Dodaj do ulubionych

Alfredko:))

14.12.06, 12:34
Czubatek jako pierwszy złożył Ci życzenia imieninowesmile)
Sądzę ze na tę okazję należy otworzyć specjalny, alfredkowy wątek.
Ja się dołączam do życzeń najserdeczniej!!!
Kran
Obserwuj wątek
    • kanoka Re: Alfredko:)) 14.12.06, 13:22
      Kran ma rację - musi być specjalny wątek. Alfredko - nieustająco wszystkiego
      najlepszego - potrójnie.
      www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/archiwum/2/image/379.jpg
      • omeri Re: Alfredko:)) 14.12.06, 16:10
        Dolaczam sie do zyczeń i przesyłam moc usciskow!
    • wedrowiec2 Re: Alfredko:)) 14.12.06, 18:18
      Toast imieninowo-alfredkowy wznoszę aromatyczną herbatąsmile
      • wodnik33 Re: Alfredko:)) 14.12.06, 18:32
        "chierbatą????" sad((
        • czubatek Re: Alfredko:)) 14.12.06, 18:55
          Dolaczam sie do toastu z czerwonym winem,Alfredko gdzie jest Twoj
          kieliszek,chce sie z Toba podzielic,sto lat!!!!!
    • kanoka Re: Alfredko:)) 14.12.06, 19:04
      Ze śliwkówką domowej roboty i z czarną(indyjską) herbatą - zdrowie Alfredki smile)
    • popaye Re: Alfredko:)) 14.12.06, 19:12
      poniewaz o uroczystosc Dobrego Duszka tego Forum chodzi, czyli najlepsze
      co nam sie moglo w naszych virtualnych znajomosciach przydarzyc
      - najserdeczniejsze zyczenia.

      Obchodzenie (moich) imienin mnie smieszy i nie czynie tego od czasu wejscia w
      doroslosc. Odkad uslyszalem (przed laty): "taki stary a... glupi" - nie wpadam
      w euforie z racji (moich) rocznic urodzinowych i oszczedzam przyjemnosci takich
      skojarzen - Znajomym smile
      Alfredka jest wyjatkiem bo poza wszelkimi tego rodzaju asocjacjami, wiec:
      Wszystkiego Najlepszego!

      pE
      • alfredka1 Re: Alfredko:)) 14.12.06, 20:51
        Pisalam 15 minut i wcięło wszyściusieńko, nie wiem czy potrafię powtórzyc, bo
        tamto pisanie było prosto spod serca. Probuję chociaz w skrócie:
        Już na kilanaście dni przed imieninami napada mnie chandra, prawie taka jak
        Unyńska w Mordobijskim powiecie
        - zapraszać, nie zapraszać
        - dośc bliskich 15 osob, czy bliskich bliskich /co w sumie dawało 20 osób/,
        - jeżeli zaproszę, to co podać, ciasta owoce kawa wino, czy pólmiski, wazy,
        sosjerki...
        - jak kierować rozmową jeżeli poglądy zaproszonych tak odległe od siebie jak
        stąd do Kamczatki'
        i tak chodzę smutna , zdenerwowana jakby mnie wszystkie żądlące pożadliły.
        Zapewne niektórych z Was zgorszy to moje wynurzenie... ale mam to już od paru
        lat.
        Dzisiaj jakoś uniknęłam wszystkiego, bo siedzenie z zaklejonym okiem przy stole
        jest dla mnie niewyobrażalne /siedzi sobie taka bidulinka i łypie jednym
        oczkiem/
        A teraz coś radosnego - niech żyje INTERNET i moi w nim Przyjaciele, kochani
        tak się cieszę z Waszych życzeń, kwiecia wszelakiego i dobrych słów.
        A w przyszłym roku, w grudniu .... eee a co się będę martwiła, może nie dożyję
        i dopiero będzie serdeczne wspominanie na Forum.
        • jan.kran Re: Alfredko:)) 14.12.06, 20:58
          Alfredko bez defetyzmu!!!!
          Poza tym dziś padnie dwudziestotysięczny wpis.Powinien być Twójsmile)
          • mammaja Re: Alfredko:)) 14.12.06, 22:56
            Alfredko droga, pozno, ale z calego serca - naj,najlepsze zyczenia - narazie
            zdrowego oczka, a potem wielu wspanialych wedrowek po Tatrach i neciesmile Mocne
            usciski smile)))
        • gaja_1 Re: Alfredko:)) 15.12.06, 02:10
          Mocno spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia od kalectwasmile))
          Kochana Alfredko,
          Spełnienia marzeń
          ukrytych pod puchową poduchą,
          namnożenia się pieniędzy
          ukrytych w porcelanowej śwince,
          wielkiego kosza kwiatów
          z bijącym w głębi czerwonym serduchem Wodnika
          i zdrowia, zdrowia, zdrowiasmile))

          Ślachetne zdrowie,
          Nikt się nie dowie,
          Jako smakujesz,
          Aż się zepsujesz.
          Tam człowiek prawie
          Widzi na jawie
          I sam to powie,
          Że nic nad zdrowie!!!

          • gaja_1 Re: Alfredko:)) 15.12.06, 02:39
            Ot sklerozasad
            Zabyła o słodkościach smile)
            www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2617446c9474f76b.html
    • terem Re: Alfredko:)) 14.12.06, 20:50
      Alfredko! Wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, nieustającej znakomitej
      formy (intelektualno- forumowej) i każdej innej, radośći, słońca nawet w
      pochmurne dni i zdrówka, zdrówka, zdrówka!!!!!! smile))
      Pozdrawiam cieplutko, T.
    • josarna Re: Alfredko:)) 15.12.06, 20:18
      Alfredko! Wybacz nieszczęsnej, która wczoraj padła nie zajrzawszy na Forum i
      przyjmij najszczersze życzenia nieustającej pogody ducha i ogromny (2,5 metra)
      bukiet kwiatów, wyhodowany we własnym ogródku!
      fotogalerie.pl/fotka/2741891166039438359,jolanta.htm
      • alfredka1 Re: Alfredko:)) 15.12.06, 20:26
        Najważniejsze to podnieść się z upadkusmile dziękuję za życzenia a kwiecie wstawię
        na dzisiejszy wieczór na pulpit. Może przez noc dojrzeją pesteczki. Uściski.
        • josarna Re: Alfredko:)) 15.12.06, 21:56
          Na pulpit muszę zatem wysłać wieksze. Ja też je tu umieściłam, bo dobrze robią
          człowiekowi w grudniowy wieczór smile. Uściski nieustające!
          • maryna04 Re: Alfredko:)) 16.12.06, 05:15
            Jestes tak ciepla, madra, kulturalna i taktowna osoba, ze swiecisz tu dla nas
            jako ta gwiazda. Zdrowia, spokoju zyczy Maryna - z wyrazami podziwu i zazdrosci.
            • alfredka1 Re: Alfredko:)) 16.12.06, 10:38
              Gdyby nie było tak wspaniałego tła, to i jedna gwiazdka niewiele światła
              dałaby. Dziękuję za miłe serdeczne słowa. Bez wzgledu na wiek i okoliczności
              bardzo potrzebujemy ludzkiego serca, sympatii i dobroci. Uściski bardzo
              serdeczne smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka