Dodaj do ulubionych

możecie pomóc?

13.11.04, 11:38
Na stronie www.bezdomne-zwierzaki.most.org.pl , w prawym panelu jest
apel o adopcję 14 (sic!) szczeniaków.
Opowiem Wam ich historię:
Pierwsze 7 zostało zabrane od Rolników, którzy widzace już szczenięta chcieli
utopić. Mają teraz około 10 tygodni i są śliczne. Będą średnie lub małe.
Dugie siedem jest od bezdomnej suki, która oszczeniła sie na obrzeżach
Krakowa, około 8 tygodni temu,w wykopanej przez siebie jamie. Te też są
sliczne ale kika z nich może być duże.
Sa już wspaniale zsocjalizowane, lubią ludzi :-)
Wszystkie 14 znajdują się w Krakowie u pani, która wspólnie ze swoją siostrą
prowadzi przytulisko w Harbutowicach (40 km od Krakowa)
Wszystkie 14 psiaczków musi codziennie jeść i to nie byle co bo sa młode,
potrzebuje lekarstw no i mnóstwa "przyborów do sprzatania i prania"

Moja prośba jest taka: czy możecie wpłacic coś na konto przytuliska w
Harbutowicach z dopiskiem "dla szczczeniaków w Krakowie" ?
Numer konta jest na stronie Internetowej przytuliska:
przytulisko.harbutowice.pointblue.com.pl/
I prosba też do krakusów: szukajcie dla nich domu!! Telefon do Pani
Dobrzańskiej, u której czasowo przebywają: (12) 632-16-00

LICZĘ NA WAS!!
Agata
Obserwuj wątek
    • comma Re: możecie pomóc? 13.11.04, 12:10
      Niestety, nie mogę wziąć szczenięcia, ale materialnie wesprzeć schronisko - jak
      najbardziej. Pozdrawiam.
      • agata.balu Dzięki comma 13.11.04, 12:30
        Nie chwaląc się ja już wysupłałam stówkę, ale wręczyłam osobiście :-). Stąd
        moje szczegółowe informacje.
    • eulalija Coś tam zrobiłam ... 13.11.04, 16:26
      Zaadoptowałam wirtualnie Borysa. Wysłałam formularz adopcyjny i utworzyłam
      zlecenie stałe na 50 złotyh płatne co miesiąc 15-tego.
    • eulalija Re: możecie pomóc? 19.11.04, 20:22
      Nikt więcej nie adoptował żadnej psiny? Może jakoś wespół w zespół, ze dwie
      osoby albo trzy zadoptują jakieś psie nieszczęście?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka