a.polonia
18.01.06, 23:10
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36430
hehe, wiecie, ze ja juz nie moge sie doliczyc, ile jest forow (fur:P)
holenderskich?
Moze zaloze swoje, np. "Jem stampot" czy cus w tym stylu, zastanowie sie ;-).
W kazdym razie macie wstep jak w banku!