Gość: kitka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.07.05, 11:18
Jestem początkującym przedsiębiorcą, nigdy dotąd nie zdarzyło mi się coś
podobnego, usługa została wykonana moim znajomym, zajmuję sie elektryką,
teraz oni nie chcą mi wydac protokołu odbrioru usługi, tylko dlatego że
wiedzą iż sprawa będzie sporna w sądzie, oczywsićie ja ich poinformowałam ze
oddaje sprawę do adwokata (ale jeszcze nie oddałam), bo to juz mija 2
miesiące, jak oni nie chcą płacić. Moje pytanie dotyczy tego, iż w jakim
okresie musi nastąpić odbior usługi, chodzi mi o podstawy prawne i tym
podobne. Oni unikają teraz mnie jak tylko mogą, cobyście zrobili na moim
miejscu