Dodaj do ulubionych

MYLNA PUB : The winner is .....

16.11.06, 16:51
specjalista od zagospodarowania odpadów : mr. guthead ?
Obserwuj wątek
    • guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ..... 16.11.06, 16:53
      Zwany MrG
      • bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ..... 16.11.06, 16:55
        proszę poczekać na oficjalne potwierdzenie :)
    • guthead Re: MYLNA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 16:55
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=262&w=51479769&a=51480150
      • bambii Re: MYLNA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 17:04
        czy szanowny wygrany rzyczy sobie spożyć na miejscu czy zabrać na wynos ?
        • guthead NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 17:14
          Oczywiście na wynos:) Wyobrażasz sobie dziennikarza prasowego, który ma swój
          lokal poniósł porażkę w wyborach samorządowych w małym mieście i mnie
          skandalizująco niepokornego 25 letniego chłopca z Nowych Siedlec, który panoszy
          się po jego lokalu z jego winem z górnej półki. Zajadę tam z ekipą innym razem
          jak będzie śnieg! A na tę chwilę to jakieś info proszę!
          • krzycho1252 Re: NA PUB : Golden gate 16.11.06, 18:36
            Gratuluję. Tak źle oceniasz emektb.
            • brat_szczepana Re: NA PUB : Golden gate 16.11.06, 18:48
              Emek zgodnie z nickiem jest "the best" i nie powodu w to wątpić.
              Kolego Guthead, bądź gentelmanem i odbierz w godny sposób wine de lux.
          • polityks Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 19:27
            Wyobrażasz sobie dziennikarza prasowego, który ma swój
            > lokal poniósł porażkę w wyborach samorządowych w małym mieście

            po pierwsze to nie żebym musiał bronic myrchy, ale ciebie guthead za głupote
            twoją to nie mogę zdzierżyć, po pierwsze to chyba nie ma zakazu posiadania
            lokalu, tez sobie otwórz a po drugie i najważniejsze, juz dawno temu pisałem ci
            żebyś się polityką nie zajmował bo jesteś za głupi, emil miał najlepszy wynik
            na sowjej liście, jakies trzy razy lepszy niż ty, więc o jakiej porażce ty
            dziecino piszesz, porażkę to ty poniosłeś sromotną nie to że ręcę po nie swoje
            tablice wyciągałeś to jeszcze beznadziejnie mało głosów zebrałeś, ale cóż się
            dziwić z uczciwością u ciebie kiepsko, niedaleko pada jabłko od jabłoni
            • bambii Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:28
              a może tą nagrodę wysłać pocztą ? :)
              • en_el Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:29
                przelewem...
                • teofano1 Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:31
                  Tylko kto tego przelewu dokona ;)
                  • bambii Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:34
                    ja mam dużą skrzynkę ponad 2GB powinno wejść ;)
                    • teofano1 Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:36
                      bambii napisał:

                      > ja mam dużą skrzynkę ponad 2GB powinno wejść ;)

                      No skrzyneczkę to masz całkiem sporą ;) Ale jak przelejesz to już na amen. Bo
                      jak po koszulę się wleje to już nie ma , amba zeżarła :DDDD
                    • en_el Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:39
                      a ja gardło pojemne :-)
                      • teofano1 Re:MYLNA PUB 16.11.06, 20:42
                        Oj, jak bambii wleje to wwszystko w swoja skrzynkę giga ;) to już Twoje
                        gardziołko do niczego się nie nada :)
            • niunianiu Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 17.11.06, 08:19
              polityks napisała:

              > emil miał najlepszy wynik na sowjej liście

              małe kłamstewko!
          • emektb Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:00
            się pytam jak człowiek. jaśnie wielmożny pan wygrał więc jak dostarczyć
            wygraną? życzy sobie wielmoża wypić na tzw. miejscu, czzy też raczy spożyć w
            zaciszu jakimś. przyślemy wówczas kurierem.

            pozdrawiam
            • teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:03
              Uważaj emektb na którąś z rzedu reinkarnację cysorza chyba trafiłeś. Bez
              lektyki z czterema niewolnikami i niewolnicą w środku się nie obędzie ;)
              • emektb Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:04
                a ja się znowu będę czepiał na tym forum. sie mówi sie "inkarnacja".
                • teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:07
                  Jka sobie życzysz. Widzę, że znów w czepliwym nastroju. Dawno w takim nie
                  byłeś. Wiem, to ciśnienie potrafi wykończyc. Parszywa pogoda :)
              • emti1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:07
                Ty tu se emek tak nie szydź z naszego sickheada...

                Wjedzie Ci,jak to sam pisał "ekipą", do lokalu i dopiero bedziesz mial chlopie problem;)
                • teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:09
                  Ta gdzie ich usadzic. Żeby gosci nie starszyli ;)
                • emektb Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:12
                  eee tam. on jak ten gołąbek się mi zdaje:))
                  • emti1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:15
                    Rywin tez taki gołabek z twarzy...nawet troche siwiutki a patrz jaki urwis z niego wyszedł;)
                  • teofano1 Re: NA PUB : The winner is .....złota bramka 16.11.06, 23:16
                    Tia gołąbek z gałązką w dziobe w kształcie maczugi :D
                  • bambii Gołąbek .... 17.11.06, 19:29
                    czy już odebrał ?
            • guthead NA PUB 17.11.06, 02:53
              I właśnie za tę wypowiedź Cię Emilu lubię, bo za inne niestety nie mogę.
              ps. dykty "nikogo nigdy nie sprzedałem" więc zadzwoń na policję i opowiedz cały
              precedens albo przestań piszczeć jak w przedszkolu dziewczynki.
              Po wino przyjdę osobiście i jest możliwe, że wypiję je nawet na miejscu. Twoja
              żona już chyba wie, kim jestem, bo jak wydawała resztę to trzęsły jej się ręce
              (jest poważną osobą!) Jeśli jeszcze raz będziesz gestykulował w kierunku mojej
              rodziny będę zmuszony uruchomić swoją wyobraźnię. Dla mnie koniec polityki z …w
              tle.
              • bambii Re: MYLNA PUB 17.11.06, 08:07
                > Dla mnie koniec polityki z

                górką ?

                > w tle
                • niunianiu Re: MYLNA PUB 17.11.06, 08:16
                  funny ;)
              • emektb Re: NA PUB 17.11.06, 09:36
                co prawda moja żona rzadko tam bywa, ale ktoś kto wydawał ci resztę musiał być
                przerażony...
    • guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 02:34
      Podbitka do komentarzy!
      • emektb Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:16
        nagroda będzie dostępna dzisiaj. daniel wie o której:)
        • bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:17
          To mogę wpaść i powiezieć że jestem Daniel ?
          • guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:52
            Możesz wpaść do czwórki zrobić koło po mieście.
            • bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 17:54
              Daniel ! jaśniej proszę ;)
              • guthead Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 18:12
                Uwaga ide po wino.
                • misinka81 Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 18.11.06, 18:23
                  Wino odebrane?
                  • bambii Re: MYLNA PUB : The winner is ...winer 19.11.06, 11:40
                    zapadla cisza ... chyba mocne to wino :))))
                    • bambii no i ? 25.11.06, 10:05
                      konkurs dawno zakończony ale czy nagroda odebrana ? halooooo ?!?!?
                      • emektb Re: no i ? 25.11.06, 15:31
                        już dawno bambii odebrana. ciekawi mnie tylko czy wino smakowało.
                        • bambii Re: no i ? 25.11.06, 15:33
                          dlatego pytam zwyciezce czy odebral
                          • guthead Reno i 26.11.06, 22:39
                            Wino jeszcze dojrzewa. Piszą już dla mnie wiersze;) brzydkie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka