Dodaj do ulubionych

opinie o studiach

08.04.13, 14:46
Z wykształcenia jestem polonistą. Zamierzam iść na logopedię podyplomową. Rozważam Warszawę lub Opole. Którą uczelnię wybrać, która lepsza? Czy są tu absolwenci tych uczelni i mogą mi coś podpowiedzieć?
Obserwuj wątek
    • monika19.04 Re: opinie o studiach 13.04.13, 23:45
      Naprawdę nie ma tu nikogo kto studiował logopedię na którejś z tych uczelni?
      • marta.krusz Re: opinie o studiach 14.04.13, 11:40
        Ja polecam UG. Ale ty nie o to miasto pytasz.
        Na forum z pewnością są absolwenci, do których kierujesz pytanie. Poczekaj, może odezwą się.
        A porównywałaś obie uczelnie? Wiesz w ogóle na co zwracać uwagę, przy wyborze tych właśnie studiów?
    • franklin Re: opinie o studiach 24.06.13, 10:41
      Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma logopedię

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka