30.09.08, 06:44
Jest taki dzień wyjatkowy w którym przychodzi mi do głowy ,mnóstwo życzeń i serdeczności , wiele usmiechu , mnóstwo radości .Dlatego zycze spełnienia marzeń samych przyjemnych w zyciu zdarzeń ,dużo szczęścia mnóstwo miłości niech w Twym sercu zagości w DNIU CHŁOPAKA życzy Ci tego dziewczynka taka smile))


Wszystkim chlopakom wszystkiego naj, naj , naj....wiekszego hi,hi ... :o)))
Obserwuj wątek
    • plujeczka Re: Zyczenia 30.09.08, 07:48
      Wszystkim Panom z forum w tym szczególnym dniu zyczę przede
      wszystkim spełnienia tych marzeń, które na ogół sie nie spełniają,a
      zatem fortuny,kariery zawodowej,szybkich samochodów,kart
      VIpowskich,upojnych nocy,tkliwości, czułości i wszystkiego tego
      czego sami sobie zyczą, pozdrawiam .
      • sauber1 Re: Zyczenia 30.09.08, 08:58
        Śliczne dzięki, jak miło się poczućwink Oby z jedno i to najskrytsze w tym dniu
        szczególnym się spełniło? smile
        • jarkoni Re: Zyczenia 30.09.08, 17:44
          Biedroneczko droga, wiesz doskonale, że masz swój kącik w naszych łódzkich
          sercach, i że możesz liczyć na wszelką pomoc.
          Urwis jeszcze pamięta ten marynarski piasek w Manufakturze?
          Oby tak..
          Serdeczne pozdrowienia i odzywaj się kiedy będziemy potrzebni..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka