Dodaj do ulubionych

Czosnów - uwaga , ślisko

09.12.12, 17:02
Nadmierna prędkość , oblodzona nawierzchnia drogi - to m.in przyczyna czołowego zderzenia samochodów w naszej Brzozówce . Proponuję - przynajmniej w osiedlach nie naciskajcie tak mocno gazu .
Obserwuj wątek
    • krzysiom_nowy Re: Czosnów - uwaga , ślisko 09.12.12, 20:28
      Ślisko! Przedwczoraj, pierwszy tegoroczny idiota "zaparkował" na mojej posesji.
      Płot nie był przeszkodą.
      • 54-magda Re: Czosnów - uwaga , ślisko 10.12.12, 06:21
        To trzeba do radnej p. Wojciewskiej problem zgłosić. Ona szybko to rozwiąże. Zgłosi na sesji aby wszystkie ogrodzenia miały elemeny odblaskowe. Ha Ha.
        • adserserwis Re: Czosnów - uwaga , ślisko 10.12.12, 22:44

          W Adamówku też kraksa , niewiele brakowało aby autko wylądowało w rzece .
          Odnosząc się do pani Woycieskej , stwierdzam , że po tragicznym wypadku z udziałem rowerzysty w Małocicach stała się kuźnią pomysłów w zakresie bezpieczeństwa na drodze .
          Lecz powtórzę słowa pewnego policjanta ,,nie widzisz ,nie jedź " i to odnosi się do wielu takich zdarzeń .
          • milenasroczynska Re: Czosnów - uwaga , ślisko 11.12.12, 19:26
            Czy ktoś mógłby przybliżyć wypowiedź radnej Wojcieskiej, z której to te anegdoty powstają :) ?
            • adserserwis Re: Czosnów - uwaga , ślisko 11.12.12, 23:02
              Śliski temat , łączone wypowiedzi .

              A może powycinać przydrożne drzewa ,co by ludzie o nie się nie zabijali - to kontynuacja pomysłu jednego z posłów .
              • 54-magda Re: Czosnów - uwaga , ślisko 12.12.12, 06:13
                Witam. Dodry pomysł tylko trzeba zabezpieczyć fundusze wprzyszłorocznym budzecie. Teraz zbliżaja się komisje może uwzględnią pomyśły radnej Wojcieskiej.Ha Ha
                • l9lasica Re: Czosnów - uwaga , ślisko 12.12.12, 09:17
                  popieram Wojciecką . Rozdawać wszystkim darmowe odblaskowe naklejki .
                  Zakochanym np: podwójne świecące serduszka . Policja powinna łapać niesubordynowanych po zmroku i na siłę przyklejać .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka