bambii 16.11.06, 16:51 specjalista od zagospodarowania odpadów : mr. guthead ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ..... 16.11.06, 16:55 proszę poczekać na oficjalne potwierdzenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
guthead Re: MYLNA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 16:55 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=262&w=51479769&a=51480150 Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: MYLNA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 17:04 czy szanowny wygrany rzyczy sobie spożyć na miejscu czy zabrać na wynos ? Odpowiedz Link Zgłoś
guthead NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 17:14 Oczywiście na wynos:) Wyobrażasz sobie dziennikarza prasowego, który ma swój lokal poniósł porażkę w wyborach samorządowych w małym mieście i mnie skandalizująco niepokornego 25 letniego chłopca z Nowych Siedlec, który panoszy się po jego lokalu z jego winem z górnej półki. Zajadę tam z ekipą innym razem jak będzie śnieg! A na tę chwilę to jakieś info proszę! Odpowiedz Link Zgłoś
krzycho1252 Re: NA PUB : Golden gate 16.11.06, 18:36 Gratuluję. Tak źle oceniasz emektb. Odpowiedz Link Zgłoś
brat_szczepana Re: NA PUB : Golden gate 16.11.06, 18:48 Emek zgodnie z nickiem jest "the best" i nie powodu w to wątpić. Kolego Guthead, bądź gentelmanem i odbierz w godny sposób wine de lux. Odpowiedz Link Zgłoś
polityks Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 19:27 Wyobrażasz sobie dziennikarza prasowego, który ma swój > lokal poniósł porażkę w wyborach samorządowych w małym mieście po pierwsze to nie żebym musiał bronic myrchy, ale ciebie guthead za głupote twoją to nie mogę zdzierżyć, po pierwsze to chyba nie ma zakazu posiadania lokalu, tez sobie otwórz a po drugie i najważniejsze, juz dawno temu pisałem ci żebyś się polityką nie zajmował bo jesteś za głupi, emil miał najlepszy wynik na sowjej liście, jakies trzy razy lepszy niż ty, więc o jakiej porażce ty dziecino piszesz, porażkę to ty poniosłeś sromotną nie to że ręcę po nie swoje tablice wyciągałeś to jeszcze beznadziejnie mało głosów zebrałeś, ale cóż się dziwić z uczciwością u ciebie kiepsko, niedaleko pada jabłko od jabłoni Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:34 ja mam dużą skrzynkę ponad 2GB powinno wejść ;) Odpowiedz Link Zgłoś
teofano1 Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:36 bambii napisał: > ja mam dużą skrzynkę ponad 2GB powinno wejść ;) No skrzyneczkę to masz całkiem sporą ;) Ale jak przelejesz to już na amen. Bo jak po koszulę się wleje to już nie ma , amba zeżarła :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
teofano1 Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:42 Oj, jak bambii wleje to wwszystko w swoja skrzynkę giga ;) to już Twoje gardziołko do niczego się nie nada :) Odpowiedz Link Zgłoś
niunianiu Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 17.11.06, 08:19 polityks napisała: > emil miał najlepszy wynik na sowjej liście małe kłamstewko! Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:00 się pytam jak człowiek. jaśnie wielmożny pan wygrał więc jak dostarczyć wygraną? życzy sobie wielmoża wypić na tzw. miejscu, czzy też raczy spożyć w zaciszu jakimś. przyślemy wówczas kurierem. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:03 Uważaj emektb na którąś z rzedu reinkarnację cysorza chyba trafiłeś. Bez lektyki z czterema niewolnikami i niewolnicą w środku się nie obędzie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:04 a ja się znowu będę czepiał na tym forum. sie mówi sie "inkarnacja". Odpowiedz Link Zgłoś
teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:07 Jka sobie życzysz. Widzę, że znów w czepliwym nastroju. Dawno w takim nie byłeś. Wiem, to ciśnienie potrafi wykończyc. Parszywa pogoda :) Odpowiedz Link Zgłoś
emti1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:07 Ty tu se emek tak nie szydź z naszego sickheada... Wjedzie Ci,jak to sam pisał "ekipą", do lokalu i dopiero bedziesz mial chlopie problem;) Odpowiedz Link Zgłoś
teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:09 Ta gdzie ich usadzic. Żeby gosci nie starszyli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:12 eee tam. on jak ten gołąbek się mi zdaje:)) Odpowiedz Link Zgłoś
emti1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:15 Rywin tez taki gołabek z twarzy...nawet troche siwiutki a patrz jaki urwis z niego wyszedł;) Odpowiedz Link Zgłoś
teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:16 Tia gołąbek z gałązką w dziobe w kształcie maczugi :D Odpowiedz Link Zgłoś
guthead NA PUB 17.11.06, 02:53 I właśnie za tę wypowiedź Cię Emilu lubię, bo za inne niestety nie mogę. ps. dykty "nikogo nigdy nie sprzedałem" więc zadzwoń na policję i opowiedz cały precedens albo przestań piszczeć jak w przedszkolu dziewczynki. Po wino przyjdę osobiście i jest możliwe, że wypiję je nawet na miejscu. Twoja żona już chyba wie, kim jestem, bo jak wydawała resztę to trzęsły jej się ręce (jest poważną osobą!) Jeśli jeszcze raz będziesz gestykulował w kierunku mojej rodziny będę zmuszony uruchomić swoją wyobraźnię. Dla mnie koniec polityki z …w tle. Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: MYLNA PUB 17.11.06, 08:07 > Dla mnie koniec polityki z górką ? > w tle Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: NA PUB 17.11.06, 09:36 co prawda moja żona rzadko tam bywa, ale ktoś kto wydawał ci resztę musiał być przerażony... Odpowiedz Link Zgłoś
guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 02:34 Podbitka do komentarzy! Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:16 nagroda będzie dostępna dzisiaj. daniel wie o której:) Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:17 To mogę wpaść i powiezieć że jestem Daniel ? Odpowiedz Link Zgłoś
guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:52 Możesz wpaść do czwórki zrobić koło po mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:54 Daniel ! jaśniej proszę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 18:12 Uwaga ide po wino. Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 19.11.06, 11:40 zapadla cisza ... chyba mocne to wino :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bambii no i ? 25.11.06, 10:05 konkurs dawno zakończony ale czy nagroda odebrana ? halooooo ?!?!? Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: no i ? 25.11.06, 15:31 już dawno bambii odebrana. ciekawi mnie tylko czy wino smakowało. Odpowiedz Link Zgłoś
guthead Reno i 26.11.06, 22:39 Wino jeszcze dojrzewa. Piszą już dla mnie wiersze;) brzydkie. Odpowiedz Link Zgłoś