Dodaj do ulubionych

dzień dobry

20.10.05, 09:18
wszystkim smile)

obecnym i nieobecnym na forum
wlasnie wlasnie moze jest ktos on line, ja pije kawe i tak jakos przydaloby
sie towarzystwo smile)

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • scriptus Re: dzień dobry 20.10.05, 09:46
      Witaj, ja piję kawkę , chętnie wypiję z Tobą smile
    • scriptus Re: dzień dobry 20.10.05, 10:03
      Dobra kawka, ze śmietanką wypita, ciasteczko z kremikiem wink zjedzone, cóż, czas
      zabrać się do pracy sad
      Miłego dnia wszystkim...
    • anja_pl Re: dzień dobry 20.10.05, 10:23
      jeszcze dziś nic nie piłam i pracuję o "suchym pysku", może jakaś czekolada? wink
      • julka1800 Re: dzień dobry 20.10.05, 10:46
        oj Scriptusie, spozniłam sie co?

        ja tez po kawie, do tego dwie drożdzówki, bez tego ani rusz w pracysmile)
        Anja jak ty mozesz o suchym pysku wytrzymać?????
      • scriptus Re: dzień dobry 20.10.05, 16:37
        Eeee, Aniu, tak nie można, taka głodówka może Ci zaszkodzić.
        Właśnie piję chyba 5 kawkę dzisiaj , a w dzień zrobiliśmy sobie zapiekane
        tosty. Świetny patent, taka maszynka do tostów to wydatek niewielki, a efekt
        znakomity. Przygotowanie ciepłych tostów z serem, to zaledwie 5 minut. Nie wiem
        tylko, czy istnieje odpowiednia wersja pieczywa tostowego dla Ciebie sad
        • julka1800 Re: dzień dobry 20.10.05, 17:39
          a ja po trzeciej i wlasnie ide umyć kubeczek

          i do domkuuuuuu

          kto jutro bedzie pić kawke z rana?

          ano okaze siesmile
          • scriptus Re: dzień dobry 21.10.05, 00:10
            julka1800 napisała:

            >
            > kto jutro bedzie pić kawke z rana?
            >
            Ja !!!!
            Zawsze piję wink
          • scriptus Re: dzień dobry 21.10.05, 08:28
            Julko, witaj, my juz tu pijemy kawkę i czekamy na Ciebie!! smile))))
            • julka1800 Re: dzień dobry 26.10.05, 14:07
              Scriptusie, wybacz!!!
              zawalonam robotą po uszy, widać mnie jeszcze spod stosów papierów i maili????

              moze z litości zrobisz mi kawe jutro rano? od daaaaaaaaawwwna nikt tego nie robi
              sad(((((((
              • bezecnymen Re: dzień dobry 26.10.05, 14:52
                Julkaaaa! znam jedną panią, która twierdzi, że ja robie świetną kawę
                porannąbig_grinDDDDDDDDDDDD
                • julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 09:23
                  ponieważ tak sie składa ze i ja znam tę Panią i nie mam prawa niewierzyć jej
                  opinii...
                  licze na te kawę smile))
                  gdzie ona??????????????????

                  • vertigo5 Re: dzień dobry 27.10.05, 09:38
                    no proszę, co za wyznania big_grin
                    zdradźcie kim jest ta pani z Waszego trójkata wink
                    • julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 09:58
                      oj Vertigo,
                      nie czytasz forum jak widać smile)... myślę ze Ty tez ja znasz smile)
                    • anja_pl Re: dzień dobry 27.10.05, 10:48
                      vertigo5 napisał:

                      > no proszę, co za wyznania big_grin
                      > zdradźcie kim jest ta pani z Waszego trójkata wink

                      big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                      • julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 14:38
                        prawda Anja?smile mężczyżni są czasami tak niedomyślni smile)))))))))))))))))))
              • scriptus Re: dzień dobry 27.10.05, 15:12
                Jasne, że zrobię kawkę, nie musisz czekać do rana, a rankiem, to bym z radością
                komuś zaniósł kawkę do łóżeczka ... tongue_out

                może nie drukuj tych maili, będzie mniej papierów wink))))
                • julka1800 Re: dzień dobry 27.10.05, 15:24
                  myślałeś ze drukuje maile
                  nie nie nie umiem czytac z ekranu monitora smile))))

                  papiery przynoszą mi na biurko smile)

                  no to kawka, po raz trzeci dziś
                  • scriptus Re: dzień dobry 27.10.05, 15:28
                    ja to już chyba czwartą albo piątą piję tongue_out
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka