Dodaj do ulubionych

Psie odchody!

17.12.13, 22:32
Codziennie spaceruję z moim dzieckiem w wózku po naszej dzielnicy. Codziennie, mimo że spaceruje tylko po chodnikach zawsze wjadę w jakieś odchody! Zwracam się z gorącą prośbą do właścicieli psów i innych zwierząt wyprowadzanych na spacery aby nie pozwalali się zwierzakom załatwiać na chodniki. Jest tyle zieleni! W trawie o tej porze roku nawet nie widać odchodów bo i trawa koloru brązowawego jest! Ściemnia się szybko i nie widać czy na chodniku lerzy jakieś "gówno" czy nie!
Dziękuję
Obserwuj wątek
  • aankaa Re: Psie odchody! 17.12.13, 23:05
   by nie pozwalali się zwierzakom załatwiać na chodniki. Jest tyle zieleni! W trawie o tej porze roku nawet nie widać odchodów bo i trawa koloru brązowawego jest
   ===

   następnym razem zwróć uwagę właścicielowi psa żeby po nim posprzątał a nie - spokojnie "niech robi na trawnik bo brązowawy". W przyszłym roku będziesz nawoływać żeby psy nie s.. na trawę bo dziecko chcesz puścić na zieloną
   • mokrasa Re: Psie odchody! 18.12.13, 08:31
    Właścicielom tych piesków strasznie przeszkadzają samochody zaparkowane przy ulicy. A g... ich psa centralnie pod klatką jest ok.
   • kobyasia Re: Psie odchody! 18.12.13, 09:46
    Zwracać uwagi właścicielom nie bedę, bo nigdy nie przyłapałam nikogo na gorącym uczynku. I nie piszę tego aby z kimś wojnę rozpoczynać tylko aby ludzier pomyśleli. Wojnę powinna prowadzić Straż miejska.
    • sibeliuss Re: Psie odchody! 19.12.13, 08:55
     kobyasia napisał(a):

     > aby ludzie pomyśleli.

     Matko Boska Muranowska W Menstruacji Zawzięta, Ty naprawdę wierzysz, że psiarze zaczną myśleć normalnie? Zdrowy stolczyk i spokojne defekowano ich pupila są dla nich ważniejsze niż Twoje czyste buty.
     • aankaa Re: Psie odchody! 19.12.13, 23:44
      Sib, czyste kółka wózka !!
  • aankaa Re: Psie odchody! 19.12.13, 23:47
   na chodniku lerzy jakieś "gówno"
   ===
   leży
   swoją drogą - ciekawy nick...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka