Dodaj do ulubionych

Dezynsekcja

IP: 94.42.199.* 09.08.13, 10:28
Witam.
Proszę o polecenie sprawdzonej i wiarygodnej osoby lub firmy przeprowadzającej dezynsekcję w mieszkaniu. Dziękuję
Obserwuj wątek
      • Gość: oletom Re: Dezynsekcja IP: *.centertel.pl 25.01.14, 15:36
        O firmie, którą wymieniasz nic nie wiem, ale u mnie w mieszkaniu też miałem TEN problem i żadne dezynsekcje przeprowadzane czy to przez spółdzielnie czy firmy na moje zlecenie nie pomagały.
        Ktoś polecił mi ruski środek o nazwie KAPKAN - kupiłem, zastosowałem i w kilka dni wszystkie wyzdychały, a te które przeżyły - uciekły w popłochu.
        Zerknij tu: tablica.pl/oferta/kapkan-rewelacyjny-srodek-na-prusaki-karaluchy-promocja-CID628-IDjowD.html
          • 5lokatorka Re: Dezynsekcja 07.05.14, 08:46
            Moja sąsiadka skorzystała z PRUSATORA i była niezadowolona. To starsza kobieta, często narzeka i nie do końca jej wierzyłam po tym jak przeczytałam opinie na forum... Wszyscy zadowoleni tylko ona jedna nie. Dlatego skorzystałam z usług tej firmy. No i niestety muszę przyznać jej rację. 4 miesiące po wizycie i nic się nie zmieniło. Robactwo cały czas wychodzi a reklamacja nie wchodzi w grę. Podobno problem polega na tym że inni sąsiedzi mają i robactwo chodzi sobie swobodnie po całym bloku mimo tego że ktoś robi dezynsekcje. To wcale nie jest prawda. W innych blokach ci którzy robili dezynsekcje przez porządne firmy nie mają karaluchów chociaż dookoła mają niezbyt czystych sąsiadów. Ja osobiście NIE POLECAM PRUSATORA. NIE JEST SKUTECZNY. Nie dokończa wierze czy te pozytywne opinie piszą klienci Prusatora... Wydaje mi się, że pisze je sam "PRUSATOR" Jeśli macie kogoś naprawdę skutecznego to bardzo proszę o namiary.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka