Dodaj do ulubionych

świętochłowice, Chorzów doszło Zabrze

28.03.11, 13:54
Link do artykułu

Była wiceprezydent Rudy Śląskiej, Krystyna Kurowska, została doradcą prezydent Zabrza Mańki-Szulik
Obserwuj wątek
  • sukiero Piesek 10.05.11, 12:17
   W czasie kampanii prezydent wykorzystywał pracownika um. Rozdawał mu z uśmiechem na twarzy taśki, znaczki, ulotki... Dziś jest rzecznikiem prasowym w UM Świętochłowice.
   Bytom co ty na to?
   • waple Re: Piesek 10.05.11, 13:06
    Widać, że ten układ rodzinno- towarzyski rozplenił się już na cały Śląsk, będzie biedny ten Śląsk jak inni szimle zaczną brać przykład z Rudy, poprzedniej ekipy! Oj nastąpi bieda nie taka jak teraz. A co do p. Kurowskiej, to dajmy sobie spocznij. Do dziś siedzi a robiła w swoje gniazdo, najgłupszy ptak tak nie postępuje. I to nie pomówienia ale osobiste doświadczenie.Pozdro.
    • skalar2011 Re: sukiero 11.05.11, 21:06
     A wiesz że najbardziej zaslużeni w kampanii wyborczej twojej ulubienicy -Mściwie panującej pozajmowali stołki w Rudzie, nie wiesz o tym czy nie chcesz wiedzieć.
     Najlepsza koleżanka została dyrektorem ZAZ , nastepna pełnomocnikiem d/s organizacji pozarządowych, Zbynio taki aktywny krzykacz przedwyborczy zasiadł na fotelu Prezesa ,teraz synusia będzie ustawiał.W Mops najlepszy przyjaciel został Dyrektorem ,a dla najlepszej kumpeli nawet dodatkowe stanowisko dyrektorskie utworzono i co ty na to.
     bezradny radny z Halemby zasłużony w wyborach wskoczył do rady miasta i co
     • zajec_pagadi Re: sukiero 14.05.11, 16:14
      Drogi skalarze oni wszyscy mają paszporty MOPS( Miejska Organizacja Pomocy Swoim). Władza i pieniądze należą im sie jak psu buda. Sztaudynger powiadał:" Z mędrcem i z głupcem nie tocz zwady, żadnemu bowiem nie dasz rady".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka