gosik791
08.11.06, 12:31
biore unidox dwa razy dziennie przez miesiac, po jakim czasie skonczenia
brabia antybiotyku moge wyjsc spokojnie na słonce by nie narazic sie na
przebarwienia. to bardzo wazne dla mnie bo wybieram sie na ukochane narty do
włoch i chciałaby spokojnie wystawiac buzie do słonca, by po tym wszystkim
miec jakas radość,prosze pomózcie, dzieki.