02.07.08, 22:04
WITAM ! JESTEM NA TYM FORUM PO RAZ PIERWSZY I MAM KILKA PYTAŃ.miałam
badanie tarczycy ,okazało sie że mam torbiel o średnicy 11 mm.czy
ktoś z was wie jak to się leczy i jak wyglądają takie badania ? CZY
TO JEST GROŻNE ? Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka