Dodaj do ulubionych

Duszności

26.07.11, 13:02
Hej Hej,
od miesiąca mam duszności i ból w klatce piersiowej. Nie mogę swobodnie, głęboko oddychać. Coś mi blokuje oddech. Badania pulmonlogiczne mam wszystkie dobre. Serce i EKG również dobre.
Czy ktoś z Was ma również coś takiego i wie jak można sobie pomóc? Proszę napiszcie.
Obserwuj wątek
    • adrian_fenig Re: Duszności 26.07.11, 13:39
      Też mam takie problemy. Nie jest to świszczący oddech przy wydechu lecz jakiś opór przy nabieraniu powietrza. Spirometria prawidłowa.
      Wydaje mi się, że bakcyle które nas zaatakowały uwielbiają środowisko beztlenowe. Dlatego robią wszystko aby tego tlenu było w organizmie jak najmniej. A blokowanie oddechu to bardzo dobry sposób na niedotlenienie.
      • bzyka.bzyklewska Re: Duszności 26.07.11, 16:00
        Miałam bardzo silne duszności, pisałam o nich na forum. Walczyłam z nimi wiele tygodni, robiłam wszytskie możliwe badania w tym na pasożyty i nic w nich nie wyszło. Silnie odrobaczył mnie dr Ozimek - duszności przeszły i nie wróciły. Uświadomił mnie, że z chorobami odkleszczowymi mogą iść również pasożyty, które są charakterystyczne dla innych zwierząt a niewykrywalne metodą diagnostyczną klasyczną. Odrobaczenie u specjalisty (ja polecam dr. Ozimka) to najlepsza metoda. Co ciekawe po jakimś czasie wyszły mi blizny i zrosty w płucach co świadczyć może jednak o jakimś pasożycie, który tamtędy migrował.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka