Jest taki dzień wyjatkowy w którym przychodzi mi do głowy ,mnóstwo życzeń i serdeczności , wiele usmiechu , mnóstwo radości .Dlatego zycze spełnienia marzeń samych przyjemnych w zyciu zdarzeń ,dużo szczęścia mnóstwo miłości niech w Twym sercu zagości w DNIU CHŁOPAKA życzy Ci tego dziewczynka taka

))
Wszystkim chlopakom wszystkiego naj, naj , naj....wiekszego hi,hi ... :o)))