Dodaj do ulubionych

Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi

14.07.08, 13:01
Za jaką wiedzę...

Menadżerem zostaje się głównie po znajomości...

Wiedzę muszą mieć ci co pracują...

I to jest to co różni Polskę od Zachodu i dlaczego warto emigrować...
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.centertel.pl 14.07.08, 18:31
      Bzdury piszesz, junk
      • acid.jazz Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 21:27
        Gość portalu: a napisał(a):

        > Bzdury piszesz, junk

        Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Pracowałeś w 75 000 firm? Ja pracowałem w
        kilku i mogę powiedzieć, że junk ma rację.
        • Gość: kolo Niestety u nas pokutuje nadal ze kto zarzadza musi IP: *.jmdi.pl 14.07.08, 22:52
          wiecej zarabiac, co jest glupotą, pracowalem w uk i usa i tam w wielu firmach
          specjalisci z zespolu zarabiaja duzo wiecej od kogos ktos zarzadza taka grupa.
          Osoba zarzadzajaca jest od motywowania,wytyczania zadac, nagradzania , przeplywu
          inforamcji i wcale nie musi znac sie na robocie np. programisty czy specjalisty
          elektronika. Takie miekie umiejetnosci sa niczym wobec wiedzy i doswaidczenia
          tych osob i sa tam tak wlasnie wyceniane, w Polsce zarzadzasz to chocbys nic nie
          umial musisz wiecej brac od osob w zespole. Taka mentalnosc ...
    • smok_sielski Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 18:36
      A ja jestem ciekaw jak wyglada wzost wynagrodzenia menagerow (procentowy) w
      stosunku do wzrostu wynagrodzenia np. nauczycieli. Moze wtedy bysmy sie wiecej
      dowiedzieli komu zawdzieczamy ten fantastyczny wzrost dochodow w Polsce.
      smok
    • wilhelm4 Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 18:43
      A ja siusiam na bycie "managerem" i zarabianie 10.000,-,
      bo jako spec od SAPa przynosze do domu ok. 20.000,- i inne zabawki.

      Ale fakt, ze trzeba cos umiec.
      I fakt, ze mozna sie baaardzo zmeczyc.
      No i chyba nie kazdy potraf(ilby).

      Wiec to nic dla "managerow", hehehe. :)
      • wilhelm4 Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 18:48
        No i tzw.manager, szczegolnie taki cienki, polski,
        dzien w dzien i nawet w nocy robi w portki,
        bo sie boi, ze moze wyleciec
        i drugiej takiej szansy juz nie dostanie.

        - bo wyniki beda z jakiegos powodu nie takie
        - bo ktos zauwazy, ze nic nie robi i/albo nie potrafi
        - bo na kogos szefowstwo musi zwalic wine
        - bo ktos ma kuzyna albo szwagra,
        ktorego przewidzial na ten stolek
        - itp. itd.

        A mi to wszystko wisi, jestem spec i freelancer
        i niech sie o mnie bija. W kazdej chwili, gdy chce
        albo musze - odskok i to niekoniecznie w dol,
        tylko przewaznie do gory. :)

        Polskim managerom nie zazdroszcze.
        • wilhelm4 Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 18:53
          Zeby bylo jasne: nie nadmuchuje sie i nie przechwalam
          - wypracowalem sobie to przez dlugie lata ciezka praca.

          I dlatego patrze z dystansem na tych wszystkich "szefow",
          ale tez na tych wszystkich lakierowanych "top doradcow"
          np. Accenture). Widzialem juz setki roznych "zwierzatek".

          Jasne, niektorzy zarabiaja znacznie wiecej.
          Pytanie, czy zdrowo i jak dlugo.
          • Gość: chichoż Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.icpnet.pl 14.07.08, 19:30
            a ja znam takich konsultantów od SAP co to przyjeżdżają do firm, nic nie wiedzą
            robią głupie miny mówią dziwne rzeczy raczej trudne do przyswojenia wywracają
            oczyma i patrząc na nich sie zastanawiam po co mi to nieszczęście: SAP
            i myślę sobie, że muszą rzeczywiście sporo zarabiać by robić z siebie takich bawołów

            pozdrawiam serdecznie!
        • olias Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 20:29
          co 4 latka wybory i zmiana managerów
      • Gość: ZiomisławPaliblant Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.e-wro.net.pl 14.07.08, 19:09
        > bo jako spec od SAPa przynosze do domu ok. 20.000,-

        A w wieku 35 lat przyniesiesz do domu zawał ,-
        I kutasik też juz więcej nie stanie...
        • Gość: abap'er Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.subscribers.sferia.net 14.07.08, 20:26
          Mam prawie 40 lat, zarabiam podobnie i czuję się bardzo dobrze. A i na kutasika,
          moja żona nie narzeka :)
          • sowizdrza Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 22:02
            dziwną masz rodzine Ty menager i żona z kutasikiem,
            ale każdy ma to co lubi
            • Gość: abap'er Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.subscribers.sferia.net 14.07.08, 22:26
              Tak sowizdrza, masz rację. Nieważna jak, ale aby tylko przypieprzyć. Prawda ? To
              w końcu takie ludzkie. A to że walisz kulą w płot, to w sumie Twój problem.
    • Gość: bdbd Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: 79.97.244.* 14.07.08, 19:28
      he he he a w normalnym kraju 3500 euro to pracownik szeregowy zarabia
      • Gość: madry Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.telprojekt.pl 14.07.08, 20:16
        bzdury wacpan piszesz

        zeby pracownik zarabial 3500 euro to musi ze dwudziestu innych na niego robic za 900 euro - na tym opiera sie kapitalizm, albo Ty wyzyskujesz albo inni Ciebie
        • Gość: dff Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: 79.97.244.* 15.07.08, 00:17
          bzdury?
          Irlandia: pensja elektryka (jakich tysiace tutaj) 860/tydzien na konto
          860 x 52 tygodnie w roku = 44720e rocznie /12 miesiecy = 3727euro miesiecznie po
          podatku

          proponuje ruszyc tylek z PL i sie troche normalnosci nauczyc
          D
          • Gość: michal Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: 198.36.87.* 15.07.08, 07:18
            No ci co z tego. Ja tutaj mam 3700 zl na ręke ,ale mieszkam w Polsce ale nie na
            obczyźnie.Irlandia to beznadziejny brzydki kraj.Nie musze wyjeżdzać no i tansze
            życie jest u nas...pozdrawiam emigrantów..
            • Gość: ere Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: 86.47.47.* 15.07.08, 08:44
              ok, zarabiasz 3700 zl
              kup pralke 3700 - 1000zl (pralka) = 2700zl

              w IE
              3700 - 300e (pralka) = 3400e

              czujesz roznice czy jeszcze nie?
            • 4g63 Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 15.07.08, 20:36
              > tansze
              > życie jest u nas...pozdrawiam emigrantów..

              co za bzdury wypisujesz?
              tańsze życie? w polsce?? - conajmniej 3 razy droższe niż na zachodzie
              na obczyźnie powiadasz??
              a tyraj sobie niewolniku dalej, rób dobrze zasmarkanym klechom transwestytom i politykom zdalnie sterowanym
    • olias Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 14.07.08, 20:27
      pierdu-pierdu muchy srali. managerowie powinni zarabiać więcej niż
      Kowalski. Ale co zrobić gdy Kowalski jest o 2 klasy lepszy od tych
      baranów/ przecież to ciućmoki przywożone do firm niby-to-
      niepaństwowych po każdych wyborach. właśnie rusza kolejna karuzela,
      tym razem PO. TKM-PO.
      • Gość: JARA Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: 195.150.233.* 14.07.08, 20:41
        Pozwolę zapytać, czym jest liczona wg oliasa klasa człowieka? Dlaczego 2 klasy
        lepszy? W poważnych przedsiębiorstwach na stanowiskach kierowniczych zatrudniani
        są najwyższej klasy specjaliści (kto pozwoliłby sobie w dzisiejszych czasach na
        straty spowodowane nieudolnym zarządzaniem?!)

        Że zdarzają się "nieudolni" menedżerowie ? Wszak jak zwykło się mawiać: dobry
        szef zatrudnia pracowników mądrzejszych od siebie ;)

        pozdrawiam serdecznie.
        • Gość: asd Re: Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.08, 21:17
          Gratuluję naiwności - Grupa Orlen.
          • Gość: Monter Wpadnij tez do Stoczni, tam nawet doktoraty IP: *.bb.sky.com 14.07.08, 21:45
            porobili i co? GW
            Polska to jednak gorzej niz Bangladesz. Kierownik zarabia kilka razy
            wiecej niz specjalista w jego dziale. To chore i zblizone do swego
            rodzaju formy niewolnictwa!
            Moj szef w UK (nie dyrektor generalny)zarabial wiecej ode mnie o
            20%. On organizowal prace calemu zespolowi inzynierow. Naprawde
            ciezko tyral, zebysmy tez ciezko pracowali.
            Polskie firmy w konkurencji z zagranica nie maja zadnych szans. Przy
            zblizeniu zarobkow tym bardziej zadnych szans na konkurencje. Mnie
            zdumiewaja poglady prezentowane w Polsce na to, kto ile powinien
            zarabiac, ale tez mnie to nie martwi. W koncu zycie to wszystko
            zweryfikuje.
            • Gość: 9090 ja zarabiam wiecej niz moj przelozony IP: *.lns6-c8.dsl.pol.co.uk 14.07.08, 22:12

              w UK oczywiscie i jestem jedynym nie-Tubylcem w firmie, i mam
              najwyzsza stawke - bo najwiecej umiem a przelozony jest TYLKO
              managerem niczym wiecej.

              w Polsce jest masakra system feudalny.
    • Gość: wujek Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: 89.243.196.* 14.07.08, 21:04
      Nie martwcie sie. Zawsze mozna wyjechac do UK i potroic swoje
      zarobki.
    • Gość: uuu Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.113.16.214.plusnet.pte-ag1.dyn.plus.net 14.07.08, 21:11
      5tys. to rapyem 3tys. netto jak za to mozna przezyc porazka, czyli
      male mieszkanko w warszawie 50m2 po ponad 80latach splacania pod
      warunkiem ze zona kupi papu za swoje ;D
    • Gość: ---- a ja mieszkam w UK.. IP: *.lns6-c8.dsl.pol.co.uk 14.07.08, 21:47
      od imprezy do imprezy, knajpy zarcie gotowe, piatek i sobota -
      whisky i woooda,
      42 godzin pracuje, podobnie spie, reszta - balanga... odklada mi sie
      samo 200-300/tygodniowo na lokacie 5,5%. uzbieralo sie juz 50000
      funt prawie... a ja walcze dalej. o Polsce jakos zapomnialem.

      mieszkanie wynajmuje , samochodu nie mam - bo to zabawka dla dresow,
      kumpli pelno, pochwaly w pracy dostaje - bo czego nie. stresu zero.

      jedynie co mysle czasem zeby moze jakos kase zainwestowac ... moze w
      jakas Kobiete. taka zeby byla ok, normalna... ale to tylko czasem.

      • Gość: attention Re: a ja mieszkam w UK.. IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.08, 22:50

        >samochodu nie mam - bo to zabawka dla dresow,


        Hahaha, chyba u ciebie na wsi, skad sie wywodzisz. Bardziej idiotycznego
        stwierdzenia dawno nie czytalem :)))
    • Gość: k13 Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.08, 21:57
      Co komu po super doświadczonym menadżerze, skoro dzięki wspaniałym reformom
      ministerstwa edukacji likwidującym szkoły zawodowe z rynku znikają powoli
      ludzie, którzy wyrabiają te pieniążki, a ci co zostali mają w najlepszym razie
      15latek do emerytury? Niestety nawet super doświadczony menadżer nie pomoże
      jak nie będzie kim zarządzać. Więc niech chłopcy łapią kasę póki mogą.
    • Gość: alex ___ Jak ktos nic nie potrafi, idzie na zarzadzanie IP: *.136.udn.pl 14.07.08, 22:29
      Z moich obserwacji wynika, ze jak ktos nie potrafi kompletnie nic to idzie na
      zarzadzanie.

      A studenci zarzadzania nie potrafia pieciu kresek na rysunku technicznym
      odczytac, ani nawet przeczytac ze zrozumieniem help'u do Worda.

    • Gość: vald Menadżerowie w Sheratonie IP: *.171.134.2.crowley.pl 14.07.08, 23:11
      W tym hotelu zarobki menadżera kształtują się w granicach 3-4tyś pln na rękę
      co jest pensją śmieszną.Dodatek stanowi tzw.''prestiż'' - śmiechu warte !
    • Gość: aga Cały ten raport to bzdura! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 01:52
      Kierownik Działu Jakości zarabia 15.000-20.000 brutto na miesiąc.
    • Gość: hr_profi Advisory Group TEST to bajery IP: *.anonymouse.org 15.07.08, 01:55
      Dane wyssane z palca :-((
    • Gość: księgowa1 Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi IP: *.delecta.pl 15.07.08, 07:06
      Ja tak jak mój kierownik, też bym rządziła, a nawet lepiej bo mam
      większą wiedzę tylko nie mam takich znajomości. Jestem o 20 kg
      cięższa i 20 lat starsza, dlatego mile widziana jest "starym prykom"
      osoba młoda, a głupoty i niewiedzy na czole nie widać. Za to dobrze
      widać ciało na spotkaniach "integracyjnych".
    • onbezsciemy Menadżerowie w Polsce coraz bogatsi 15.07.08, 10:41
      czyli faktycznie nie opłaca się być managerem, dużo lepiej zarobisz
      jako specjalista / freelancer (tylko trzeba mieć do tego jaja)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka