Dodaj do ulubionych

Perelka ;-)))

18.01.06, 23:10
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36430
hehe, wiecie, ze ja juz nie moge sie doliczyc, ile jest forow (fur:P)
holenderskich?
Moze zaloze swoje, np. "Jem stampot" czy cus w tym stylu, zastanowie sie ;-).
W kazdym razie macie wstep jak w banku!
Obserwuj wątek
    • beba3 Re: Perelka ;-))) 19.01.06, 00:16
      To stampot czy barszczyk, bo sie gubie! ;-D
    • nesla Re: Perelka ;-))) 19.01.06, 09:51
      Chwala Bogu, ze wypelnil ktos ta nisze, bo brakowalo 7-go forum holenderskiego
    • go.ga Re: Perelka ;-))) 19.01.06, 23:13
      A.polonia, zamiast lazic po forach, Ty sie lepiej bierz za pisanie tej pracy,
      co to masz deadline w poniedzialek!!!
      • go.ga Re: Perelka ;-))) 19.01.06, 23:14
        Zapomnialam o :-)))))))))
        • a.polonia Re: Perelka ;-))) 19.01.06, 23:34
          ;-)
          cos Ty, bede ja klepac w niedziele wieczorem
          tzn ja juz ja mam, tylko musze poprawic straszna ilosc bledow :/
          • beba3 Re: Perelka ;-))) 21.01.06, 01:37
            A ja sie nie moge doliczyc 7. Gdzies skitrane sa?
            Nesla - ;-D
            • tijgertje Re: Perelka ;-))) 22.01.06, 01:30
              1 forum rodzicow
              2. mieszkam w Holandii
              3 Polska-Holandia
              4.Holandia-Polska bez cenzury
              5.Polacy w Holandii
              6.formum niderlandzkie
              i
              7. zamieszkujac w Holandii...
              • nesla Re: Perelka ;-))) 22.01.06, 11:18
                Juz masz odpowiedz beba :-D
              • go.ga Re: Perelka ;-))) 22.01.06, 13:37
                6.formum niderlandzkie

                O przepraszam. Forum niderlandzie nie jest forum holenderskim. O mieszkancach
                Belgii zapomnialas? O studentach niderlandystyki z Polski? O rozsianych po
                calym swiecie wielbicielach tego przepieknego jezyka? :-)
                • beba3 Re: Perelka ;-))) 23.01.06, 17:40
                  Go.ga! ;-D
                  Tygrys!
                  Ty sobie u mnie plusiki zbierasz czy co? ;-)
                  Forum Rodzicow dalas na pierwszym mc? Ze niby takie fajne, Twoje ulubione, czy
                  cos w tym stylu?
                  -(nie odpowiadj to retoryczne pytaie!) ;-D
                  1 forum rodzicow - jednak o dzieciakach
                  2. mieszkam w Holandii - ukryte
                  3 Polska-Holandia
                  4.Holandia-Polska bez cenzury - informacyjne
                  5.Polacy w Holandii
                  6.formum niderlandzkie - o jezyku
                  3 i 5 ktores Eweliny a ktores Widma. Eweliny ziejace jadem do ludzi z ktorymi
                  ja lubilam/lubie pisac a Widma posty poczytalam na tej 'perelce' i cos mu sie z
                  pamiecia na dodatek porobilo, bo z kultura to juz wczesniej.
                  7. zamieszkujac w Holandii... - Pola bardzo na wyrost nawala to Forum perelka.
                  A... Bo to w cudzyslowiu jest...
                  Na ploteczki o ja nie widze zbytnio miejsca. Troche sie rozpisuje na Rodzicach
                  ale jednak nie ja tworze chcarakteru tego Forum a wszyscy uczestnicy. Mi
                  odpowiada, mam nadizje, z etym co pisza rowniez. (Maz mi ostatnio powiadzal, ze
                  bardzo przyjemnie mu sie czyta i wypowiedzi sa na poziomie. I osoby kojarzy! -
                  chwali! ;-))
                  Jestem jednak za opcja 8 Forum ktore wypelni nisze o ktorej pisala Nesla.
                  Pola na admina!
                  "Jem stampot i zapijam barszczykiem!"
                  Moze byc krotsze... Zreszta co do nazwy to sie mozemy wspolnie dogadac!
                  :-D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka