forum nie mógłby do nas zajrzeć czasami? Ale nie w tym rzecz, rzecz w tym, że zostałem zbanowany bez słowa wyjaśnienia. Potraktowany jak troll.. Chciałabyś, żeby jakikolwiek prawnik tak Cię potraktował? Odpowiedz Link
sinsi Re: forumprawne.org 24.02.11, 20:28 z regulaminu tamtego forum: §8a Zabronione jest umieszczania na forum postów, które zawierają propozycję udzielania pomocy prawnej poza forum, jak i postów, z treści których wynika, że użytkownik poszukuje pomocy prawnej poza forum. Powyższy zakaz obejmuje również sygnatury oraz wiadomości prywatne. może po prostu zanim się gdzieś zaczniesz udzielać, to przeczytaj obowiązujący regulamin a potem dopiero się obrażaj? P: Odpowiedz Link
nana_nanana Re: forumprawne.org 12.08.16, 23:55 ja miałem niekłamaną nieprzyjemność i jedno mogę powiedzieć, że odpowiadający tam uważają się za najmądrzejszych na świecie a to zwykłe jajogłowe burasy. Nieprzyjemni, piszesz na forum, liczysz na człowieka po drugiej stronie a tam maszyna, która ma wkodowane we łbie tylko przepisy i zarzuca cie nimi, bez sądu, bez podstaw, bo według przepisów jesteś złodziej, naciągacz itd. On może cię obrazić bo zrobił to przepisem a ty nie możesz wyrazić swojego zdania bo jesteś troll i łamiesz regulamin. Gorąco nie polecam tego syfu forumprawne.org Odpowiedz Link
niunia19851 Re: forumprawne.org 15.08.16, 19:01 Ja czasem z niego korzystam - jestem zarejestrowana od kilku lat - ale fakt b. mało się udzielam (a raczej nie udzielam tylko pytam) i zawsze odpowiedzi były sensowne. Oczywiście nie każda mi się podobała ale przecież to nie kółko wzajemnej adoracji tylko forum prawne i liczę na konkretne paragrafy itp. .... jeżeli ktoś zostaje "obrażony" przepisem to po prostu działa wbrew niemu .... tam łamania przepisów czy ich naginania się nie pochwala. Ot i tak w sumie powinno być, wolę te forum niż pomoc prawnika w realu, który często mówi to co chcę usłyszeć w danym momencie (już się kiedyś tak naciełam) i nie powiem to forum 2 razy skórę mi uratowało. Odpowiedz Link
hateuall Re: forumprawne.org 16.08.16, 17:38 nie to co tutaj czy na emamie, każdy pocieszy, pogłaszcze i poklepie po pleckach Odpowiedz Link