julka1800 20.10.05, 09:18 wszystkim ) obecnym i nieobecnym na forum wlasnie wlasnie moze jest ktos on line, ja pije kawe i tak jakos przydaloby sie towarzystwo ) pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scriptus Re: dzień dobry 20.10.05, 10:03 Dobra kawka, ze śmietanką wypita, ciasteczko z kremikiem zjedzone, cóż, czas zabrać się do pracy Miłego dnia wszystkim... Odpowiedz Link
anja_pl Re: dzień dobry 20.10.05, 10:23 jeszcze dziś nic nie piłam i pracuję o "suchym pysku", może jakaś czekolada? Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 20.10.05, 10:46 oj Scriptusie, spozniłam sie co? ja tez po kawie, do tego dwie drożdzówki, bez tego ani rusz w pracy) Anja jak ty mozesz o suchym pysku wytrzymać????? Odpowiedz Link
scriptus Re: dzień dobry 20.10.05, 16:37 Eeee, Aniu, tak nie można, taka głodówka może Ci zaszkodzić. Właśnie piję chyba 5 kawkę dzisiaj , a w dzień zrobiliśmy sobie zapiekane tosty. Świetny patent, taka maszynka do tostów to wydatek niewielki, a efekt znakomity. Przygotowanie ciepłych tostów z serem, to zaledwie 5 minut. Nie wiem tylko, czy istnieje odpowiednia wersja pieczywa tostowego dla Ciebie Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 20.10.05, 17:39 a ja po trzeciej i wlasnie ide umyć kubeczek i do domkuuuuuu kto jutro bedzie pić kawke z rana? ano okaze sie Odpowiedz Link
scriptus Re: dzień dobry 21.10.05, 00:10 julka1800 napisała: > > kto jutro bedzie pić kawke z rana? > Ja !!!! Zawsze piję Odpowiedz Link
scriptus Re: dzień dobry 21.10.05, 08:28 Julko, witaj, my juz tu pijemy kawkę i czekamy na Ciebie!! )))) Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 26.10.05, 14:07 Scriptusie, wybacz!!! zawalonam robotą po uszy, widać mnie jeszcze spod stosów papierów i maili???? moze z litości zrobisz mi kawe jutro rano? od daaaaaaaaawwwna nikt tego nie robi ((((((( Odpowiedz Link
bezecnymen Re: dzień dobry 26.10.05, 14:52 Julkaaaa! znam jedną panią, która twierdzi, że ja robie świetną kawę porannąDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 09:23 ponieważ tak sie składa ze i ja znam tę Panią i nie mam prawa niewierzyć jej opinii... licze na te kawę )) gdzie ona?????????????????? Odpowiedz Link
vertigo5 Re: dzień dobry 27.10.05, 09:38 no proszę, co za wyznania zdradźcie kim jest ta pani z Waszego trójkata Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 09:58 oj Vertigo, nie czytasz forum jak widać )... myślę ze Ty tez ja znasz ) Odpowiedz Link
anja_pl Re: dzień dobry 27.10.05, 10:48 vertigo5 napisał: > no proszę, co za wyznania > zdradźcie kim jest ta pani z Waszego trójkata Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 14:38 prawda Anja? mężczyżni są czasami tak niedomyślni ))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
scriptus Re: dzień dobry 27.10.05, 15:12 Jasne, że zrobię kawkę, nie musisz czekać do rana, a rankiem, to bym z radością komuś zaniósł kawkę do łóżeczka ... może nie drukuj tych maili, będzie mniej papierów )))) Odpowiedz Link
julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 15:24 myślałeś ze drukuje maile nie nie nie umiem czytac z ekranu monitora )))) papiery przynoszą mi na biurko ) no to kawka, po raz trzeci dziś Odpowiedz Link