Dodaj do ulubionych

Środa 3 marca; 2749. sesję komentuje Miłosz Węg...

IP: *.zwnet.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 03.03.04, 19:31
Ja sadze ze to zagranica akumuluje spokojnie i niespokojnie akcje przed
majem. Do maja wzrost.
Po maju tez - optymista.
Obserwuj wątek
    • Gość: Optymista 2 Re: Środa 3 marca; 2749. sesję komentuje Miłosz W IP: *.zwnet.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 03.03.04, 19:35
      Do maja wzrost z krótkimi korektami, po maju się zobaczy, na jesieni duża
      korekta - chyba, że w polityce, Panie, sie porobi ...
    • Gość: Bart Znów wiem co mam robić IP: 212.122.206.* 03.03.04, 23:29
      Pan Miłosz stwierdził że może będą wzrosty więc tradycyjnie biorąc
      przeciwieństwo analiz naszego analityka nalezy spodziewać się spadku....
      Dziękujemy!
    • Gość: ZORRO BRAWO MIŁEK !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 11:09
      SIŁA RYNKU ZOSTAŁA DOSTRZEŻONA. PESYMIZM MUSIAŁ ZBLEDNĄĆ A TUPANIE NA NIEWIELE
      SIĘ ZDAŁO.
      NO ALE JUŻ JEST DOBRZE. O JAK DOBRZE. MOŻE DOBRZE. A MOŻE I NIE DOBRZE.
      PANIE MIŁOSZU - TERAZ DOPIER BĘDĘ OBSERWOWAŁ RYNEK Z PRAWDZIWYM NAPIĘCIEM. BO
      MIMO TO, ŻE ZGADZAM SIĘ Z PANA POGLĄDEM NA SIŁĘ RYNKU - TO CO BĘDZIE, JAK TERAZ
      PO WYGŁOSZENIU PRZEZ PANA TYCH SŁÓW ZACZNIE SIĘ ..... (NAWET NIE CHCĘ O TYM
      MYŚLEĆ CO!!!)
      NO ALE BEZ ZŁOŚLIWOŚCI - CIESZĘ SIĘ, ŻE CZARNA MAGIA PANA OPUŚCIŁA - WELCOME
      BACK - CHCIAŁOBY SIĘ POWIEDZIEĆ, JĘZYKIEM NADCHODZĄCEGO KAPITALIZMU
      EUROPEJSKIEGO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka