18.07.07, 20:38
Mam pytanie czy to urządzonko może być skuteczne w zapobieganiu boreliozie.
Ponoć ma usuwać kleszcze wraz z wprowadzoną do ciała zawartością po 2 min
oraz dla żmij po 3 min użycia. Pytam bo jak się wyleczę to chciałbym wiedzieć
co stosować. Na wsiakij słuczaj a słuczaj bywajet ... (z kawału rosyjskiego)
Obserwuj wątek
    • dartom.www Re: ASPIVENIN 18.07.07, 21:15
      jak się wyleczysz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka