Gość: baiano
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.02.05, 01:18
Witam. Mam okolo 3 ts. Zastanaiwaim sie nad zainwestowaniem ich po 1000 z ł w
społki:
PROCHNIK PP
INSTAL
IBSYSTEM.
Co o tym sadzicie? A mozez wszytsko w jednego z nich? Poradcie cos.
A p rzy okazji co to oznacza ze PROCHNIK wprowadza nowe akcje - dla mnie jako
osoby chcacej kupic jej udzialy