Gość: walek IP: 150.254.124.* 13.12.05, 11:19 ...co się dzieje? Spółka ma wyniki, co prawda nieco skorygowała prognozy w dół, ale czy to podstawa do załamania trendu? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xyz Re: Ferrum IP: *.lodz.dialog.net.pl 13.12.05, 21:45 nic nie wskazuje na to aby BGK wywalał akcje - a jest duże prawdopodobiństwo, że zrobi to do końca br. - więc można stracić z 100k aby zebrać 686 w dobrej cenie. Odpowiedz Link Zgłoś