Gość: Optymista IP: *.zwnet.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 03.03.04, 19:31 Ja sadze ze to zagranica akumuluje spokojnie i niespokojnie akcje przed majem. Do maja wzrost. Po maju tez - optymista. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Optymista 2 Re: Środa 3 marca; 2749. sesję komentuje Miłosz W IP: *.zwnet.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 03.03.04, 19:35 Do maja wzrost z krótkimi korektami, po maju się zobaczy, na jesieni duża korekta - chyba, że w polityce, Panie, sie porobi ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Znów wiem co mam robić IP: 212.122.206.* 03.03.04, 23:29 Pan Miłosz stwierdził że może będą wzrosty więc tradycyjnie biorąc przeciwieństwo analiz naszego analityka nalezy spodziewać się spadku.... Dziękujemy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZORRO BRAWO MIŁEK !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 11:09 SIŁA RYNKU ZOSTAŁA DOSTRZEŻONA. PESYMIZM MUSIAŁ ZBLEDNĄĆ A TUPANIE NA NIEWIELE SIĘ ZDAŁO. NO ALE JUŻ JEST DOBRZE. O JAK DOBRZE. MOŻE DOBRZE. A MOŻE I NIE DOBRZE. PANIE MIŁOSZU - TERAZ DOPIER BĘDĘ OBSERWOWAŁ RYNEK Z PRAWDZIWYM NAPIĘCIEM. BO MIMO TO, ŻE ZGADZAM SIĘ Z PANA POGLĄDEM NA SIŁĘ RYNKU - TO CO BĘDZIE, JAK TERAZ PO WYGŁOSZENIU PRZEZ PANA TYCH SŁÓW ZACZNIE SIĘ ..... (NAWET NIE CHCĘ O TYM MYŚLEĆ CO!!!) NO ALE BEZ ZŁOŚLIWOŚCI - CIESZĘ SIĘ, ŻE CZARNA MAGIA PANA OPUŚCIŁA - WELCOME BACK - CHCIAŁOBY SIĘ POWIEDZIEĆ, JĘZYKIEM NADCHODZĄCEGO KAPITALIZMU EUROPEJSKIEGO. Odpowiedz Link Zgłoś