Gość: shaolin IP: *.chello.pl 03.07.08, 21:18 chciałem się zapytać czy lepiej wziąść do rumuni leje czy euro i potem tam wymieniać??z góry dzięki za odpowiedź. pozdr:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: waluta w rumuni IP: 86.120.70.* 03.07.08, 22:17 temat się powtarza raz na tydzień. opcja szukaj się kłania Odpowiedz Link Zgłoś