Dodaj do ulubionych

Urodzinowo :)

19.02.20, 17:58
Dzień dobry.

W sobotę obchodzę kolejne urodziny i chciałam Was bardzo prosić o rozkład urodzinowy, a przy okazji przy sobocie wypijcie moje zdrowiesmile

Pozdrawiam cieplutko

Obserwuj wątek
    • caro-caro Re: Urodzinowo :) 20.02.20, 11:35
      Bronxi, wylosowałam Ci Koło fortuny z Anielskiego Tarota.
      W tej talii karta X ma tylko pozytywne znaczenie, a patronem jej jest Archanioł Michał.
      "Czas pozytywnych zmian. Sytuacja nagle pójdzie naprzód. Fortuna Ci sprzyja!"
      Szykuje Ci się przewrót, nagle okaże się, że niedawne wydarzenia, które wydawały się klęską są najlepszym co mogło się przydarzyć. Powinna nastąpić nagła poprawa, otworzą się nowe możliwości, znajdziesz wyjście z trudnych sytuacji. To przeznaczenie, szczęśliwy traf.
      I jeszcze jeden cytat: "Archanioł Michał jest najważniejszym spośród ochronnych aniołów. Nie opuszcza Cię nawet na krok podczas zachodzenia zmian, zapewnia Ci odwagę, siłę i pewność siebie."
      Co tu dodać? Życzę Ci spełnienia 🤗
    • leda-is-one Re: Urodzinowo :) 22.02.20, 05:24
      Sto lat kochana Bronxi i niech się spełnia wszystko co Ci w duszy gra <3

Zrobiłam Ci rozkład, goły, ale proszę koleżanki wiedżmy o swoje 3 grosiki interpetacji do niego.

Talia Klary Olszewskiej Tarot Archetypowy.

1 Ogólna prognoza na rok – 4 denarów
      2 Energie, które odchodzą - królowa denarów
      3 Cele, które udało Ci się osiągnąć –Sąd Ostateczny
      4 Sprawy, które przechodzą -Umiarkowanie
      5 Gdzie jesteś dziś –3 buław
      6 Energie, które się pojawią –4 miecze
      7 Trudności, z którymi się zmierzysz - rycerz buław
      8 Cele, które możesz osiągnąć –król denarów
      9 Twój stan psychiczny –Wisielec
      10 Zdrowie - Cesarzowa
      11 Miłość –Giermek denarów
      12 Przyjaciele –6 denarów
      13 Finanse –6 kielichów
      14 Praca –królowa buław
      15 Niespodzianki – 6 mieczy
      16 Urodzinowy dar od Wszechświata- 8 kielichów

--
      smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
      • nagietek123 Re: Urodzinowo :) 23.02.20, 09:22
        Patrząc na karty Ledy, mam takie odczucia: To będzie rok spokoju, rok oczekiwania na porywy serca (jak sądzę), ale też rok stabilizacji. Ogólna prognoza to 4 monet. To stałość w przekonaniach, a nawet był powiedziała zatwardziałość w postanowieniach, schematyzm. To pilnowanie tego, co się posiada. Karta ta mówi też o przywiązaniu do dóbr materialnych. Karta stabilizacji, ale i zamkniecia.
        Odchodzi energia Królowej Monet, może nie chcesz już być postrzegana jako kobieta zasobna? Z kaską?
        Przechodzą sprawy opisane w karcie Umiarkowanie. To jest karta bardzo dobrze pokazujaca, co się będzie działo w tym roku w Twoim zyciu. Może mówić o dochodach z dwóch zrodel, harmonii i stabilizacji. Mówi też o korzystnych umowach, skupieniu się na godzeniu, a nie na przeciwnosciach.
        Sąd mówi o sprawach zaleglych, które udało Ci się załatwiać w minionym roku, może o powrocie kogoś z przeszlosci?
        Dziś jesteś w miejscu, o którym mówi 3 bulaw. To ważny punkt Twojego zycia: dużo osiagnelas, nadszedł czas na zmiany, ale działania tu jeszcze nie ma. Zaprezentujesz się (świetnie) i wolasz: oto jestem, spełniam wszelkie warunki. To jest kulminacja energii, masz dużo energii i chcesz ja uwolnic.
        Tymczasem pojawia się energię 4 mieczy. To może być choroba, taka z leżeniem w łóżku, ale watpie, bowiem na zdrowie masz kartę Cesarzowa, a ona raczej nie choruje. Jednak może być zmęczona i odpoczynek bardzo jest wskazany. Nie zaniedbuj badan.
        Jeśli napotkasz jakieś trudnosci, to nie będą one ogromne, poradzisz sobie z nimi. Mogą wyniknąć że zbytniego pospiechu, bo Rycerz kijów szybki jest. Możesz z nim stoczyć walke, która wygrasz.
        Masz ważne cele, które możesz osiagnac, dotyczą one raczej spraw materialnych - to jest dot dobre, zasobne zycie. Król denarów jest odwrotnością karty Glupiec, to symbol racjonalnego umyslu. A może spotkasz na swojej drodze Króla denarow: mężczyznę zasobnego, konkretnwego, takiego, który lubi wiedzieć na czym stoi - w odniesieniu do kobiety również wink
        Twój stan psychiczny odzwierciedla Zawieszony. Przyglądasz się ludziom, życiu z odwróconej pozycji. Widzisz więcej i inaczej niż do tej pory. Oglądasz świąd że spokojem. Dałaś sobie czas.
        Zdrowie będzie Ci dopisywac, a nawet jak się pojawi jakąś dolegliwosc, to będziesz pod dobra opieka.
        Miłość może się zdarzyc, ale w tym roku to raczej nie będzie nic powaznego, albo też początek relacji. Przed Giermkiem monet stoi nauka i praca, która pozwoli mu się rozwinac.
        Przyjaciele - Ci najlep[si - ostaną sie. Powinnaś pilnowac, aby nie dawać z siebie więcej niż się otrzymuje. W przyjaźni powinna być harmonijny przepływ energii. Nie powinnaś też przyjaciół traktować przedmiotowo: kto może i co może dla mnie zrobic?
        Finanse to 6 kielichow. Może ktoś z przeszłości coś Ci zaproponuje? Może powrócisz do pomysłów z przeszkosci?
        W pracy bardzo dobrze będzie Ci się wiodlo. Będziesz miała dużo energii i zapalu. Może awans?
        Los ma dla Ciebie niespodziankę: 6 mieczy. Może przekwalifikujesz sie? Zaczniesz podążać w innym kierunku? Tu mogą być jakieś spektakularne zmiany.
        Dar od Wszecgswiata to 8 kielichów.
        To powroty, albo też rezygnacja ze znajomosci, które zatrzymują nas w rozwoju. Powinnaś uważnie przyjrzeć się ewentualnym powrotom - pamietajc, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
    • baba_potwor Re: Urodzinowo :) 22.02.20, 23:22
      Z Mądrości Ukrytych Królestw wylosowałam Ci Skrzydlatych Mędrców. Symbolizują opiekę wszystkich aniołów i mówią, żebyś miała wiarę bez względu na okoliczności. Sto lat! big_grin

--
      Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
    • niki.x Re: Urodzinowo :) 23.02.20, 12:01
      Wszystkiego najlepszego Bronxi.
      W prezencie runa Sowilo. Słońce. Płyń na fali powodzenia. Atakuj i zwyciężaj albo zwyciężaj i atakuj. Sowilo daje mądrość, spryt, odwagę i siłę do zmian. Wspiera w miłosnych podbojach ; )

--
      "Crede, quod habes, et habes" smile
    • bronxi Re: Urodzinowo :) 25.02.20, 10:30
      Ledo dziękuję za rozkład urodzinowy, Nagietku Tobie za interpretacji, Babo, Niki, Caro dla Was również podziękowania smile I przede wszystkim za życzenia od Was, dziękuję, dziękuję, że byłyście w ten dzień myślami ze mną.

Pozdrawiam Was cieplutko kiss

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka