02.11.07, 23:30
Sądzę, że są tu istotne informacje o możliwej szkodliwości Enterolu
www.lymeneteurope.org/forum/viewtopic.php?f=5&t=183
Franiolku, szybko przydał się link do nowego forumsmile)
Pozdrawiam
spinka

Obserwuj wątek
    • franiolek1 Re: Enterol 03.11.07, 10:16
      Artur juz dawno dawno pisal, zeby nie naduzywac enterolu....ten
      watek pewnie gdzies zniknal, wiec dobrze spinko, ze przypomnialas.
      smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka