bettyalaross 23.04.07, 16:34 wczoraj wyciagnelam z psiny piec tlustych, napasionych krwiopijcow ( nie musze dodawac, ze bylo to dla mnie traumatyczne przezycie po bolerce) Co zrobic, zeby sie uchronic? Znacie jakies dobre preparaty? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bettyalaross Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 16:46 tylko nie pieluchy, strzykawy i pencety... siuwaks jakowys solidny a dla kleszczy francowaty "Bros" chyba jest niezly. Kto zna lepsze? Odpowiedz Link
dx771 Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 18:31 Nikt tam specjalnie sie nie udziela. Szkoda. Ale jak watek sie wypełni to zrobię streszczenie cennych informacji, które będą przejrzyste dla innych. Tylko na razie nie ma za bardzo z czego. Tak mi sie wydaje że wiele ciekawych rzeczy powinno się opracować/streścić, zebrać w jedna całość i gdzieś umieścić na wzór FAQ. Wszak borelioza to nie tylko leczenie. Odpowiedz Link
bapona Re: Zatrzesienie kleszczy ! 23.04.07, 18:52 Masz rację. Trudno biegać po różnych prywatnych wątkach i szukać najbardziej interesujących fragmentów. Pozdr. Odpowiedz Link
zgoorek Wypisy 23.04.07, 21:33 Na swojej stronie zrobiłam coś takiego jesienią - wypisy (pliki PDF): 1) z FAQ, 2) ogólne o boreliozie i 3) o leczeniu ziołami - czyli wiedza, która wówczas była mi najbardziej potrzebna. Taka forma wydaje mi się bardziej komunikatywna, choć i tak przydaje się tylko tym, którym chce się czytać. Pobieżne informacje zawsze można znaleźć gdziekolwiek. Mogę pomóc w opracowaniu (w miarę wolnego czasu). Odpowiedz Link
lucky_leprechaun Re: Wypisy 23.04.07, 21:44 Swego czasu, pożerałam niemal kazde osobno słowo z Twoich gazetek o boreliozie A jeden nawet umieściłam w sygnaturce Odpowiedz Link
zgoorek Re: Między Górkami a Lasem. 23.04.07, 23:24 Oj, jak sympatycznie. Dzięki-dzięki. Odpowiedz Link