jan.kran 14.12.06, 12:34 Czubatek jako pierwszy złożył Ci życzenia imieninowe) Sądzę ze na tę okazję należy otworzyć specjalny, alfredkowy wątek. Ja się dołączam do życzeń najserdeczniej!!! Kran Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kanoka Re: Alfredko:)) 14.12.06, 13:22 Kran ma rację - musi być specjalny wątek. Alfredko - nieustająco wszystkiego najlepszego - potrójnie. www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/archiwum/2/image/379.jpg Odpowiedz Link
omeri Re: Alfredko:)) 14.12.06, 16:10 Dolaczam sie do zyczeń i przesyłam moc usciskow! Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: Alfredko:)) 14.12.06, 18:18 Toast imieninowo-alfredkowy wznoszę aromatyczną herbatą Odpowiedz Link
czubatek Re: Alfredko:)) 14.12.06, 18:55 Dolaczam sie do toastu z czerwonym winem,Alfredko gdzie jest Twoj kieliszek,chce sie z Toba podzielic,sto lat!!!!! Odpowiedz Link
kanoka Re: Alfredko:)) 14.12.06, 19:04 Ze śliwkówką domowej roboty i z czarną(indyjską) herbatą - zdrowie Alfredki ) Odpowiedz Link
popaye Re: Alfredko:)) 14.12.06, 19:12 poniewaz o uroczystosc Dobrego Duszka tego Forum chodzi, czyli najlepsze co nam sie moglo w naszych virtualnych znajomosciach przydarzyc - najserdeczniejsze zyczenia. Obchodzenie (moich) imienin mnie smieszy i nie czynie tego od czasu wejscia w doroslosc. Odkad uslyszalem (przed laty): "taki stary a... glupi" - nie wpadam w euforie z racji (moich) rocznic urodzinowych i oszczedzam przyjemnosci takich skojarzen - Znajomym Alfredka jest wyjatkiem bo poza wszelkimi tego rodzaju asocjacjami, wiec: Wszystkiego Najlepszego! pE Odpowiedz Link
alfredka1 Re: Alfredko:)) 14.12.06, 20:51 Pisalam 15 minut i wcięło wszyściusieńko, nie wiem czy potrafię powtórzyc, bo tamto pisanie było prosto spod serca. Probuję chociaz w skrócie: Już na kilanaście dni przed imieninami napada mnie chandra, prawie taka jak Unyńska w Mordobijskim powiecie - zapraszać, nie zapraszać - dośc bliskich 15 osob, czy bliskich bliskich /co w sumie dawało 20 osób/, - jeżeli zaproszę, to co podać, ciasta owoce kawa wino, czy pólmiski, wazy, sosjerki... - jak kierować rozmową jeżeli poglądy zaproszonych tak odległe od siebie jak stąd do Kamczatki' i tak chodzę smutna , zdenerwowana jakby mnie wszystkie żądlące pożadliły. Zapewne niektórych z Was zgorszy to moje wynurzenie... ale mam to już od paru lat. Dzisiaj jakoś uniknęłam wszystkiego, bo siedzenie z zaklejonym okiem przy stole jest dla mnie niewyobrażalne /siedzi sobie taka bidulinka i łypie jednym oczkiem/ A teraz coś radosnego - niech żyje INTERNET i moi w nim Przyjaciele, kochani tak się cieszę z Waszych życzeń, kwiecia wszelakiego i dobrych słów. A w przyszłym roku, w grudniu .... eee a co się będę martwiła, może nie dożyję i dopiero będzie serdeczne wspominanie na Forum. Odpowiedz Link
jan.kran Re: Alfredko:)) 14.12.06, 20:58 Alfredko bez defetyzmu!!!! Poza tym dziś padnie dwudziestotysięczny wpis.Powinien być Twój) Odpowiedz Link
mammaja Re: Alfredko:)) 14.12.06, 22:56 Alfredko droga, pozno, ale z calego serca - naj,najlepsze zyczenia - narazie zdrowego oczka, a potem wielu wspanialych wedrowek po Tatrach i necie Mocne usciski ))) Odpowiedz Link
gaja_1 Re: Alfredko:)) 15.12.06, 02:10 Mocno spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia od kalectwa)) Kochana Alfredko, Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniędzy ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem Wodnika i zdrowia, zdrowia, zdrowia)) Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz. Tam człowiek prawie Widzi na jawie I sam to powie, Że nic nad zdrowie!!! Odpowiedz Link
gaja_1 Re: Alfredko:)) 15.12.06, 02:39 Ot skleroza Zabyła o słodkościach ) www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2617446c9474f76b.html Odpowiedz Link
terem Re: Alfredko:)) 14.12.06, 20:50 Alfredko! Wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, nieustającej znakomitej formy (intelektualno- forumowej) i każdej innej, radośći, słońca nawet w pochmurne dni i zdrówka, zdrówka, zdrówka!!!!!! )) Pozdrawiam cieplutko, T. Odpowiedz Link
josarna Re: Alfredko:)) 15.12.06, 20:18 Alfredko! Wybacz nieszczęsnej, która wczoraj padła nie zajrzawszy na Forum i przyjmij najszczersze życzenia nieustającej pogody ducha i ogromny (2,5 metra) bukiet kwiatów, wyhodowany we własnym ogródku! fotogalerie.pl/fotka/2741891166039438359,jolanta.htm Odpowiedz Link
alfredka1 Re: Alfredko:)) 15.12.06, 20:26 Najważniejsze to podnieść się z upadku dziękuję za życzenia a kwiecie wstawię na dzisiejszy wieczór na pulpit. Może przez noc dojrzeją pesteczki. Uściski. Odpowiedz Link
josarna Re: Alfredko:)) 15.12.06, 21:56 Na pulpit muszę zatem wysłać wieksze. Ja też je tu umieściłam, bo dobrze robią człowiekowi w grudniowy wieczór . Uściski nieustające! Odpowiedz Link
maryna04 Re: Alfredko:)) 16.12.06, 05:15 Jestes tak ciepla, madra, kulturalna i taktowna osoba, ze swiecisz tu dla nas jako ta gwiazda. Zdrowia, spokoju zyczy Maryna - z wyrazami podziwu i zazdrosci. Odpowiedz Link
alfredka1 Re: Alfredko:)) 16.12.06, 10:38 Gdyby nie było tak wspaniałego tła, to i jedna gwiazdka niewiele światła dałaby. Dziękuję za miłe serdeczne słowa. Bez wzgledu na wiek i okoliczności bardzo potrzebujemy ludzkiego serca, sympatii i dobroci. Uściski bardzo serdeczne Odpowiedz Link