Dodaj do ulubionych

Jeżycjada fandom

22.10.21, 08:19
Dzień dobry.

Poświęcamy sporo czasu oraz energii na pisanie wątków i komentarzy na naszym kochanym forum. A w tym samym czasie leży i kwiczy jeżycjada fandom wiki. Niektórych postaci nie ma tam wcale, o innych jest kilka zdań, na dodatek średnio trafnych.

Chciałabym zacząć w wolnym czasie to uzupełniać. Tak, jak jest na stronach amerykańskich seriali - opisać dokładnie perypetie każdej postaci w poszczególnych tomach, cechy charakteru, wygląd, relacje z innymi postaciami.

Zachęcam do tego samego. :) Może ktoś znajdzie chwilę? Albo chociaż będzie raz na jakiś czas zerkał, czy nie popełniłam tam jakiejść głupoty. Zajmę się tym pewnie za kilka dni, bo aktualnie toczę nierówną walkę z czymś grypopodobnym i w takim stanie nic sensownego tam nie napiszę (wczoraj dobre kilka minht analizowałam, czemu word podkreślił mi na czerwono wyraz "rzaba"...).

Proszę Was o to, bo wiedza wszystkich forumowiczów jest olbrzymia i nieoceniona. Warto wykorzystać, że mamy dostęp do grupy ekspertów od sagi. I, choć jeżycjada się niewątpliwie stoczyła, zasługuje na sensowną stronę na wikipedii.
Obserwuj wątek
  • ako17 Re: Jeżycjada fandom 22.10.21, 20:26
   Ja Cię chętnie wesprę, w miarę możliwości. Przy czym tych nowych to nie pamiętam za bardzo (to nie wina sklerozy, tylko tego, że tam nie ma nic do zapamieeania), ale starsze całkiem-całkiem :)
  • herbacianasaszetka Re: Jeżycjada fandom 26.10.21, 17:26
   Wyjęte z wikipedii (a dopiero zaczęłam przeglądać!)

   1. Nutria
   a) "Trochę gapa, ale kocha Roberta i swoich synów". Rozumiem, że bycie gapą wyklucza posiadanie uczuć. :D
   b) W kategorii "charakter" widnieje informacja "wegetarianka". :D
   c) "Zaręczona z Filipem poznała Roberta Rojka". Matulu...
   d) "Między nimi zakwitła sympatia". Może pominę dalej kwestie językowe, bo za dużo tego będzie.
   e) "Miała rude loki, piegi na twarzy i szaro - niebieskie oczy". Moje oczyyyyyyyy...
   2. Gabryśka
   a) "Wykłada na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej. Ulega licznym złamaniom w wypadku samochodowym". Ale tak regularnie im ulega?

   3. Róża
   a) "Była pierwszym dzieckiem Gabrieli i pierwszą wnuczką". Normalnie moda na sukces! :D

   4. Józin
   a) "Józef był introwertykiem (w Córce Robrojka, gdy był niemowlakiem, jego mama Ida bardzo dużo do niego mówiła, chcąc nauczyć syna jak największej ilości rzeczy, przez co został dobrym słuchaczem), lecz umiał odgryźć się swojemu kuzynowi Ignacemu Grzegorzowi, którego niezbyt lubił i nazywał go miągwą". Czy autor zdania ma pojęcie, czym w ogóle jest introwertyzm?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka