Dodaj do ulubionych

XIII w doniczce

04.07.15, 14:05
Co wg Was znaczy Śmierć w doniczce numerologicznej partnerskiej ?
Mam taką "doniczkę" : XI ... XIII ... XX
II XI
XIII

Interpretując to "zwyczajnie" powiedziałabym, że to ciągłe zmiany. Rozstania i powroty. Jak jest dobrze, to ta XIII zrobi coś, żeby było źle. Potem odrodzenie w XX. I tak w kółko. Bo XX.
Ale Chrzanowska pisze, że Śmierć w doniczce partnerskiej, to dosłownie "miłość do śmierci".
Jak to jest ?
Obserwuj wątek
      • nikix4 Re: XIII w doniczce 04.07.15, 17:02
        Upss. Coś się przesunęło.
        Doniczka partnerska:
        1. Moc
        2. Śmierć
        3. Sąd
        4. Kapłanka
        5. Moc
        6. Śmierć
        Śmierć jest 2 razy, przy rozwoju znajomości i przy zadaniach.
        • algaria Re: XIII w doniczce 04.07.15, 18:38
          nikix4 napisała:

> Upss. Coś się przesunęło.
          > Doniczka partnerska:
          > 1. Moc
          > 2. Śmierć
          > 3. Sąd
          > 4. Kapłanka
          > 5. Moc
          > 6. Śmierć
          > Śmierć jest 2 razy, przy rozwoju znajomości i przy zadaniach.

Musiałam na spokojnie sobie przypomnieć tongue_out
          Początek - Moc
          rozwój - śmierć
          Schyłek - Sąd
          Trudności - Kapłanka
          wspólne plany Moc
          jak się będzie rozwijał - Śmierć - zawsze mnie zastanawia po co 2 x jest rozwój
          zadanie ?>
          wypełnienie ?

Jak przy zadaniach - zadania są na 7 miejscu..

jak wyjaśnisz mi swój punkt widzenia - to ja coś napiszę zwłaszcza o 1 śmierci bo mi coś świta tongue_out
          • nikix4 Re: XIII w doniczce 04.07.15, 19:35
            7- Głupiec
            8 - Cesarz

Te dwie sobie odpuściłam, bo zaintrygowała mnie ta XIII zwłaszcza, że jest z XX smile
            Ja to widzę tak. Na początku coś "zaiskrzyło" i to dość mocno. Takie uczucie, któremu nie sposób się oprzeć.
            Potem Śmierć, czyli wszystko się zmieniło. Dużo przeszkód, zmian, doświadczeń
            Na końcu Sąd - jak ja to nazywam "wańka - wstańka" Powrót do XI ? Chociaż czasem Sąd pokazuje rodzinę.
            Czyli w tym przypadku telenowela brazylijska. Para się poznała i zaiskrzyło. Potem 100 odcinków kłopotów różnego rodzaju i szczęśliwy finał.
            Trudności to intrygi, tajemnice, inna kobieta - czyli te 100 odcinków telenoweli
            Ale we wspólnych planach jest Moc - pokonanie wszystkich przeciwności.

Też nie wiem, po co 2 razy rozwój. Ale jest jak jest wink
            Rozwój - Śmierć. I tutaj nie wiem, czy A. Chrzanowska i jej "miłość do śmierci". Czy znów wracamy do telenoweli i następne 100 odcinków różnego rodzaju kłopotów.
            Zadanie - Głupiec smile I tutaj się zastanawiam. Głupiec w zadaniach to może być dziecko.
            Albo jakiś rozwój duchowy. Ten Głupiec jest z VIII i XIV.
            wypełnienie - Cesarz smile
            • algaria Re: XIII w doniczce 04.07.15, 21:22
              Ja bym właśnie tak to "opowiedziała"
              Najpierw iskra
              potem rozstanie
              "na starość" zejście i odnowa
              W kapłance widziałabym albo inną kobietę albo tajemnice która była przeszkodą by rozwój nastąpił.
              Wspólne plany iskra seks związek - ale dążenie będzie trudne i ciężkie bo Moc spełnia marzenia ale tylko wówczas kiedy o nie powalczymy Przy mocy nic gładko i różowo i samo nie przychodzi. Dlatego myślę że Moc osiągną jak pozbędą się kobiety
              Śmierć nr 2 znów na rozwój czyli - zmiana. Z niebytu do Sądu i Mocy
              Zadaniem dziecko
              wypełnieniem Cesarz czyli On będzie walczył, zabiegał i pozbywał się przeszkód, by móc na nie wymóc wink Cesarz to stabilizacja i umocnienie czyli ja im daję szansę na bycie ze sobą - z przeszkodami ale Moc jest z nimi..

jak ja uwielbiam układać takie historie - uwielbiam właśnie partnerski w doniczce - lepiej mi z nim idzie niż z osobistym, indywidualnym.
              Zrobiłam kilka i każdy był ciekawy ale powiem że po kartach tzn po tym co wychodzi od razu widać czy para jest, będzie czy ma szanse czy już od razu nic z tego.. wink
              • nikix4 Re: XIII w doniczce 04.07.15, 21:42
                Dzięki Algaria smile

Też lubię doniczki partnerskie smile A ta jest intrygująca, właśnie przez tą Śmierć i Sąd.
                Parze nie zazdroszczę "zawirowań" ale przynajmniej będą mieli "ciekawe życie".
          • inguszetia_2006 Re: XIII w doniczce 04.07.15, 22:23
            Witam
            Kiepskie karty na związek, moim zdaniem. Aż dziw, że ci ludzie są jeszcze ze sobą. Ewidentnie widać kochankę, przez którą para się rozpada. Kryzys wieku średniego, te sprawy i mamy Śmierć. Zresztą, to nie musi być jedna kobieta, tylko kilka;-D Kapłanka to tylko figura pokazująca, że facet ma problem z dochowaniem wierności. Tych pań może być więcej. Sąd z kolei to wcale nie musi być odrodzenie uczuć i sielanka jakaś, tylko zwyczajnie facet wraca do żony, bo go kochanka pogoniła, rodzina opierniczyła, kasy już nie ma i potencji. We dwoje łatwiej żyć po prostu, co dwie emerytury to nie jedna;-P Czyli że logika i wygodnictwo, nie jakieś tam porywy romantyczne. Zresztą na etapie Schyłek, trudno raczej o takie porywy. Wielkie Arkana nie pokażą tego, że facet lubi mieć uprane gacie na stare lata;-D Rozwój w Śmierci? O mój Boże! Wiać trzeba szybko.
            Kompletna pomyłka partnerska wyziera mi z tego rozkładu. Właściwy i godny polecenia układ to tylko taki - Gwiazda, Kochankowie,Światwink Ha, ha... idę sprawdzić mój i mężowy układzik. Zaraz zliczę i wkleję.
            Pzdr.
            Ing
            • nikix4 Re: XIII w doniczce 05.07.15, 11:34
              Gwiazda i Świat, to nie są dobre karty w doniczce.
              Gwiazda w paktyce na 2 albo 3 pozycji pokazuje rozwód. I bardziej przyjaźń niż miłość.
              To coś nieosiągalnego. Pragnienia które się nie spełnią.
              Świat to rozstanie. Niekoniecznie rozwód ale : każdy pójdzie w swoją stronę.
              Świat nie zawsze ma dobre znaczenie nawet w zwykłych rozkładach tongue_out
    • inguszetia_2006 Re: XIII w doniczce 04.07.15, 22:36
      Witam
      No to mam! Takie głupoty wychodzą, że mi się nie chce liczyć dalej. Pustelnik, Diabeł, Głupiec. Jaki kurdę Diabeł?;-D Mój kochany pantofelek domowy i rozwój relacji pod Diabłem?;-P Jaja jakieś. Musiałabym kijem Wisłę zawrócić, żeby tego Diabła gdzieś zobaczyć. Może jeszcze wszystko przede mną? Aaa... to nie byłoby takie złe w sumie, dużo chuci i ognia!
      Pzdr.
      Ing

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka