rexerka
10.11.09, 17:05
fragmenty z programu obchodów:
Hejnał Niepodległościowy grany przez trębacza z wieży Ratusza
zwanego „Jackiem”;
Marsz Niepodległościowy ulicami: Bpa I. Świrskiego,
Kochanowskiego, Piłsudskiego, Skwer Niepodległości;
Apel Niepodległościowy z udziałem Orkiestry Garnizonowej
Siedlce.
Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych
Biegi Uliczne Niepodległościowe;dla uczniów szkół podstawowych
Kierunek NIEPODLEGŁOŚĆ: I Siedlecki Marszobieg Niepodległościowy
zapalenie okolicznościowego Ogniska Niepodległości.
Piknik NIEPODLEGŁOŚCIOWY.
Czy ten program pisał ktoś "pokręcony"?
Powinien jeszcze dodać:
Widzowie powinni być ubrani niepodległościowo.
Być w niepodledłościowych okularach.
Niepodległościowo chodzić po ulicach.
Niepodległościowo słuchać.
Niepodległościowo patrzeć, jeść, robić zakupy ............
Jak to łatwo obrzydzić ludziom takie święto!