blondi82100 19.03.08, 15:56 ...z kimś kto jest z Krakowa i ma borelioze,po prostu chciałabym pogadać z kimś,kto mnie rozumie...tak bardzo tego potrzebuję.Proszę odezwijcie się Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 19.03.08, 16:18 hej bardzo chętnie Ci pomogę ja tez jestem z Krakowa... możemy porozmawiać jak tylko będziesz chciała, ale ze spotkaniem na razie raczej u mnie kiepsko, bo ostatnio źle się czuję i większość czasu spędzam w łóżku mój mail: net_ka@o2.pl pozdrawiam ciepło i głowa do góry! Odpowiedz Link
hanka78 Re: Chciałabym się spotkać... 19.03.08, 19:02 ja też się tak czuję, że wyjść z domu strach ... ale jakby tak się kiedyś poprawiło - to też bym się chętnie spotkała Odpowiedz Link
katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 19.03.08, 23:38 jeżeli tylko mi się poprawi... chętnie przyjdę na spotkanie pozdr, ciepło Odpowiedz Link
diy1 Re: Chciałabym się spotkać... 03.04.08, 11:54 Jestem z Krakowa i tez szukam kontaktu z osobami z tego miasta. Jestem nowa na tym forum i dopiero zaczynam orientować się w temacie. Katarzyna Odpowiedz Link
zazule Re: Chciałabym się spotkać... 03.04.08, 13:55 Hej moze by tak 20 kwietna - bedzie wtedy Tosho. My zamierzamy sie spotkac i wszystkich chetnych serdecznie zapraszamy. Jak macie jakis pomysł gdzie to napiszcie. pozdr zaz Odpowiedz Link
dx771 Re: Chciałabym się spotkać... 03.04.08, 18:51 zazule napisała: > Hej > moze by tak 20 kwietna - bedzie wtedy Tosho. > My zamierzamy sie spotkac i wszystkich chetnych serdecznie > zapraszamy. > Jak macie jakis pomysł gdzie to napiszcie. Ale sie rozbrykałaś - wszędzie Cię pełno, ale to dobrze bo widać jak dobrzejesz. Dawniej to tylko pisałaś o jakiś gastroskopiach. Odpowiedz Link
diy1 Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 14:30 Bardzo chętnie mam nadzieję, że dam radę i nic mi nie będzie. Z racji kiepskiej sprawności chciałabym gdzieś blisko mnie( okolice 29-listopada/Dobrego Pasterza), ale dostosuję się do wszystkich. diy1@gazeta.pl Odpowiedz Link
katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 20:56 Termin oki Ja się piszę... o ile zdrowie pozwoli oczywiście. Jeśli mam coś proponować, to jestem za kawiarnią Cudowne Lata na Karmelickiej z racji, że kiedyś często tam przebywałam i jest sprawdzona Poza tym, mają dużo miejsca, ogródek i salę dla nie palących Klimat bardzo sympatyczny i mało oblegana - więc nie będzie problemów ze znalezieniem stolika dla większej liczby osób Mają pyszną gorącą czekoladę hehehe tylko chyba nie dla nas;p Ale polecam herbatke Dilmah jaśminową pozdr ciepło Odpowiedz Link
franiolek1 Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 21:23 A ja polecam te knajpke: www.cieplekluchy.pl/img/kontakt.htm Grizac moze potwierdzic jak tam jest milo. Odpowiedz Link
grizac Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 21:33 Tak franiolku-potwierdzam Ten link jest lepszy: www.cieplekluchy.pl/ Odpowiedz Link
dx771 Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 22:02 W maju dxy mają zwiedzać Kazimierz - sprawdzimy. Odpowiedz Link
katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 22:02 Wybierajcie - ja się dostosuję do większości Podałam Cudowne Lata, bo alejami łatwo tam dojechać, można autko zaparkować tuż obok a i knajpka fajna hehehe chodźmy do Ciepłych Kluch i sobie zamówmy pierogi taki bonus na spotkaniu;p bo mam na nie smaka od jakiś 3 miesięcy to nic, że przy okazji dożywię bakteryje Odpowiedz Link
katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 15.04.08, 08:29 na dzień dzisiejszy wiem, że termin 20 kwietnia jak dla mnie niestety odpada;/ siła wyższa i nic wykombinować nie dam rady... ewentualnie jakbyście sie spotykali w innym dniu... nio ale jeśli się nie da, to życzę miłego spotkania i bawcie się dobrze pozdr, Odpowiedz Link
zazule Re: Chciałabym się spotkać... 17.04.08, 13:30 Tak bedzie w innym dniu Tosho i ja jestesmy umówieni na 22 kwietnia tj wtorek, na godzine 18 w Centrum - Wszystkich Serdecznie Zapraszamy. Tylko jeszcze nie wiem gdzie. pozdr zaz Odpowiedz Link
zazule Re: Chciałabym się spotkać... 17.04.08, 13:31 Ja nie znam "Cudownych lat" ale skoro Katerinka poleca to moze tam? Odpowiedz Link
blondi82100 Re: Chciałabym się spotkać... 24.04.08, 13:36 Cześć,i co było to spotkanie?bo przegapiłam ten wątek,a poza tym od kilku dni fatalnie się czuję i pewnie bym nie dotarłajak coś to nadal jestem chętna,Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link