Dodaj do ulubionych

Chciałabym się spotkać...

19.03.08, 15:56
...z kimś kto jest z Krakowa i ma borelioze,po prostu chciałabym pogadać z
kimś,kto mnie rozumie...tak bardzo tego potrzebuję.Proszę odezwijcie sięsad
Obserwuj wątek
    • katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 19.03.08, 16:18
      hejsmile
      bardzo chętnie Ci pomogęsmile
      ja tez jestem z Krakowa...
      możemy porozmawiać jak tylko będziesz chciała, ale ze spotkaniem na razie raczej
      u mnie kiepsko, bo ostatnio źle się czuję i większość czasu spędzam w łóżkusad

      mój mail: net_ka@o2.pl

      pozdrawiam ciepło i głowa do góry!
      • hanka78 Re: Chciałabym się spotkać... 19.03.08, 19:02
        ja też się tak czuję, że wyjść z domu strach ... ale jakby tak się
        kiedyś poprawiło - to też bym się chętnie spotkała
        • katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 19.03.08, 23:38
          jeżeli tylko mi się poprawi... chętnie przyjdę na spotkaniesmile

          pozdr, ciepłosmile
    • diy1 Re: Chciałabym się spotkać... 03.04.08, 11:54
      Jestem z Krakowa i tez szukam kontaktu z osobami z tego miasta. Jestem nowa na tym forum i dopiero zaczynam orientować się w temacie.
      Katarzyna
    • zazule Re: Chciałabym się spotkać... 03.04.08, 13:55
      Hej
      moze by tak 20 kwietna - bedzie wtedy Tosho.
      My zamierzamy sie spotkac i wszystkich chetnych serdecznie
      zapraszamy.
      Jak macie jakis pomysł gdzie to napiszcie.
      pozdr
      zaz
      • dx771 Re: Chciałabym się spotkać... 03.04.08, 18:51
        zazule napisała:

        > Hej
        > moze by tak 20 kwietna - bedzie wtedy Tosho.
        > My zamierzamy sie spotkac i wszystkich chetnych serdecznie
        > zapraszamy.
        > Jak macie jakis pomysł gdzie to napiszcie.

        Ale sie rozbrykałaś - wszędzie Cię pełno, ale to dobrze bo widać jak dobrzejesz.
        Dawniej to tylko pisałaś o jakiś gastroskopiach.
      • diy1 Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 14:30
        Bardzo chętnie mam nadzieję, że dam radę i nic mi nie będzie. Z racji kiepskiej sprawności chciałabym gdzieś blisko mnie( okolice 29-listopada/Dobrego Pasterza), ale dostosuję się do wszystkich.
        diy1@gazeta.pl
        • katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 20:56
          smile
          Termin okismile Ja się piszę... o ile zdrowie pozwoli oczywiście.

          Jeśli mam coś proponować, to jestem za kawiarnią Cudowne Lata na Karmelickiejsmile
          z racji, że kiedyś często tam przebywałam i jest sprawdzonasmile Poza tym, mają
          dużo miejsca, ogródek i salę dla nie palącychsmile Klimat bardzo sympatyczny i mało
          oblegana - więc nie będzie problemów ze znalezieniem stolika dla większej liczby
          osóbsmile Mają pyszną gorącą czekoladębig_grin hehehe tylko chyba nie dla nas;p
          Ale polecam herbatke Dilmah jaśminowątongue_out

          pozdr ciepłosmile
          • franiolek1 Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 21:23
            A ja polecam te knajpke: www.cieplekluchy.pl/img/kontakt.htm
            Grizac moze potwierdzic jak tam jest milo.
            • grizac Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 21:33
              Tak franiolku-potwierdzam smile

              Ten link jest lepszy:
              www.cieplekluchy.pl/
              • dx771 Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 22:02
                W maju dxy mają zwiedzać Kazimierz - sprawdzimy.
              • katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 04.04.08, 22:02
                Wybierajcie - ja się dostosuję do większoścismile
                Podałam Cudowne Lata, bo alejami łatwo tam dojechać, można autko zaparkować tuż
                obok a i knajpka fajnasmile

                hehehe
                chodźmy do Ciepłych Kluch i sobie zamówmy pierogibig_grin
                taki bonus na spotkaniu;p bo mam na nie smaka od jakiś 3 miesięcytongue_out
                to nic, że przy okazji dożywię bakteryjebig_grin
    • katarinka.z Re: Chciałabym się spotkać... 15.04.08, 08:29
      na dzień dzisiejszy wiem, że termin 20 kwietnia jak dla mnie niestety odpada;/
      siła wyższa i nic wykombinować nie dam rady...
      ewentualnie jakbyście sie spotykali w innym dniu...
      nio ale jeśli się nie da, to życzę miłego spotkania i bawcie się dobrzesmile
      pozdr,
      • zazule Re: Chciałabym się spotkać... 17.04.08, 13:30
        Tak bedzie w innym dniusmile
        Tosho i ja jestesmy umówieni na 22 kwietnia tj wtorek, na godzine
        18 w Centrum - Wszystkich Serdecznie Zapraszamy.

        Tylko jeszcze nie wiem gdzie.

        pozdr
        zaz
        • zazule Re: Chciałabym się spotkać... 17.04.08, 13:31
          Ja nie znam "Cudownych lat" ale skoro Katerinka poleca to moze tam?
          • blondi82100 Re: Chciałabym się spotkać... 24.04.08, 13:36
            Cześć,i co było to spotkanie?bo przegapiłam ten wątek,a poza tym od kilku dni
            fatalnie się czuję i pewnie bym nie dotarłasmilejak coś to nadal jestem
            chętna,Pozdrawiam wszystkichsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka