Dodaj do ulubionych

waluta w rumuni

IP: *.chello.pl 03.07.08, 21:18
chciałem się zapytać czy lepiej wziąść do rumuni leje czy euro i potem tam
wymieniać??z góry dzięki za odpowiedź. pozdr:)
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: waluta w rumuni IP: 86.120.70.* 03.07.08, 22:17
      temat się powtarza raz na tydzień. opcja szukaj się kłania
    • Gość: xxxxx Re: waluta w rumuni IP: 80.97.177.* 04.07.08, 09:35
      Tylko EURO!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka