monika19.04 08.04.13, 14:46 Z wykształcenia jestem polonistą. Zamierzam iść na logopedię podyplomową. Rozważam Warszawę lub Opole. Którą uczelnię wybrać, która lepsza? Czy są tu absolwenci tych uczelni i mogą mi coś podpowiedzieć? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika19.04 Re: opinie o studiach 13.04.13, 23:45 Naprawdę nie ma tu nikogo kto studiował logopedię na którejś z tych uczelni? Odpowiedz Link
marta.krusz Re: opinie o studiach 14.04.13, 11:40 Ja polecam UG. Ale ty nie o to miasto pytasz. Na forum z pewnością są absolwenci, do których kierujesz pytanie. Poczekaj, może odezwą się. A porównywałaś obie uczelnie? Wiesz w ogóle na co zwracać uwagę, przy wyborze tych właśnie studiów? Odpowiedz Link
franklin Re: opinie o studiach 24.06.13, 10:41 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma logopedię Odpowiedz Link