Dodaj do ulubionych

Dziury w necie

21.04.06, 11:12
auto.gazeta.pl/auto/1,48316,3296706.html
Może by i u nas zrobić taką stronkę?
Obserwuj wątek
    • bropp2 Re: Dziury w necie 21.04.06, 13:49
      Jestem jak najbardziej ZA!!!
      • obserwator.ws Re: Dziury w necie 21.04.06, 16:44
        Można poskakac z aparatem po miescie =)

        Mnie ciekawi bardziej kto ukradl znak zakazu zatrzymywania vis a vis Hali
        Targowej... /przy ryneczku/

        Co za niecywilizowane spoleczenstwo...
        • bambii Re: Dziury w necie 22.04.06, 13:40
          > Mnie ciekawi bardziej kto ukradl znak zakazu
          A co zatrzymuja się ?

          Mnie bardziej denerwuje zatrzymywanie się na wyjeździe z Orzeszkowej pod punktem
          TP S.A. jak tam ktoś zaparkuje to w lewą stronę na Piłsudskiego ciężko wyjechać,
          trzeba wystawić pół auta i mieć nadzieje że ktoś z nadjeżdzających aut zobaczy w
          porę.
          A chyba powinno być 15 m od skrzyżowania, mylę się ?
    • bambii Re: Dziury w necie 22.04.06, 14:04
      A moze taki quiz zrobić : "Kto zna tą dziurę?" :) chyba dzisiaj ruszę na miasto
      popstrykać :)
    • bambii Gdzie ta dziura ? 22.04.06, 17:09
      Przejechałem się po naszym mieście i mam dla Was pytanie :

      kto zna tą dziurę ?

      img165.imageshack.us/my.php?image=dsc043916uu.jpg
      img191.imageshack.us/my.php?image=dsc043922yz.jpg
      • obserwator.ws Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 01:01
        To romanowka, prawda?:>
        • bambii Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 20:57
          Ciepło ale nie gorąco, chyba ufunduje jakś nagrodę :) a juz mam kolejne dziury
          na oku ;)
          • fafarafa6 Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 23:50
            mi sie wydaje, ze to kurpiowska, obok bloku pomorska 2. tak?
      • obserwator.ws Re: Gdzie ta dziura ? 25.04.06, 23:59
        w oddali na fotce nr 1 widac poczatek Pescantiny? fafarafa chyba odgadł :)
        • bambii Re: Gdzie ta dziura ? 26.04.06, 07:42
          No widać jeździcie po Siedlcach ;) , mogę ufundowac jednego MC PEKAPA :) , w
          najblizyszm czasie rusze dalej w posuzkiwaniu dziur :) (przy Biedronce od
          Runkowej do Jagiełły niestety juz pozaklejali a tam bym spędzil cały dzień na
          fotografowaniu :) - przestraszyli się czy jak ? )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka