Dodaj do ulubionych

Zatrzesienie kleszczy !

23.04.07, 16:34
wczoraj wyciagnelam z psiny piec tlustych, napasionych krwiopijcow ( nie
musze dodawac, ze bylo to dla mnie traumatyczne przezycie po bolerce)
Co zrobic, zeby sie uchronic? Znacie jakies dobre preparaty?
Obserwuj wątek
    • bettyalaross Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 16:46
      tylko nie pieluchy, strzykawy i pencety...
      siuwaks jakowys solidny a dla kleszczy francowaty
      "Bros" chyba jest niezly.
      Kto zna lepsze?
      • zazule Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 18:02
        Ten watek juz jest troche nizejsmile
    • dx771 Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 18:31
      Nikt tam specjalnie sie nie udziela. Szkoda.

      Ale jak watek sie wypełni to zrobię streszczenie cennych informacji, które będą
      przejrzyste dla innych. Tylko na razie nie ma za bardzo z czego.

      Tak mi sie wydaje że wiele ciekawych rzeczy powinno się opracować/streścić,
      zebrać w jedna całość i gdzieś umieścić na wzór FAQ.



      Wszak borelioza to nie tylko leczenie.
      • bapona Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 18:52
        Masz rację. Trudno biegać po różnych prywatnych wątkach i szukać najbardziej
        interesujących fragmentów.
        Pozdr.
      • zgoorek Wypisy 23.04.07, 21:33
        Na swojej stronie zrobiłam coś takiego jesienią - wypisy (pliki PDF): 1) z FAQ,
        2) ogólne o boreliozie i 3) o leczeniu ziołami
        - czyli wiedza, która wówczas była mi najbardziej potrzebna.
        Taka forma wydaje mi się bardziej komunikatywna, choć i tak przydaje się tylko
        tym, którym chce się czytać. Pobieżne informacje zawsze można znaleźć
        gdziekolwiek.
        Mogę pomóc w opracowaniu (w miarę wolnego czasu).
        • lucky_leprechaun Re: Wypisy 23.04.07, 21:44
          Swego czasu, pożerałam niemal kazde osobno słowo z Twoich gazetek o
          boreliozie big_grin
          A jeden nawet umieściłam w sygnaturce smile
        • dx771 Między Górkami a Lasem. 23.04.07, 22:24
          smile
          • zgoorek Re: Między Górkami a Lasem. 23.04.07, 23:24
            Oj, jak sympatycznie. Dzięki-dzięki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka