partyzant76 21.04.06, 11:12 auto.gazeta.pl/auto/1,48316,3296706.html Może by i u nas zrobić taką stronkę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obserwator.ws Re: Dziury w necie 21.04.06, 16:44 Można poskakac z aparatem po miescie =) Mnie ciekawi bardziej kto ukradl znak zakazu zatrzymywania vis a vis Hali Targowej... /przy ryneczku/ Co za niecywilizowane spoleczenstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: Dziury w necie 22.04.06, 13:40 > Mnie ciekawi bardziej kto ukradl znak zakazu A co zatrzymuja się ? Mnie bardziej denerwuje zatrzymywanie się na wyjeździe z Orzeszkowej pod punktem TP S.A. jak tam ktoś zaparkuje to w lewą stronę na Piłsudskiego ciężko wyjechać, trzeba wystawić pół auta i mieć nadzieje że ktoś z nadjeżdzających aut zobaczy w porę. A chyba powinno być 15 m od skrzyżowania, mylę się ? Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: Dziury w necie 22.04.06, 14:04 A moze taki quiz zrobić : "Kto zna tą dziurę?" :) chyba dzisiaj ruszę na miasto popstrykać :) Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Gdzie ta dziura ? 22.04.06, 17:09 Przejechałem się po naszym mieście i mam dla Was pytanie : kto zna tą dziurę ? img165.imageshack.us/my.php?image=dsc043916uu.jpg img191.imageshack.us/my.php?image=dsc043922yz.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 20:57 Ciepło ale nie gorąco, chyba ufunduje jakś nagrodę :) a juz mam kolejne dziury na oku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fafarafa6 Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 23:50 mi sie wydaje, ze to kurpiowska, obok bloku pomorska 2. tak? Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator.ws Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 23:59 w oddali na fotce nr 1 widac poczatek Pescantiny? fafarafa chyba odgadł :) Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: Gdzie ta dziura ? 26.04.06, 07:42 No widać jeździcie po Siedlcach ;) , mogę ufundowac jednego MC PEKAPA :) , w najblizyszm czasie rusze dalej w posuzkiwaniu dziur :) (przy Biedronce od Runkowej do Jagiełły niestety juz pozaklejali a tam bym spędzil cały dzień na fotografowaniu :) - przestraszyli się czy jak ? ) Odpowiedz Link Zgłoś