IP: 150.254.124.* 13.12.05, 11:19
...co się dzieje? Spółka ma wyniki, co prawda nieco skorygowała prognozy w
dół, ale czy to podstawa do załamania trendu? Pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Ferrum IP: *.lodz.dialog.net.pl 13.12.05, 21:45
      nic nie wskazuje na to aby BGK wywalał akcje - a jest duże prawdopodobiństwo,
      że zrobi to do końca br. - więc można stracić z 100k aby zebrać 686 w dobrej
      cenie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka