Witam wszystkich serdecznie

od kilku miesięcy zajmuje sie rozwojem duchowym, czytam ksiązki,
pisze afirmacje,modle sie itd. i szukam drogi najlepszej dla mnie,
jednak im glebiej w to wchodze, tym bardziej dociera do mnie ile mam
do przerobienia i zmienienia w moim zyciu, ale chyba wlasnie o to
chodzi. Ostatnio przeczytalam, ze aby wszelkie dzialania mogly
okazac sie skuteczne, konieczne jez bycie w harmoni ze samym sobą i
tak się zastanawiam, co oznacza bycie w harmoni, jak poznac, ze
harmonie sie osiągnelo, pewnie dla kazdego oznacza to co innego.
Jezeli mozecie, prosze napiszcie jak wygląda to w Waszych
przypadkach

pozdrawiam, kasia